Гидраксианские Повелителі Вод: загальна інформація про фракції

153 0 Новини високих технологій

Фракція Гидраксианские Повелителі Вод є однією з багатьох у світі гри World of Warcraft. Вона з'явилася ще на старті проекту і в той момент була популярна для прокачування репутації. Дізнатися детальніше про цьому аспекті можна із запропонованого далі матеріалу.

Історія

Раса Гидраксианских Повелителів Вод з історії прислуговувала Древнім Богам. Командували ними Лорди Елементалі. В наші дні невідомий спосіб Герцога Гидраксиса, завдяки якому водяним істотам цього типу вдалося вийти з-під впливу свого повелителя Нептулона. Адже в той час у них не було своєї свідомості, а вони відгукувалися тільки на накази. Зараз ця раса влаштувалася недалеко від Азшары, на островах в східній частині континенту. Серед елементалів тільки ці не нападають моментально на живих істот. Їх головними ворогом є Рагнарос і всі його підлеглі воїни. Увійти з ними в контент неможливо, але гравцям надано доступ до прокачування репутації з цією фракцією.


Гидраксианские Повелителі Вод: загальна інформація про фракції

Вбивство ворогів

Щоб прокачати репутацію з Гидраксианскими Повелителями Вод, необхідно спочатку вбивати ворогів в локації "Силитус" під назвою Вихрі Пилу або Великі Обсидіанові Елементалі. Для подальшого прокачування можна вирушати в Пік Чорної Гори, але краще всього піти в соло-рейд Вогненні Надра для вбивства Рагнароса. В нових додатках це зможе самостійно зробити будь-який персонаж.
Гидраксианские Повелителі Вод: загальна інформація про фракції
Для "вшанування" досить вбивати всіх босів локації, але рівень "піднесене" виходить тільки вбивствами Рагнароса і Мажордома Экзекутуса. Це стосується останніх 999 одиниць репутації. Основна проблема в тому, що ніяких стимулів для прокачування цього параметра не передбачено. Фракція не має своїх представників і навіть торговця з унікальними предметами. Її репутація гойдається автоматично при проходженні деяких локацій. Не рекомендується загострювати увагу на цьому аспекті, а взяти до уваги фракцію з корисними призами на рівні "піднесене".

Популярі новини
Загрузка...