Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

443 0 Новини високих технологій

Задоволення від подорожей в нові місця не має собі рівних. Можливість відвідування нових країн завдяки відносно низькій вартості авіаквитків є одним з видатних досягнень сучасної епохи. Єдина проблема пов'язана з мовним бар'єром. Звичайно, можна спробувати вивчити місцеву мову, але це складно. Для тих, у кого немає на це часу, є хороша новина: вони можуть використовувати свій смартфон. У даному огляді представлений список кращих програм-перекладачів для «Андроїда».

Google Translate

Не дивно, що додаток, створене пошуковим гігантом, займає перше місце. Програма з'явилася в 2006 р. і спочатку запускалася з веб-браузера, перш ніж з'явилася можливість встановити на смартфон виділений клієнт. Хоча це був найкращий онлайн-перекладач для Android, його багато критикували, оскільки спочатку він базувався на стенограмах ООН та Європарламенту і перекладав по одному слову. Однак з 2016 р. Google почав використовувати власну систему Neural Machine Translation, що дозволяє переводити всі пропозицію з великою точністю.


У порівнянні з іншими пропозиціями, програма пропонує деякі цікаві функції, що дозволяють спілкуватися з людьми в усьому світі. Що ще більш важливо – це максимальна простота. Після установки програми користувачеві пропонується вказати мову, з якої треба перекладати найчастіше. При цьому відповідний словник автоматично завантажиться на телефон, щоб можна було працювати в оффлайн-режимі. По завершенні установки буде виведено повідомлення про завантаження мови і запрошення здійснити екскурсію по перекладача Google. При виборі опції перекладу автоматично відкриється запит на дозвіл перевести текст на пристрої.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Варіанти введення

Є багато способів перекладу, у т. ч. за допомогою камери, голоси, пальця або стилуса. При виборі камери можна сфотографувати текст у письмовій формі. Це підходить для коротких фраз, а не сторінок тексту. Якщо, наприклад, направити телефон на знак, то переклад в реальному часі відображається на екрані, демонструючи можливості доповненої реальності.


При рукописного вводу слова можна писати на дисплеї смартфона пальцем або стилусом і автоматично переводити їх. Ще одне відмінне додаток – чат дозволяє спілкуватися за допомогою телефону, передаючи пристрій з рук в руки. У кожного співрозмовника є свій власний значок мікрофона, на який слід натискати, щоб перекласти сказане (або використовувати автоматичний режим). Такий спосіб працює не ідеально, але дозволяє спілкуватися людям з мовним бар'єром. Google також додав можливість повідомити співрозмовнику на його мові, що говорити треба з телефоном. Крім того, можна перевести запис голосу, не використовуючи функцію розмови в режимі реального часу. Найкращою особливістю цього режиму є можливість відтворення перекладеного контенту в аудиоформе.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Можливості Google Translate

Меню програми дозволяє знайти історію перекладів. Поряд з кожною фразою розташований значок у вигляді зірочки, який дозволяє вносити їх в обране. Натиснувши на кнопку меню у верхньому лівому кутку, можна завантажити список з декількох опцій, прихованих від основного дисплея всередині перекладача Google. «Розмовник» – це згадана можливість відносити фрази в обране, щоб можна було швидкої знайти зроблені у минулому переклади. Таким чином, при необхідності завжди можна завантажити список перекладених слів і фраз, збережених в автономному режимі для негайного використання. Їх можна відтворювати, як ніби переклад був зроблений тільки що.
СМС-переклад – ще одна цікава функція. Після того як Google Translate отримає дозвіл на перегляд СМС, він автоматично сканує і завантажує останнє повідомлення зі списку контактів. Перевести можна будь-який текст з списку, але слід мати на увазі, що абревіатури і слова з орфографічними помилками можуть бути невірно перекладені або взагалі проігноровані. Тут також не можна бачити імена контактів, а тільки пов'язані з ними номери телефонів, що здається явним недоліком. Нарешті, є опція завантаження додаткових мов для роботи програми в офлайн-режимі в місцях, де немає можливості підключитися до мережі. Можна завантажити стільки мов, скільки потрібно, а вибір великий. В меню має опції для управління використанням даних, мовним введенням і функцією перекладу дотику.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач
Завдяки великим функцій Google Translate є відмінним універсальним перекладачем, навіть якщо він плутається в найпростіших речах. (Наприклад, додаток не розуміє різниці між Je el appelle і Mon nom est французькою мовою – перша фраза використовується при знайомстві, а друга рідко вживається в усному мовленні). Додаток володіє безліччю неймовірних можливостей, в тому числі є найкращим офлайн-перекладачем для Android з голосовим уведенням і пристроєм перекладу в доповненої реальності, яке змусить користувача відчути себе чарівником навіть в 2018 р. Якість перекладу позахмарними не є, але сьогодні це одне з найбільш надійних додатків подібного типу.

Text and Voice Translator

Програма точно переводить фрази типу «Мене звати» та «Я йду в магазин за молоком». Незрозуміло, який сервіс вона використовує. Інтерфейс зручний, з великою іконкою перекладу в центрі дисплея і полями вгорі і внизу екрану для відображення фрази на різних мовах. Тут немає вражаючих функцій, хоча переклад можна озвучити. При цьому якість голосу навіть вище, ніж у Microsoft Translator. Крім того, перекладач можна використовувати для обміну текстовими повідомленнями. Внизу екрана виведені ярлики для Facebook, і Whatsapp Messenger (разом зі стандартною кнопкою вибору способу пересилання тексту).

Naver Papago

Це одне з новітніх додатків для перекладу, яке було запущено влітку 2017 р. Хоча воно не настільки просунуто, як якийсь більш старе, його движок досить сучасний. Naver Papago використовує нейронну мережу, щоб вчитися на своїх помилках і покращувати якість перекладу. Візуальний дизайн також чудовий.

На жаль, додаток досить обмежена з точки зору доступних мов. Крім англійської, іспанської та французької тут є тільки азіатські (корейський, японський, китайський і т. д.). Якість перекладу також залишають бажати кращого, хоча неясно, чи буде воно з часом підвищуватися завдяки нейронної мережі. Але є затребувані функції, в т. ч. режим розмови і можливість перекладу тексту на фотографіях. Але найбільша перевага програми – це відсутність реклами або покупок в додатку.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Translate Voice

У пошуках відповіді на питання, якою перекладач краще для «Андроїда», в магазині додатків можна скачати цю програму. Незважаючи на застарілі скріншоти, інтерфейс в повсякденному використанні виглядає досить добре. Правда, контекстна реклама вносить невелику плутанину. На головному екрані розташоване 2 рекламних банера, і навіть при виході з програми користувач повинен переглянути повноекранну рекламу. Від усього цього можна позбутися, зареєструвавши преміум-аккаунт з щомісячної підписки. З урахуванням можливостей, які можна отримати від Google або Microsoft, ймовірно, краще використовувати їх. Тим більше що Translate Voice при перекладі допускає грубі помилки.

Google Assistant

Якщо необхідно робити тільки переклад періодично і не цілими додатками, можна скористатися асистентом Google. У телефонах під управлінням Android 6.0 і більш пізніх версій програма, ймовірно, вже встановлена і її можна викликати, утримуючи кнопку переходу на домашній екран.
Завдяки асистентові можна попросити перевести смартфон конкретні слова або пропозиції, ввести слова і фрази для автоматичного перекладу і навіть попросити вимовити фрази на будь-якому обраному мовою для відтворення місцевим жителям. Але якщо переводити потрібно багато, то хорошими перекладачами для «Андроїда» будуть Google Translate або Microsoft Translate.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

BK Translate

BK Translate – розробник, який пропонує в магазині додатків Google безліч програм для перекладу. Підтримуються десятки мов, в т. ч. доступні популярні арабська мова, німецький, індонезійський, французька та іспанська перекладачі для «Андроїда». Кожне додаток працює однаково. Воно переводить будь-якої з мов на англійську. Підтримується введення з клавіатури, рукописний і голосом. Крім того, можлива робота як з окремими словами, так і з повними реченнями. Користувальницький інтерфейс простий і зручний. Всі програми ВК Translate безкоштовні, але містять рекламу. На жаль, позбутися від неї за додаткову плату можна.

Dict Box

Це багатомовний словник. Він підтримує десятки мов, включаючи російський, англійська, іспанська, французька, арабська, японська, корейська, китайська, хінді, український, румунський та ін. Деякими з його функцій є: автономна робота, коригування і проголошення слів, картки для запам'ятовування і синхронізація з іншими пристроями. Dict Box також працює з камерою. Дизайн гідний і простий. Деякі функції доступні тільки в платній версії.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Перекладач Microsoft

Хоча Google Translate – безумовний лідер, Microsoft Translate теж є одним з кращих безкоштовних перекладачів для Android. Він підтримує більше 60 мов. Це менше, ніж у конкурента, але вони також доступні в автономному режимі. Додаток забезпечує двосторонній переклад в реальному часі (до 100 співрозмовників одночасно), розмовники, керівництва по вимові, сумісність з Android Wear і пропонує альтернативні переклади. Завдання своє Microsoft Translate виконує на диво добре. Немає прихованих платежів і реклами. Користувальницький інтерфейс досить зручний. Якщо використання Google Translate проблематично, то це найкраща можлива альтернатива.

Dict.cc

Це ще один багатомовний словник і хороший перекладач для Android. Підтримує десятки мов, включаючи французька, італійська, латинський, португальська, румунська, російська, іспанська та ін. Працює тільки з окремими словами. Тим не менш, це хороший спосіб переказу. Додаток може працювати автономно, автоматично пропонує варіанти слів, що вводяться, озвучує переклад і т. д. Безкоштовна версія включає близько десятка мов. Преміум-версія поставляється з усіма підтримуваними мовами і не містить рекламу.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Linguee

Це популярний і потужний багатомовний словник, що підтримує десятки мов. У програми зручний користувальницький інтерфейс. Також є автономна підтримка, приклади пропозицій, озвучування тексту і багато іншого. За відгуками користувачів, це хороший перекладач для Android, абсолютно безкоштовний, без будь-якої реклами або покупок.

Google Play Books (та аналоги)

Програма пропонує новий підхід до старовинного методу перекладу за допомогою паперового словника. В Google Play Books є безліч книг, посібників, посібників, словників і розмовників на різних мовах. Додаток підтримує офлайн-завантаження, синхронізацію з іншими пристроями і має відмінний інтерфейс. Книги коштують по-різному – дешево і дуже дорого. Однак у користувача є гідний вибір. Інші способи перекладу працюють набагато швидше, але це хороший варіант для тих, хто воліє діяти по-старому.

Innovative Software

Компанія пропонує безліч двомовних словників, які також можна використовувати в якості гарного перекладача для Android. Всі вони володіють однаковими функціональними можливостями, включаючи повну автономну підтримку, автоматичні підказки, вимова, голосові підказки, синоніми, антоніми та словникові ігри для практики запам'ятовування. Всі програми безкоштовні, але містять рекламу, позбавитися від якої за додаткову плату не вийде.
Хороший перекладач для Android. Кращий онлайн-перекладач

Klays-Development

Це ще один розробник, продукція якого дуже схожа на BK Translate. Він випускає різноманітні двомовні програми для перекладу і є одне, що об'єднує всі мови. Інтерфейс простий. Можна вводити пропозиції з екранної клавіатури і голосом. Двосторонні програми безкоштовні і містять рекламу. Універсальний перекладач з усіма мовами коштує близько 115 руб., але зате в ньому немає нав'язливих пропозицій або покупок. Користувачі радять зупинитися на платному варіанті.

Reverso Dictionary

Це ще один популярний багатомовний словник. Він поступається Dict.cc або Dictionary Linguee, однак послужить хорошим запасним варіантом, якщо зазначені додатки чомусь не підійдуть. Підтримуються десятки мов. Наприклад, тут є російсько-англійський перекладач для Android. Крім того, додаток наводить приклади пропозицій, озвучує текст, дозволяє грати в словникові ігри, працює без доступу в Інтернет та ін.

Популярі новини
Загрузка...