Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

203 0 Новини високих технологій

В комп'ютерній MOBA гри Dota 2 є більше сотні героїв і стільки ж предметів, що володіють унікальними здібностями і характеристиками. Щоб навчитися грати за окремо взятого персонажа, вам необхідно добре знати його характеристики, опис здібностей, застосування під час матчу, а також набір предметів, які бажано купувати в тієї чи іншій ситуації. Нижче ви можете прочитати гайд по "Спектрі" - одного з найсильніших керрі в даній грі.

Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

Історія персонажа

Історія героя Spectre починається ще в першій частині цієї популярної гри. Звичайно, в Dota даний персонаж виглядав дещо інакше, здібності мали інші особливості, але головні фішки і застосування залишилися колишніми навіть через багато років. Більшість з них потрапила в другу частину, де кожен герой і обзавівся своєю унікальною історією. Розповімо трохи про неї, перш ніж почати гайд по "Спектрі".


Ніхто зі світу Dota 2 не може толком пояснити, звідки взявся привид Spectre. Багато знають героя по імені Меркуриал, а також те, що він переходить між світами, а в нашому знаходить фізичну форму. Це доставляє "Спектрі" тільки страждання. Ці страждання і муки вихлюпуються під час боїв. Якщо вона впадає в лють, то починає розділятися на безліч копій, між якими може переміщатися. Меркуриал втрачає свою сутність серед копій і починає кидатися у пошуках себе. У момент відчаю її особистість перетворюється заново, після чого вона знову знаходить свою фізичну форму і заспокоюється. Всі ілюзії примари з'єднуються в одному тілі, і герой отримує колишню силу. Так відбувається при кожному битві. Ця особливість Меркуриал відбилася в ультимативній здібності Spectre.


Крім себе, в наш світ "Спектру" забрала таємничий клинок з найнебезпечнішим властивістю - він відділяє тіло від душі жертви, змушуючи страждати. Після цього вороги починають її атакувати, але отримують частину шкоди назад. Меркуриал є одним з найбільш загадкових і таємничих персонажів, пояснити цілі та походження якого не може ніхто. Тепер ви знаєте трохи більше про історію героя. Практичної частини під час геймплея ця інформація не несе, але багато речей з опису повторюються в здібностях Spectre, які ми розглянемо далі. Але спочатку зупинимося на характеристиках.
Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

Характеристики

Перед тим як знайомитись з гайдом "Спектрі", ознайомтеся зі стандартними характеристиками. У всіх героїв є 3 напрямки: сила, спритність і інтелект. Основною характеристикою цього персонажа є спритність, яка додає шкоди, швидкість пересування. Відповідно, предмети, що підвищують параметр Agility, суттєво посилює атаку героя. Нижче ви можете ознайомитися з основними параметрами. Дані актуальні на момент виходу патча 718:
 • початковий шкоди з руки: 46-50;
 • базове здоров'я на 1 рівні: 578;
 • кількість мани: 267;
 • опір магії: 25%;
 • регенерація здоров'я/мани: 15/09;
 • швидкість пересування: 285;
 • час атаки: 17;
 • швидкість повороту: 05;
 • базові значення сили/спритності/інтелекту: 21/23/16;
 • приріст сили/спритності/інтелекту з кожним рівнем: 23/18/19.
 • Почнемо гайд на "Спектру" (718) з опису здібностей. Після прочитання ви зможете зрозуміти, які скіли варто прокачувати в першу чергу, а якими можна знехтувати.
  Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

  Здібності

  У Spectre всього дві активні здібності і 2 пасивних вміння. Розглянемо їх трохи докладніше:
 • Spectral Dagger - перша активна здатність персонажа. При використанні скілла герой кидає свій незвичайний кинджал у ворога або в будь-яку точку карти. Від героя до точки/ворога утворюється темна смуга, яка збільшує швидкість пересування. Потрапив кинджал у супротивника уповільнює його. Здатність завдає шкоди, але варто багато мани, тому використовувати його на лінії на початку гри недоцільно. Хіба що для втечі від нападу, оскільки при кидку кинджала Spectre можете переміщатися деякий час через текстури дерева.
 • Desolate - пасивна здатність, підвищує шкоди героя. Працює в тому випадку, якщо поруч лише один ворог. Шкоди є чистим і працює навіть на ілюзіях від ультимейт і Manta Style.
 • Dispersion - у цієї "пассивки" ефект такий же, який описаний в історії героя. Частина вхідного шкоди блокується і відображається у ворога, який цей завдає шкоди. Ефект зростає з наближенням до цілі. Не працює на ілюзії вашого героя.
 • Haunt - ультимативна здатність, яка працює на всю карту. При використанні "Спектру" створює по одній копії біля кожного ворожого героя. При цьому ілюзії дають видимість, а сам персонаж може переміщатися між своїми клонами необмежену кількість разів протягом дії ультимейт. Ілюзії наносять тільки 30% утрати від загального значення Spectre зі всіма купленими предметами. На завершення дії здібності герой залишається на місці останньої ілюзії, до якої він перемістився.
 • Тепер ви знаєте докладний опис здібностей, а це вкрай важливо для гайда за "Спектрі". Гра припускає безліч ситуацій, і для кожної з них можна підібрати певний набір предметів. Ми ж постараємося розглянути стандартний білд і стадію початкової гри.
  Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

  Прокачування на лінії

  Варто сказати відразу, що відправлятися на фарм без підмоги не варто - ворожі герої легко проженуть вас з лінії. Попросіть одного з союзників взяти саппорта і постояти з вами. На перше золото краще всього придбати один набір Tango, Stout Shield і Quelling Blade. Замість останнього ви можете взяти Healing Salve, а сокира купити в бічному магазині на лінії після вбивства пари крип. Найважливіше при грі за Spectre - фарм як можна більше крип. А завдання союзника - як можна більше заважати вам. Зі складної ситуації випливає і набір предметів, які ви будете купувати по ходу гри. Розглянемо два варіанти.

  Якщо все відмінно

  В такому разі у героя буде багато золота, що дозволить швидше придбати дорогі речі. Вже багато років актуальним предметом на "Спектру" є Radiance. Спочатку придбайте стартовий набір (черевик, Ring of Aquila і подібні речі), а потім відкладайте гроші на Sacred Relic з вартістю 3800 монет. З отриманням ультимативній здібності по можливості приєднуйтесь до бійок, а все інше час вбивайте крип. Після отримання швидкого Radiance можна обзавестися Manta Style, Diffusal Blade, Heart of Tarrasque, Butterfly та іншими предметами на втрату і щільність персонажа. В цьому плані більшість гайдів "Спектрі" в «Доту» 1 і 2 нічим не відрізняються: багато фарма, багато грошей призводять до перемоги в більшості випадків. Пам'ятайте, що Spectre сильно залежить від правильного набору предметів, які будуть поєднуватися зі здібностями.

  Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

  Якщо все погано

  Вас прогнали з лінії, добита всього пара крип, а саппорт пішов допомагати іншим? Тоді намагаємося перейти до другого плану - збирати корисні і недорогі предмети. Тут набагато більше різноманітності. Згідно більшості гайдів "Спектрі", починати можна з Phase Boots, Ring of Aquila, Drums of Endurance. Також актуальним Diffusual Blade, з допомогою яких можна випалювати ману у ворогів - відмінно поєднується з масовим ультимейтом. На середній і пізній стадії у Spectre з'являється більше можливостей для вбивства ворогів, тому намагайтеся брати участь у всіх битвах. Також на початковій стадії актуальний предмет Urn of Shadows, який надалі можна поліпшити в Spirit Vessel.
  Гайд по "Спектрі": вибір героя, здібності, нанесення шкоди, характеристика персонажа та відгуки гравців

  Висновок

  Ви познайомилися з основами гайда за "Спектрі". Герої в Dota 2 сильно відрізняються один від одного, як і кожна окрема гра, тому скласти єдину інструкцію для всіх ситуацій неможливо. Ніхто не забороняє купувати інші предмети, які підходять під ситуацію. За рахунок універсальності Spectre можна перетворити на героя з величезною втратою по одній цілі, зробити масового вбивцю, зібрати предмети на щільність і стати практично безсмертним. Сподіваємося, що вам допоміг у вивченні героя гайд по "Спектрі". Відгуки гравців про даному персонажі сходяться на тому, що основним для перемоги на Spectre є вміння добре фарм і переміщатися по карті за допомогою своїх ілюзій.

  Популярі новини
  Загрузка...