Графічний прискорювач NVidia GeForce 8400 GS. Характеристики, розгінний потенціал і список підтримуваних іграшок

225 0 Новини високих технологій

Номінально до серії пристроїв початкового рівня ставився компанією-виробником прискорювач NVidia GeForce 8400 GS. Характеристики адаптера дозволяли реалізовувати на його базі ігрові обчислювальні системи економ-класу. При цьому вартість таких ПК була цілком демократична. Саме про цю модель відеокарти і піде надалі мова.

Графічний прискорювач NVidia GeForce 8400 GS. Характеристики, розгінний потенціал і список підтримуваних іграшок

Характеристики. Специфікації. Їх особливості

Характеристики NVidia GeForce 8400 GS відносили до категорії пристроїв початкового рівня. У 2007 році цей акселератор без проблем випереджав інтегровані відеокарти, але значно поступався за швидкодією адаптерам середнього класу. В основі цього пристрою лежав процесор G86 виготовлений за технологією 80нм. Останній включав 210 мільйонів різних напівпровідникових елементів і компонентів.


Чіп містить 16 потокових процесорів для обробки відеоконтенту, які працювали на номінальній частоті 900 МГц. До того ж до складу GPU входило 8 блоків TMU і 4 модуля растеризації. Всі останні елементи графічної підсистеми вже функціонували на частоті 450 МГц. Підсистема оперативної пам'яті включала 256 Мб. В її основі лежали мікросхеми DDR2 з номінальною робочою пам'яті 800 МГц. Розрядність шини ПАМ'ЯТІ становила 64 біта.

Тестовий стенд

Характеристики NVidia GeForce 8400 GS відносили цей прискорювач номінально до середньої групи графічних пристроїв. Тому найбільш оптимально в «зв'язці» з ним використовувати наступні комплектуючі для оцінки реального рівня його швидкодії:
 • Мікропроцесор Core 2Duo Е6300.
 • Системна плата на базі набору мікросхем Р965.
 • Кулер Sonic Tower від компанії Thermaltake.
 • Оперативна пам'ять включала 2 модулі DDR2 які працювали на 800 МГц.
 • Жорсткий диск об'ємом 80 Гб і підтримкою інтерфейсу SATA.
 • Блок живлення з вихідною потужністю до 500 Вт.
 • Графічний прискорювач NVidia GeForce 8400 GS. Характеристики, розгінний потенціал і список підтримуваних іграшок

  Ігри. Продуктивність

  Тепер розберемося з тим, які ігри підуть на NVidia GeForce 8400 GS. На такому прискорювачі підуть лише дуже старі програми. Наприклад, покрокові стратегії Disaples II, Heroes III або ж «Черв'ячки». Також такому адаптера під силу впоратися з дуже старими версіями Need For Speed, Half Life або ж Quaqe. Сучасні іграшки на такому «залізі» навіть не запустяться. Аналогічне можна сказати і про вимогливі програми.


  Розгін

  Розгін відеокарти NVidia дозволяє підвищити незначно продуктивність прискорювача. Для цього його номінальну частоту необхідно підвищити з 450 МГц до 540 МГц. У відсотковому відношенні така маніпуляція дозволяє добитися приросту продуктивності в 20 %. Звичайно, за рахунок цього перетворити цей прискорювач неможливо в ігровий пристрій, але трохи поліпшити ситуацію з продуктивністю все ж можливо.

  Відгуки

  Технічні специфікації і характеристики NVidia GeForce 8400 GS позиціонують його як акселератор початкового класу. З більшою частиною іграшок 2008-го цей адаптер не міг впоратися. Тому власники виділяли вкрай низький рівень швидкодії такий відеопідсистеми. Також енергоефективність даної моделі відеоприскорювача залишала бажати кращого. Плюс у прискорювача був лише один – це його вартість.
  Графічний прискорювач NVidia GeForce 8400 GS. Характеристики, розгінний потенціал і список підтримуваних іграшок

  Висновок

  Характеристики NVidia GeForce 8400 GS допускали лише виконання на такому прискорювачі найбільш простих завдань. Зараз же це пристрій повністю застаріло. Тому такі обчислювальні системи потрібно вже зараз модернізувати.

  Популярі новини
  Загрузка...