"Метро 2033": персонажі і напарники

346 0 Новини високих технологій

"Метро 2033" - шутер в постапокаліптичному світі, заснований на романі Дмитра Глухівського. Одна з найвідоміших ігор свого жанру, за своєю популярністю не поступається "Сталкера". Як і в будь "выживалке", гравцеві доведеться контактувати з іншими вижили персонажами "Метро 2033". Деяких з них варто описати більш детально.

Мельник

Святослав Костянтинович Мельников, або Мельник - один з ключових персонажів гри "Метро 2033". Типовий вояка, колишній агент спецслужб. Мешкає в Полісі. Незважаючи на свої 60 з хвостиком років, знаходиться в прекрасній фізичній формі і ніколи не відмовляє в допомозі головному герою. Бере участь у багатьох ігрових місіях і відіграє важливу роль у розвитку сюжету.
"Метро 2033": персонажі і напарники

Андрій-майстер

Ігровий персонаж, спрятавший Артема у власній кімнаті, після того, як допоміг йому втекти від червоних. І це єдиний герой, в чиїй кімнаті Артем взагалі був. Розповідає корисні поради про озброєння і екіпірування. В оселі висить плакат "Метро 2033" і клавіатура з застромленим ножем.


Бурбон

Мутний тип з бандитським чином і зовнішності, і життя. Супутник Артема по одній з місій. Під час проходження ділиться досвідом. Використовує метальний ніж, також у нього є дробовик. Курить сигарети, не знімаючи, протигаз. Не соромиться нецензурно лаятися.

Ульман

Як і більшість персонажів "Метро 2033", відіграє важливу роль у долі Артема. Ульман витягує головного героя з рук фашистів. Надалі буде зустрічатися аж до кінця гри. Факти, які можна підкреслити з гри:
 • лякається дзвінка телефону;
 • в "Метро 2033" Ульману 30 років;
 • один з постійних напарників;
 • жартівник, чому Мельник часто називає його клоуном.
 • "Метро 2033": персонажі і напарники

  Хантер

  Перша поява Хантера саме в "Метро 2033", де з'являється нечасто. В основному у видіннях Артема. Дає Артему жетон (а в книзі - гільзу), і пригоди починаються. Любить проявляти зайвого героїзму. У персонажа гри "Метро 2033" є волосся, а в книзі він геть-чисто виголений.


  Павло

  Напарник Ульмана. Разом з ним рятує Артема від фашистів. Крутий мужик, самоотвержен і готовий віддати життя за справедливу справу. На одному з рівнів носить за спиною автомат, але чомусь не користується ним.

  Хан

  Артем зустріне Хана на Сухоревской і вони разом дійдуть до Тургеевской. Розповідає про аномалії. Показує Артему Храм надії. Другий раз цей персонаж "Метро 2033" зустрінеться в Спарті.

  Сніжана

  Аферистка, прикидывающаяся повією, щоб грабувати чоловіків. Місцеві про її спосіб життя знають, так що жертв вибирає серед приїжджих. Одягнена в еротичну сіточку з панчохами. У неї вогненно-руде волосся. З Артемом стикається "на своїй роботі". У ролі головного героя можна як піти за нею, так і відмовитися.

  Женька

  Зовсім юний хлопець 22-х років. Кращий друг Артема. Зустріти його можна на ВДНГ. Полюбляє ризик, пригоди і небезпека. Любить підспівувати собі під ніс пісеньки. Знає все чутки і плітки.
  "Метро 2033": персонажі і напарники

  Артем Сухий

  Ну і, звичайно, головний герой серії. Персонаж "Метро 2033", прокачуванням і долею якого гравцеві належить займатися. Артем - хлопчисько в самому розквіті сил, 24-х років зроду. Дізнатися про рід діяльності цього персонажа детальніше і допомогти йому вижити можна по ходу проходження гри. Розповідати секрети - це просто злочин.

  Популярі новини
  Загрузка...