Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

256 0 Новини високих технологій

Поняття "вінрейт" використовується практично в кожній онлайн-грі, хоч і не всі ігри дозволяють звичайним гравцям переглядати такі дані. Це досить популярне слово. Багато хто не розуміють, що таке вінрейт, як він впливає на гру і так далі.

Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

Що значить "вінрейт"

Кожен поважаючий себе геймер повинен знати цю простеньку, але вкрай важливу фразу. В цілому вінрейт використовується не тільки у всіх онлайн-іграх, але і в сьогоденні покері та інших іграх казино. В покері ця фраза означає середній показник успішність, середній виграш гравця. В онлайн-іграх, таких як CSGO, Dota 2 і так далі, вінрейт означає середній показник виграшу.

Види винрейта

Вінрейт буває особистим і глобальним. Наведемо приклад гри Dota 2. У кожного героя в цій грі є власний вінрейт, але Dota - онлайн-гра, тому кожен герой має ще й глобальний вінрейт. Таким чином, якщо гравець з 100 ігор на цьому герої виграв 60 - його особистий вінрейт складе 60 %. А ось якщо всі гравці взяли одного персонажа 10000 разів і виграли на ньому 5000 ігор - його глобальний вінрейт складе всього 50 %.


Тобто особистий вінрейт - це відсоток перемог одного гравця, а глобальний - відсоток перемог багатьох гравців в середньому.
Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

Вінрейт в Counter Strike Global Offensive

Що таке вінрейт в іграх? Часто розробники ігор дозволяють переглядати свій вінрейт в іграх змагального жанру, де різні команди змагаються один з одним і так далі. У "Коунтер Страйк Глобал Оффенсив" зчитується вінрейт спецназу і терористів, конкретного зброї, карт, режимів і так далі. Якщо гравець постійно використовує АК і більше ігор виграє цією зброєю, а не програє, значить його вінрейт більше 50 %, тобто це позитивний результат. Якщо ж гравець постійно програє, використовуючи це зброя, значить у нього відсоток дуже малий (менше 50 %), отже, він цим зброєю більше ігор програє, а не виграє.


Визначення винрейта в Dota 2

У грі Dota 2 практично всі дії та елементи мають свій вінрейт. У "Доті" можна грати за бік світла чи темряви, за більш ніж 100 героїв, але на одній карті. Є вінрейт сил світла або сил темряви, кожен герой має власні показники відсотка перемог, є відсоток перемог конкретними предметами і так далі. Оскільки Dota 2 - стратегічна гра, вінрейт просто необхідний, щоб гравці знали, які предмети забезпечують перемогу, які предмети збирати проти конкретного героя, якого персонажа взяти і так далі. Без винрейта все було б набагато складніше.
Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

Dota 2: герої і їх винрейты

Вінрейт героїв "Доти 2" визначається відсотком перемог. Він буває особистим і глобальним. У кожного героя є відсоток перемог у середньому, а також відсоток протилежних піків, так що можна легко подивитися, проти яких героїв кого слід вибрати, щоб мати найбільший шанс виграти. Або ж можна зрозуміти, кого не варто брати. Дуже важливо в грі використовувати тих героїв, які мають великий відсоток, адже якщо глобальний вінрейт нижче 48-50 % - значить цей герой зараз не такий сильний і слід обрати іншого.
Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

Топ вінрейт героїв Dota 2

У грі Dota 2 дуже складно визначити найбільший вінрейт чогось, оскільки цей показник в грі постійно змінюється. З кожним оновленням якісь герої сильно посилюються, а деякі просто стають настільки слабкими, що за них грати стає неможливо.
Але можна постаратися знайти героїв, у яких є більш-менш хороший вінрейт в будь-якій ситуації. Вінрейт героїв "Доти 2":
 • Spectre. Цей персонаж (Carry-роль) має найвищий глобальний рейтинг у серпні 2018 року. Насправді Spectre (Спектру) завжди мала високий вінрейт, так що її можна вважати однією з найбільш успішних і сильних героїнь у всесвіті Dota 2. Spectre має вінрейт в 6009 %.
 • Zeus. Зевса з кожним патчем підсилюють. Мало того, що цей персонаж практично завжди виграє свою лінію (в основному Middle або hard line), так він ще і відмінно показує себе в пізній стадії гри. Зевс може вбити супротивника, перебуваючи де завгодно. Має з цих причин Зевс відсоток перемог у 5738 %, при цьому на центральній лінії глобальний вінрейт становить 5760 %, на складній лінії - 5533 %, що теж досить непогано.
 • Pixi. Цей персонаж був сильним і раніше, зараз став набагато сильніше завдяки зміні четвертої здібності (ультимейт). Рікі постійно знаходиться в невидимості, так і його втрата багаторазово посилюється, коли він атакує зі спини. Рікі відмінно підходить на Carry-роль, на пізній стадії стає практично безсмертним, так і вбиває за кілька ударів. Має глобальний вінрейт в 5645 %.
 • Wraith King. Цей персонаж завжди мав високий показник перемог. Wraih King - відмінний Carry-персонаж, який може за кілька ударів вбити ворога, а сам має дуже навіть непогану виживання. На 25-му рівні вбити його практично неможливо, оскільки перезарядження його четвертої здібності (ультимейт) сильно знижується, так і більше не вимагає мани, так що він може відроджуватися кожні 40 секунд. Його середній глобальний вінрейт становить 5635 %, при цьому його часто беруть на легку лінію або ж в ліс фарм нейтральних крип.
 • Граючи цими персонажами, гравець має досить велику ймовірність виграти, правда, для того щоб вони розкрили весь свій потенціал, буде потрібна допомога союзних героїв.
  Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

  Топ вінрейт предметів Dota 2

  У кожного предмета теж є вінрейт. Незважаючи на це, не кожен предмет підходить всім персонажам, так що до їх вибору потрібно ставитися вкрай уважно, адже від цього залежить виграш або програш. Топ вінрейт "Доти 2":
 • Aegis Of The Immortal. Аегис - дуже могутній предмет, який не можна купити. Цей камінь можна отримати, убивши могутнього монстра - Рошана. Власник Аегиса отримує друге життя, тобто якщо герой помре, через кілька секунд відродиться і зможе продовжити бій. Саме тому Aegis Of The Immortal має вінрейт в 9843 %. Це найбільший вінрейт у всій "Доті".
 • Divine Rapier. Рапіра - дуже могутній артефакт. Цей предмет є одним з найдорожчих в "Доті" і випадає після смерті героя. Зазвичай рапіру беруть під кінець гри, щоб миттєво отримати сильне перевага, адже артефакт дає дуже великої шкоди з руки. Вінрейт становить 8610 %.
 • Gem Of True Sight. Цей артефакт також випадає при смерті, коштує досить дешево, зазвичай купують Support або сильні герої. Цей предмет дозволяє в певному радіусі бачити всі невидимі предмети (варди, героїв і так далі). Вінрейт гема становить 8518 %.
 • Moon Shard. Цей предмет купують практично всі герої, у яких вже є 6 слотів, оскільки його можна активувати і отримати хороший бонус до швидкості атаки. Moon Shard іншому герою може передати будь-союзник, так що не обов'язково купувати цей предмет самому. Вінрейт становить 7347 %.
 • Ці предмети дійсно можуть допомогти виграти гру, а їх вінрейт доводить це.
  Що таке вінрейт? Топ вінрейт, "Доту 2"

  Підсумок

  На прикладі Dota 2 дуже легко зрозуміти, що таке вінрейт. Практично всі онлайн ігри мають подібну статистику, правда, їх розробники не завжди публічно показують ці важливі цифри. Вінрейт кожного елемента "Доти" можна переглянути на Dotabuff. Вінрейт - вкрай важливий аспект. Саме завдяки йому можна зрозуміти, чи варто робити те чи інше дію в грі або ж це призведе до програшу.

  Популярі новини
  Загрузка...