S. T. A. L. K. E. R.: Shadow of Chernobyl. "Закон міченого"

198 0 Новини високих технологій

"Закон міченого" - це створений фанатами гри мод, який наближає гравців до реальності, що відбувається на території Зони. Це робить її дослідження цікавою і небезпечною. Даний мод володіє власною сюжетною лінією, не обмежує гравця в діях.

Сюжет

Він розвивається навколо вже відомого Стрілка, якому на КПК приходить повідомлення від якогось Сенатора. Ця людина бажає зустрітися зі Стрільцем на заводі "Юпітер". Після цього приходить повідомлення від сталкера Аркана, який також хоче побачитися зі Стрільцем в тому ж місці. Щоб розібратися, чому загинув кілька місяців тому Сенатор надсилає йому повідомлення і чому Аркан чекає зустрічі, Стрілець відправляється в самий центр Зони.


S. T. A. L. K. E. R.: Shadow of Chernobyl. "Закон міченого"

Ігрова складова

Штучний інтелект мода "Закон міченого" теж зазнав змін - поведінка мутантів стало реалістичним, вони більше не стоять на одному місці, а пересуваються по всій карті. Після кожного викиду всі мутанти на карті відроджуються. Контролери в оригінальній грі представляли загрозу, а тепер вони можуть зомбувати знаходиться поблизу нейтрального незалежного персонажа, і він буде налаштований вороже. Через підвищеної небезпеки ціни на частини мутантів помітно зросли. Зміни в області ШІ зачепили і незалежних персонажів. По-перше, вони можуть збирати артефакти і обходити аномалії. По-друге, персонажі будуть шукати укриття від викидів і охороняти ці місця. У третіх, вони будуть допомагати дружнім вогнем і обшукувати трупи нарівні з головним героєм. У моді "Закон міченого" відмінно опрацьована взаємодія гравця і не ігрових персонажів. Стрілець може обмінюватися здобиччю з іншими сталкерами, лагодити зброю і відновлювати здоров'я. Крім простих розмов, гравець може розважитися, граючи у міні-ігри. Стрілець має можливість вступати в угруповання О-свідомість, Чисте небо і Темний світанок.


Графічні особливості

S. T. A. L. K. E. R.: Shadow of Chernobyl. "Закон міченого"
У графічному плані "Закону міченого" гра промальована непогано - ретекстур нових локацій робить місцеве оточення більш реалістичним. В головному меню після установки мода можна помітити зміну головного екрана. Оновлений інтерфейс дозволяє уважніше стежити за показниками персонажа: рівень здоров'я, якість броні і кількість артефактів. Пошуки артефактів ускладнені тим, що їх не видно в аномалії, гравцеві знадобиться спеціальний детектор, щоб виявити артефакт. У моді "Закон міченого" проходження гри стає зручніше з-за швидкого переміщення, доступного за сюжетним завдань. Після переміщення з однієї локації в іншу, весь хабар на трупах буде оновлюватися, щоб гравець знову міг їх обшукати. Також були додані локації, які відсутні в оригінальній грі: Старе сміттєзвалище, Рудий ліс, Підвал Юпітера, Мертвий місто, Затон, Східна Прип'ять, Ліманськ, Генератори, Госпіталь, Темний ліс і так далі.
S. T. A. L. K. E. R.: Shadow of Chernobyl. "Закон міченого"
Після проходження сюжетної лінії "Закону міченого" гравці зможуть побачити новий відеоролик, який показує кінцівку мода. По ходу проходження головному герою будуть зустрічатися різні персонажі, з якими можна обмінюватися хабаром і проводити дозвілля. Зона не змінилася, але стала небезпечніше.

Популярі новини
Загрузка...