Ноутбук «Тошиба Satellite С660»: характеристики, призначення та комплектація

173 0 Новини високих технологій

Ноутбук «Тошиба Satellite С660» був офіційно представлений в 2011 році і забезпечував досить високий рівень продуктивності. Звичайно, в якості ігрової системи його використовувати недоцільно, а от у ролі переносний робочої станції цей ПК можна було цілком задіяти. При цьому вартість у нього була дуже висока. Саме про цю переносний моделі ЕОМ розказано в цій статті.

Спеціалізація

Ноутбук «Тошиба Satellite С660» оснащений досить потужним апаратним забезпеченням. Тому такий комп'ютер можна використовувати при реалізації найбільш ресурсномістких програмних завдань. До останніх можна віднести кодування відеофайлів, розробку софта будь-якого рівня складності, перегляд веб-порталів і навіть сучасні іграшки.


Ноутбук «Тошиба Satellite С660»: характеристики, призначення та комплектація
В останньому випадку якість картинки буде, звичайно, не максимальним, але достатньою для комфортного геймплея. Тому такий переносний ПК можна сміливо віднести до категорії універсальних обчислювальних пристроїв з високою продуктивністю.

Характеристики, комплектація

Розглянутий в рамках цього огляду ноутбук «Тошиба Satellite C660» базувався на ЦПУ Core i5 моделі 2330М. Також до складу цього ПК включений дискретний прискорювач GeForce GT 520 з 1 Гб пам'яті. В додаток до цього обчислювальна система оснащена 3 Гб ОЗУ і укомплектована накопичувачем в 500 Гб. Діагональ екрану складає 156". Його матриця була виготовлена за технологією TN+Film, а її дозвіл – 1366 х 768. Комплектація пристрою включає наступні елементи:
 • Ноутбук з батареєю.
 • Зарядний пристрій.
 • Керівництво користувача.
 • Диск з драйверами.
 • Гарантійний талон.
 • Ноутбук «Тошиба Satellite С660»: характеристики, призначення та комплектація

  Ціна мобільного рішення

  Зараз такий ноутбук «Тошиба Satellite С660» можна купити за 6000 рублів в уживаному стані. До його плюсів можна віднести швидкість, надійність і функціональність. Список недоліків цього ПК складається з високої вартості на момент виходу і зниженого рівня автономності.

  Висновок

  Ноутбук «Тошиба Satellite С660» у 2011 році дозволяв вирішувати будь-які завдання. Але і зараз він все ще продовжує бути актуальним пристроєм для виконання програмного коду.

  Популярі новини
  Загрузка...