Хто такі Стародавній Боги в WoW

414 0 Новини високих технологій

Стародавні Боги WoW - паразитичні жахливі суті, створені лордами Безодні. Також є фізичним проявом останньої. Вони схожі на величезні гори плоті, що поширюються по світах, немов ракові клітини. Їх мета - знаходження і подальше поглинання титанічних душ.

Загальна інформація

Відомі імена Давніх Богів WoW, що мешкають в Азероте. Звучать вони наступним чином: К'Тун, Йогг-Сарон, -Зот і Й'Шарадж. В ранньому віці вони мали тотальний контроль над планетою. Сформували так звану Темну Імперію, що складається з тодішніх мешканців світу. Через якийсь час в Азерот прибув Пантеон. Його армії були відправлені з метою знищення цитаделей загарбників і зміщення їх влади. Першим був Й'Шарадж. Він виявився занадто сильним. Спочатку сил війська титанів було недостатньо для перемоги над ним. Однак це спонукало їх лідера Аман'Тула власноруч розправитися з ворогами.


При цьому він ненавмисно створив гігантський розлом у земній корі, з якого сочилася кров Азерота. Таким чином титани усвідомили, що Древні Боги занадто глибоко занурилися в надра світу. Неможливо було перемогти чудовиськ, не знищивши при цьому планету. Тому вони вирішили укласти їх у в'язницю, навіки заточивши зло глибоко під поверхнею землі. Недієздатні та донедавна забуті Стародавні Боги донині впливають на самих людей і події всесвіту. Поряд з Палаючим Легіоном вони є однією з найбільш потужних і повторюваних загроз в серії ігор.
Хто такі Стародавній Боги в WoW

Прояв Древніх Богів WoW в грі

У певний момент К'Тун прокинувся і знову вийшов з надр Азерота. Знайти його можна було в руїнах Ан'Киража до того, як він був убитий авантюристами.
Хто такі Стародавній Боги в WoW
У часи свого правління в Ульдуаре Локен потрапив під вплив Йогг-Сарона. Врешті-решт він зрадив і Пантеон, і свого брата Торима. Локен жив у Залах Блискавки, намагаючись повністю звільнити свого нового владику.


Згідно Малфуриону, Стародавній Боги стоять за оскверненням Смарагдового Сну. Хоча кошмарним лордом у підсумку виявився сатир Ксавий, підозрюється, що він діяв від імені якоїсь страхітливої сили. Також відомо, що Йогг-Сарон несе відповідальність за виникнення Смарагдового Кошмару, а-Зот - за його поширення.
Хто такі Стародавній Боги в WoW
Під час війни в Пандарії Гаррош Пекельний Крик розкопав все ще б'ється серце Й'Шараджа і взяв його з собою в Оргриммар. Під час фінальної битви сила серця була виснажена. Результатом цього стало зникнення Й'Шараджа. Стародавні Боги побічно брали участь у втечі збожеволілого вождя Орди до альтернативного Дренору. Ноздорму розповів, що Древні Боги викликали багато страждань, пережитих Аспектами. Божевілля Малигоса і Смертокрыла, Смарагдовий Сон перетворився на Кошмар, зміна у тимчасових лініях, створення монстра з Блэкмура, Сутінковий Культ - всі ці речі були пов'язані змовою Древніх Богів. Його метою було знищення Аспектів і драконів назавжди, а з ними і всіх шансів на порядок і стабільність.

Шепіт

Перебуваючи в певних місцях, виконуючи завдання, беручи участь в ігрових події, можна почути деякі фрази Древніх Богів WoW. Вони будуть відображатися в загальному чаті. Мова, на якому вони написані, називається Шат'яр. Цей голос і називається шепіт. Саме він зводив з розуму багатьох персонажів всесвіту, змушуючи їх робити жахливі вчинки.

Популярі новини
Загрузка...