Альма Вейд: історія персонажа, сюжет ігор

253 0 Новини високих технологій

Альма Вейд - це особа ігровий франшизи F. E. A. R. Фактично вона ж є головним антагоністом серії, оскільки виступає матір'ю Пекстона, який, у свою чергу, створює проблеми протагоністу. Є телепатом виняткової сили. Незважаючи на те, що, по суті, являє собою примари, безпосередньо впливає на розповідь і виступає одним з найбільш цікавих героїв всесвіту взагалі. Альма Вейд - це приклад того, як сила може бути звернена на шкоду. Дівчинка, яка під тортурами народила двох хлопців, долею яких повинно було стати служіння комерційної компанії. Герой, який був не зрозумілий і позбавлений будь-яких людських зв'язків. Ця стаття про маленьку дівчинку, яка виросла в оточенні фальшивих посмішок і крапельниць.


Народження та ранні роки

Альма Вейд: історія персонажа, сюжет ігор
Альма Вейд є дочкою Харлана і Елізабет Вейд. Мати дівчинки померла при пологах, а батько практично не виявляв теплих емоцій по відношенню до дитини. У віці 3 років стала учасником проекту "Парагон" компанії "Армахем Технолоджі". Метою дослідження стало вивчення психічних сил і їх синтез в зброю. Дівчинка спершу виявляла завзяття, батько займався з нею, але незабаром це стало пригнічувати Альму, і та залишила навчання. В 5 років дівчинка почала цілеспрямовано валити тести, до 7 перетворила життя кожного учасника експерименту в пекло. Кошмари, суїцидальні думки, галюцинації, фізичний прояв сил, в тому числі пірокінез - все це поставило існування лабораторії під загрозу. Альму помістили в подобу летаргічного сну, підживлюючи її тіло хімікатами. Тоді ж зупинилося її ментальний розвиток.


Проект "Джерело"

Альма Вейд: історія персонажа, сюжет ігор
Задача дослідження полягала у створенні командирів, наділених силами Альми для контакту з підлеглими на полі бою. За кілька років до 8-го дня народження була поміщена в Саркофаг, який блокував її здібності. Протягом кількох наступних років була штучно запліднена двома ембріонами, створеними на основі її ДНК, а також матеріалів численного складу вчених, включаючи її батька. У 15 років народила Перший прототип, який отримав назв Пойнтмен. Рівно через рік на світ з'явився Пакстон Феттел. Коли останньому було 10 років, Альма об'єднала свою свідомість з хлопчиком, з-за чого той збудив здібності матері, а пізніше вирішив звільнити психічний прояв Альма Вейд.

Сили, здібності, зовнішній вигляд

Протягом кожної частини серії виступає в якості вкрай сильного псионика. Під впливом негативних емоцій її здатності посилилися багаторазово. Навіть після того, як Саркофаг був відключений від систем життєзабезпечення, особистість Альма Вейд продовжила існувати, але вже в якості психічного відображення. Вона здатна робити кошмари, ілюзії, брати під контроль людей, впливати на матеріальний світ, створювати свої простору. При всьому цьому вона залишилася на рівні розвитку дитини, а тому може проявляти емоційну нестриманість.
Альма Вейд: історія персонажа, сюжет ігор
Так, наприклад, Альма Вейд і Майкл Беккет тісно пов'язані, оскільки дівчинка бачить в ньому батька для своєї ненародженої дитини. Вона трансформує відображення свого змученого і переломанного тіла в привабливу оголену дівчину, але коли це не допомагає, впадає в істерику і трощить все на своєму шляху. В перших іграх серії героїня виглядає як персонаж аніме, Альма Вейд - викапана онре, дух помсти, який втілився заради помсти. Це маленька дівчинка з густим темним волоссям, часом закривавлена, що наступає на протагоніста з важкої приреченістю.

Популярі новини
Загрузка...