Найпопулярніші аналоги Paint для Mac

166 0 Новини високих технологій

Коли мова заходить про Windows і його програмному забезпеченні, мимоволі згадується пакет програм Office, а також вкрай простий і зручний растровий графічний редактор Paint, що став невід'ємною частиною кожного варіанта даної операційної системи ще з часів перших версій. З недавнього часу, який вийшов Paint 3D, також дозволяє працювати з об'ємними об'єктами і складними конструкціями. Переходячи на Mac, хочеться зберегти такий додаток, знайшовши йому гідний аналог. У цій статті наведені аналоги Paint для Mac, гідні бути встановленими на вашому персональному комп'ютері.

Можливості Paint

За що ж Paint, так полюбився користувачам Windows? Перш за все, його лаконічний дизайн. Нічого не відволікає користувача від роботи і не муляє зайвий раз його очі. Більш того, навчитися користуватися цим графічним редактором з легкістю може навіть дитина.


Найпопулярніші аналоги Paint для Mac
Не дарма перше, що буде робити маленька дитина за комп'ютером, – це малювати, та втілювати свою фантазію в реальність. Ще одне, що підкуповує в даному продукті – його простий функціонал без зайвих можливостей. Крім того, програма завжди встановлено при купівлі нового комп'ютера на базі Windows і поширюється на повністю безкоштовній схемою. Всі ці плюси змушують користувачів «яблучних пристроїв» шукати аналог Paint для Mac OS.

Аналоги Microsoft Paint для Mac

Говорячи про аналоги Paint для Mac, відразу згадується Paintbrush. Він схожий по функціоналу і простоті використання. Без зайвих інструментів, підходить для швидкого редагування фотографії або малюнка.
Найпопулярніші аналоги Paint для Mac
GIMP є більш складним додатком для обробки фотографій. Але при цьому зберігає весь корисний функціонал і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ще одним швидким і зручним додатком для обробки скріншотів є Skitch. Може швидко обрізати, виділити, збільшити або замазати потрібну вам область на екрані. На цьому все різноманіття графічних редакторів на операційній системі Mac не закінчується. Однак у даній статті наведені лише найбільш популярні і прості програми, максимально схожі з MS Paint. Звичайно, існують більш складні редактори для професіоналів, такі як Adobe Photoshop і інші, але про це як-небудь іншим разом.

Популярі новини
Загрузка...