No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки

224 0 Новини високих технологій

Персонажі No Game No Life являють собою дуже харизматичних, веселих і життєрадісних камео. Однак проект цікавий не тільки героями. Він самобутній і в певному смисли унікальний. З'явившись вперше в якості ранобэ, він швидко переріс цільову аудиторію, з-за чого з'явилося продовження у вигляді манги і ТБ-серіалу. No Game No Life утримує своїх прихильників за рахунок дуже яскравого стилю візуального ряду, продуманого сюжету і цікавого світу. Зі статті ви дізнаєтеся про героїв як манги, так і аніме, а також про події, що відбуваються в оповіданні.

Деякі факти про франшизу

Ранобэ No Game No Life вперше з'явилося в квітні 2012 року і видається досі. На даний момент у продажу знаходяться 9 томів цього творіння і планується набагато більше. Ранобэ - це спеціальний формат, в рамках якого події подаються у більш динамічному форматі, а кількість сторінок скорочено. З-за цього персонажі No Game No Life вийшли кілька прісними і розкриті по ходу розповіді слабо.


No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
Втім, отримавши свою частку уваги публіки, Ю Камія, мангака, створив оригінальний проект, продала права на реалізацію повноцінного серіалу студії Madhouse. З часом також з'явилася манга, сюжет в ній розкрито повніше, а персонажі No Game No Life мають значною "глибиною", порівняно з лайт-новелами і першим форматом видання.

Як з'явився серіал, і що про нього кажуть фанати?

ТВ-адаптація транслювалася протягом усього квітня і червня 2014 року. 1 сезон No Game No Life включає в себе 12 серій. Їх відрізняє дуже яскрава, а часом і дещо дратує малювання, що, судячи з усього, є відмінною рисою стилю мангаки. Проект зустріли тепло, оскільки крім цікавих персонажів No Game No Life також демонстрував більш або менш оригінальну ідею, а саме вирішення конфліктів шляхом азартних ігор і головоломок. Незважаючи на те, що знайшлися критики, які звинуватили студію в пропаганді гемблінгу, велика частина аудиторії зустріла проект тепло швидше, ніж "в багнети".


No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
15 липня 2017 року вийшов анімаційний фільм No Game No Life: Zero, в сюжеті якого з'явилися нові обличчя. На даний момент невідомо, чи буде знято другий сезон проекту. Його обіцяли шанувальникам ще в далекому 2016-му, але просто розширили і подали в якості тієї самої картини. Втім, судячи з того, що манга і ранобэ все ж видаються, фанати можуть розраховувати на можливе продовження в осяжному майбутньому. Примітно, що в сеттінге проскакує гра Life The Game математичного характеру. Цілком можливо, мангака живить до неї слабкість.

Зародження сюжету

У центрі оповідання знаходиться два головних персонажа - брат і сестра - Сора і Сіро. Вони відомі в кіберпросторі як непереможний дует на прізвисько "Пробіл", оскільки завжди залишають свої ніки порожніми. У реальному житті хлопець нагадує скоріше "хикку", жаргонна позначення людини, який приділяє віртуального простору занадто багато часу, а його сестра нерідко дражнить брата через надмірно збочені пристрасті. Серйозної уваги оточення героїв не виявляється. Після того як протагоністи змогли здобути перемогу над супротивником онлайн-шахах, їм запропонували перенестися в інший світ, де ті зможуть досхочу награтися. Погодившись, протагоністи опинилися у вимірі Тета, місцевого бога, і вирішили зайняти його місце, встановивши попутно верховенство найменш сильної фракції, а саме людей.

Царство людей Иманити

Світ Тета носить назву Disboard. Иманити тут є царством людей, найменш розвиненим серед усіх народів. Судячи по оточенню, на даний момент царство переживає етап феодалізму і автократії. Селяни виконують чорну роботу, науки, як і грамота, занедбані. На даний момент займають лише 16 місце серед лідерів, оскільки не володіють істотними знаннями в магії або надздібностями.
No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
Сіро заявив, що фігура, уособлює Иманити - це король в шахах, який не здатний на серйозну загрозу, але все ж може зіграти ключову роль у визначенні переможця. Ключова перевага - гнучкість мислення, здатність до навчання, плодючість і настирливість.

Ельфи і їх правила

Фактично, перший серйозний супротивник, з якими зіткнулися персонажі No Game No Life - це ельфи. Вони являють собою класичну ігрову і клишированное уявлення про високородних. Займають сьоме місце за магічну силу, воліють вести справи за рахунок хитрощі, маніпуляцій і через підставних агентів. Не володіють значним переліком земель, але це їм і не потрібно, оскільки в царстві ельфів панує рабовласницький лад. Вища каста, ельфи, не трудиться на полях і в цехах, бо це за них роблять захоплені в полон або куплені представники інших народів, часто иманити. В цілому нагадують людей, але трохи більше худосочны, зарозумілі і мають довгими вухами. У деяких представників є точка на лобі невідомого призначення.

Інші народи

Серед інших народів, які населяють Disboard і зустрічаються в тому числі головним персонажам No Game No Life: Zero, є вампіри, зверолюди різної біологічної належності, морські мешканці і безліч інших "народностей". У грі No Game No Life, а вірніше в манзі, що описує події, що завершують основну арку, показану в серіалі, дме короля і королеви встановив союз держав з розширеними можливостями обміну знаннями і торгівлею.
No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
В цілому слід визнати, що сеттінг нагадує Середньовіччя з невеликими поправками. За рахунок магії більшість народів мають перевагу у вигляді апаратів, що нагадують технічні із Землі, але працюючі за рахунок мани. Світ досить цікавий, а тому популярний серед публіки, яка любить проводити час у віртуальному світі.

Сора

Головний протагоніст чоловічої статі. Виглядає як "хикка" у пошарпаній майці і потянутых джинсах. Не дбає про свій зовнішній вигляд, оскільки віддає перевагу віртуальний світ реального. Високий, худорлявий, має розпатланою зачіскою коричневого кольору і червоними очима. При вазі до 63 кілограми любить поїсти і не відмовляє собі в задоволенні навернути солодке. У дуеті грає головну роль і позицію маніпулятора. Зазначає, що направляє інтелект своєї сестри за рахунок хитрощі і інтуїції. Розумний, легко схоплює нові правила, пристосовується до зміни ситуації на ігровому полі, тож часто і виграє.

No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
Незважаючи на те, що виглядає як мінімум неохайно, а інколи дозволяє собі сальні жарти, являє короля з досить непоганим потенціалом. Генерує цікаві ідеї і сприяє встановленню рівності на території держави. Зовні намагається не показувати свою турботу про сестру, хоча дуже любить її і завжди намагається прикрити, навіть своїм тілом. Це особливо помітно, коли пара після прибуття в Disboard повинна була нібито розбитися, і Сміття вирішив прикрити собою дівчинку. Згодом віджартувався посяганням на її честь. Вони є вільними братом і сестрою, покинутими батьками. Ця частина ні в одній з серій не пояснюється.

Сили і слабкості

Сміття має просто вбивчою харизмою. Серед усіх персонажів No Game No Life він один здатний умовити ворога поступитися позицію або ж зовсім вибути з гри під впливом блефу хлопця. Незважаючи на це, він поступається своїй сестрі в тому, що стосується інтелектуальних рішень і голих розрахунків. Крім того, іноді схильний до непослідовним або поспішним дій, причиною яких є надмірно живий характер Сори. Саме тому програє матчі, наприклад проти ШІ, оскільки не може вплинути на противника і вивести його з рівноваги.

Сіро

Shiro в No Game No Life є крихкою, юною дівчиною з пронизливими золотими очима і сніговими волоссям. Описати характер Сіро можна простим терміном - "кудере". Найчастіше так називають жіночих персонажів, яким властиві надмірний спокій, холоднокровність і витримку. Яскравим прикладом кудере є Аянамі Рей з аніме "Євангеліон". Сіро із No Game No Life так само спокійна і не дозволяє своїм емоціям захлеснути розум, головне зброю і опору дівчини. Вона здатна на швидкі рішення, втрачається в тому, що стосується, наприклад, людських взаємин, але при цьому практично ідеальна в математиці та інших точних науках.
No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки
Зовні є собою повну протилежність Соре. Віддає перевагу одягатися дуже охайно і скромно. Любить їсти солодке, за що нерідко отримує саркастичний коментар брата. Незважаючи на холодність і відчуженість, дуже віддана своєму єдиному захиснику, а тому готова піти за Сорой куди завгодно. Насправді, навіть не приймала рішення про перехід світу Тета, за неї це зробив брат. Вивчила мову Иманити за 15 хвилин. Поліглот і майстер логіки, риторики. Легко адаптується в рахунковій системі королівства, веде всі справи трону і легко управляє підлеглими.

Сильні і слабкі сторони

Сіро дуже талановита в точних науках і легко оперує будь складності масивом даних. Вона легко справляється з шахами і швидко освоює правила. Її ключова складність - нездатність вести партію з живим опонентом, який може здивувати дівчину, наприклад, нестандартними ходами або блефом. Для таких рішень їй і потрібен Сора, який легко читає емоції і бажання людини в тій чи іншій партії. Разом вони створюють різнобічно розвинений дует, який здатний легко вести партію без помилок зовсім.
No Game No Life: персонажі, опис, правила гри, відгуки

Курми Мета

Один з перших опонентів творчого дуету. Належить до раси иманити, але довгий час не вірила в те, що люди взагалі можуть правити, а тому лишилася в рабстві у ельфів як служниці. Розраховувала таким чином поставити на чолі своєї країни сильного лідера. На момент оповідання їй 18 років. Виглядає як худорлява брюнетка з фіялковими очима. Після того як Сміття і Сіро здобули перемогу в гонці за трон, зголосилася сама вести проти них партію. Протагоніст обманом змусив дівчину поставити все на кон заради перемоги. Та погодилася і в результаті втратила навіть власні спогади. Сора все ж вирішив повернути їх їй разом зі своїми планами щодо розвитку Иманити. Після цього долучилася до головним героям і вирішила супроводжувати їх. Її сім'я брала участь у Великій Війні 6 тисяч років тому, ймовірно, будучи відгалуженням основного дворянського роду.

Стефані Дола

Онука померлого короля Иманити. Той заповів свій трон того, хто зможе здобути перемогу в гонці за трон, Стефані підкорилася вимозі свого діда. Передала трон Соре, коли особисто програла партію. Безсоромно закохана в протагоніста, але намагається цього не показувати. Вірить, що король і королева зможуть привести Иманити до більш або менш світлого майбутнього. Насправді її почуття до протагоністу можуть бути несправжніми. Справа в тому, що дівчина програла не просто так, оскільки партія велася на бажання. Герой попросив у якості призу її закоханість, тому та тепер опинилася в підлеглому становищі і змушена виконувати будь-які забаганки Сори, хоча частенько робить це з радістю. Регулярно грає з братом і сестрою, поступово вчиться бути сміливішими. Навчена етикету і політичної обстановки в світі, тому вирішує більшість питань державного значення. No Game No Life - це цікаве і багатогранне твір, якого не вистачало публіці, люблячої само як аніме, так і комп'ютерні ігри. Живе втілення мрії будь-якого ігромана, це творіння показує те, яким корисними можуть бути навички такого комп'ютерного генія, і чому не варто зациклюватися виключно на цьому. В епоху, коли багато витрачають час на ігри навіть на шкоду реальному житті, такий проект виглядає дещо іронічно, але все ж цікаво.

Популярі новини
Загрузка...