Skullgirls: персонажі добра і антагоністи

398 0 Новини високих технологій

Skullgirls – незвичайна, а точніше сказати, дивна гра, плід спільної роботи Konami і Autumn Games. Це типовий файтинг, де б'ються дівчата з трохи зухвалою зовнішністю за володіння Skull Heart – артефакту небаченої потужності. Головною фішкою цієї гри є, звичайно, войовниці. Всі вони вихідці з японського аніме. Їх об'єднує тільки розпусний стиль в одязі: тут і медсестра і черниця і інші пустунки. В іншому – це унікальні героїні і злі леді зі своєю історією і навичками. Отже, про окремих персонажів Skullgirls в подробицях.

Дабл

Дабл – істота, що володіє здатністю змінювати свій зовнішній вигляд. Працює на трьох богинь світу Skullgirls. Стежить за тим, щоб Серце-череп діставалося тому кому треба і підтасовує події за бажанням своїх начальниц. У нових версіях прийняла вигляд черниці Агати. Стала відома як Double, тому в багатьох ресурсах можна знайти саме це ім'я. Часто буває в соборі Трійці, де проводить служби. Дабл зазнала безліч змін зовнішності за весь час існування: в один час це був персонаж гри Skullgirls, зовнішність якого була сумішшю частин інших персонажів.


Ця героїня – таємничий воїн, в якого немає ні поганих, ні хороших спонукань. Безэмоциональна і спокійна. Але часом можна побачити її у гніві та приступах ненависті. Здатна приймати вигляд інших персонажів, істот і предметів. Вміло використовує це в бою, заплутуючи суперника. Тим не менш, деякі вміння їй недоступні.
Skullgirls: персонажі добра і антагоністи

Валентайн

Історія персонажа Skullgirls Валентайн, дуже нагадує одну з героїнь всесвіту Обитель зла. Пропустити цю аналогію просто неможливо. Постійний суперник майже в кожній історії. «Валентайн» – це секретна ім'я, справжнє ж – Валері. Має відкриту пристрасть до алкоголю, м'яса, зміям, шоколаду, науці, шахів та деяким іншим слабкостям життя. Ненавидить кулінарію, слабкості і зайві хороші манери. Валері або Валентайн вкрай закритий персонаж, про особистості та історії якого відомо дуже мало. Можливо, так ніколи і не з'ясується, чому вона так жорстока і бессердечна: вбиває не моргнувши оком. Багато свої дії розглядає як експеримент, в свій час зробить таким Міс Форчун.


Стиль бою – холоднокровний ніндзя. В бою проявляє хороші акробатичні навички та володіння медичними приладами. Самим убивчим зброєю Валентайн буде хірургічна пила, але і за допомогою сюрикенов, шприців і скальпелів завдасть чимало шкоди. За аналогією з Обителем зла, має надлюдські здібності, які Валентайн отримала через експериментів. В бою швидкі удари і структуровані, але не завдають багато шкоди. Техніка заснована на нанесенні комбо-атак.
Skullgirls: персонажі добра і антагоністи

Пэйнвилл

Судячи по картинці, персонаж Skullgirls Пэйнвилл виглядає дещо мужеподобно, незважаючи на те, що вона в минулому була ніжною школяркою Керол. Але все змінилося, після її викрадення Валентайн і впровадження паразитів-монстрів Gae Bolga і Buer Drive. Ці істоти повністю змінили її сутність.
Gae Bolga Matrix озброює Пэйнвилл здібностями Росомахи. Кігті з тіла, регенерація. Чесно кажучи, слизанный персонаж. Buer Drive – якийсь пропелер на спині, з допомогою якого можна здійснювати звірячі вбивства і навіть літати. Завдяки Brain Drain'a – компанії, яка проводила експерименти над цим персонажем Skullgirls, Пэйнвилл схожа на некерованого монстра, лише зрідка згадує що він проста дівчина Керол. Її живить гнів, завдяки якому атаки стають лютіше і більше шкоди вони можуть завдати. Це дуже сильний персонаж, якщо звикнути до його здібностям і зрозуміти як їм управляти.
Skullgirls: персонажі добра і антагоністи

Міс Форчун

Міс Форчун, або Ms. Fortune, або Надя Фортуна – єдина вціліла з групи Рибної кістки. Мешкає на арені Маленький Инсмаут і будує плани помсти. У всесвіті Skullgirls – персонаж з Латинської Америки. Колись могла керувати удачею, але втратила цю здатність. Обожнює знайомитися, стиль Робін Гуда, чіпси, гольф. Як і будь-яка кішка, Міс Форчун відмінно управляє своїм швидким тілом, має десять гострих пазурів, дев'ять життів і вісім почуттів. Проковтнувши у минулому потужний предмет Life Gem, зараз здатна виживати без голови і переносити найтяжчі рани. В бою Надя Фортуна різкий боєць, головна зброя якого – швидкісні атаки і відділення голови. Але грати за неї приваблює тільки «на папері», оскільки голова також ламається і це доставляє незручності.
Skullgirls: персонажі добра і антагоністи

Філія

У Філії найдраматичніша біографія. Персонаж Skullgirls одного разу втратив уві сні пам'ять і прокинувся з другою особою на потилиці. Мета пошуків Серця-Черепа – повернути пам'ять і своє минуле. Є припущення, що вона онука Лоренцо Медічі. У колі розробників Філію називають «головною героїнею», так як вона стала першим персонажем у демо-версії, потрапила на обкладинки ігор, а також зіграла важливу роль в сюжеті.
Філія і паразит Самсон спільно впливають на стиль бою персонажа. Хоч Самсон і відповідає за трансформацію кінцівок та унікальні номери, без пересування Філії це було б неможливо. Взагалі, саме через Самсона Філія конкурентоспроможний герой. Насправді – це добра, чуйна дівчина, здатна вбити за допомогою своїх волосся.

Парасоул

Парасоул – рудоволоса бестія, сестра Амбрелла і спадкоємиця Canopy Kingdom. Її зброя – пістолет Люгер P08 і живий парасолька Криг. Парасоул – суворий, але справедливий лідер. З дитячих років її готували до спадщини папи, готували як воїна, а не канцелярську щура. Тепер вона мало говорить і багато робить. По своїй натурі Парасоул розважлива і незворушна, але варто торкнутися її сім'ю, вона перетворюється в гнівного монстра, сметающего з шляху кожного.
Skullgirls: персонажі добра і антагоністи
Як і будь-який хороший лідер, цей персонаж Skullgirl воліє тактичний бій відчайдушної рубці на всі боки. В її русі немає нічого зайвого: тільки точкові вивірені атаки. Підмогою в бою стануть бійці армії Black Egrets, які завжди прикриє спину і навіть пожертвують своїм життям.

Популярі новини
Загрузка...