Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно

497 0 Новини високих технологій

Швидкі макроси дозволяють автоматизувати дуже складні завдання, а також створювати інші скрипти і програми. Щоб спростити постійні дії на комп'ютері, користувачам потрібні макроси для клавіатури. Це список команд, таких, як «натиснути», «запустити файл», «клікнути на посилання» і більшість інших завдань, які можна здійснювати вручну за допомогою клавіатури і миші, таким чином, вони можуть цілодобово виконувати за людину рутинну роботу.

Можливості макросів

Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
Швидкі макроси здатні замінити різні утиліти, програми запуску і інші програми, скорочуючи кількість встановлених програм і запущених процесів. Макроси дозволяють:
 • Маніпулювати вікнами. Активувати, закрити, змінити розмір, перемістити, отримати властивості.
 • Управління файлами. Запустити, відкривати, копіювати, видалити, знайти, отримати властивості, zip. Автоматично закрити спливаючі вікна.
 • Автоматично заповнювати діалогові поля. Виконувати всі дії при створенні певного вікна. Існують макроси для клавіатури і миші для запуску програм , відкриття документів, папок і веб-сайтів.
 • Використовувати панель інструментів /меню для вставки адрес пошти та іншого часто використовуваного тексту в активне вікно.
 • Автоматизація та взаємодія з об'єктами веб-сторінки без клавіатури і миші. Вхід, заповнення форм, завантаження даних, завантаження файлів, FTP.
 • Отримати текст з різних джерел: вікно, файл, веб-браузер, Інтернет, Excel, бази даних Sqlite, реєстру, XML, CSV, INI. Обробка, редагування та надсилання даних в інше вікно Excel або файл.
 • Об'ємні завдання макросу для клавіатури адміністраторів: установка ПО, моніторинг файлів, процесів, журналів.
 • Управляти послугами, резервування файлів, завершення роботи, перезавантаження, сплячий режим, блокування комп'ютера.
 • Здійснювати різні програмні і веб-розробки.
 • Тестувати програмне забезпечення.
 • Здійснювати умовне виконання, повторення, обробку помилок і інші види програмування. Обробляти текст, власні діалоги, використовувати діалоговий редактор.
 • Здійснювати перетворення макросів в програми, що виконуються на комп'ютерах без QM.
 • Програмування клавіатури

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  Макрос — це серія дій, визначених користувачем, які клавіатура може виконувати багаторазово без будь-якої зовнішньої допомоги. Зазвичай вони корисні при виконанні повторюваних обчислювальних завдань, які вимагають тривалої послідовності клацань або комбінацій клавіш. Різні програмні засоби та коди доступні в якості відкритих джерел для користувачів, що дозволяє змінювати або реалізовувати макроси для клавіатури і зупиняти їх в будь-який час.


  Бувають моменти, коли користувачеві потрібно виконувати операції на комп'ютері знову і знову, зазвичай, вони дуже трудомісткі і виснажливі. Наприклад, перенесення великої кількості даних з електронної таблиці Excel в систему управління базами (DMBS), коли не можна їх імпортувати файл XLS. Замість того, щоб наймати команду людей для введення даних або програміста для написання інтерфейсу імпортера, можна на базі спеціального програмного забезпечення для створення макросу, автоматизувати процес. ЗА використовують для створення серії автоматичных дій. Для цього виконується запис дій з клавіатурою і мишею, або записується власний складний скрипт для відтворення. Існує безкоштовне і платне програмне забезпечення для створення макросів. Безкоштовні програми легше використовувати, але, у них менше можливостей, в той час як платні версії підтримують більше команд і активацій, які можуть змусити комп'ютер виконувати надскладні повторювані завдання.


  Автоматизація з Macro Dollar і WinMacro

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  Macro Dollar — це макрос-програма, вона була створена близько 10 років тому для «платного серфінгу», щоб натискати на рекламні панелі, встановлені на ПК, так як вона здатна записувати дії клавіатури і миші. Ймовірно, найбільш унікальною, але найменш використовується функцією, знайденої в програмі, є опція «Струсити», коли курсор тремтить при записі, створюючи імітацію дій реального людини. Терміни, які використовуються в Macro Dollar, трохи відрізняються від інших, оскільки ця програма створена французькою мовою. Наприклад, журнал називається Макро, а сценарій насправді є Планувальником. WinMacro створює макроси клавіші клавіатури. Програма майже так само стара, як Macro Dollar, але, все ще відмінно працює в Windows 7. Для запису потрібно всього 3 кроки:
 • Переглянути розташування, щоб зберегти файл. Натиснути Hardcoded Pause/Break.
 • Відтворення запису. Після перегляду файлу необхідно натиснути на кнопку «Відтворити».
 • Скасування відтворення виконується сполучення клавіш Ctrl+Esc, а у вкладці «Параметри» можна встановити кількість повторень і швидкість виконання.
 • Макроси для завершення циклу програм

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  GhostMouse — неймовірно легка утиліта, дозволяє створювати макроси для клавіатури. На головному графічному інтерфейсі користувача лише 2 кнопки, які відповідають за відтворення і запис. Програма скоріше розрахована для короткострокового застосування, але не для автоматизації дій, оскільки немає функцій повтору або циклу. Одна унікальна можливість, яка може бути знайдена в GhostMouse, — виконання послідовності дій, таких, як виключення комп'ютера після завершення відтворення.
  Програма Do It Again має серйозну перевагу — це список макро записів для виконання різних завдань, які можна використовувати без ручної підготовки і завантаження сценаріїв. Для просунутих користувачів є ще одна перевага — це записи, які зберігаються як розширення .DIA, що зберігається в папці програми в текстовому форматі, тому користувач може редагувати свої дії.

  Дії для миші

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  Mini Mouse Macro — програма для макросів на клавіатуру і мишу, тут можна створити макрос з відкритим вихідним кодом, розміщену в SourceForge. Крім можливості запису дій миші і клавіатури, циклічного/повторного відтворення, вона також поставляється з простим редактором для додавання/видалення/редагування захоплених дій. Є прапорець миші, і як тільки він буде відзначений, Mini Mouse Macro включить переміщення миші по позиції X і Y в запису.
  Визначення кількості циклів трохи складніше, для цього потрібно клацнути по слову «Loop», де буде відображено діалогове вікно, після чого можна ввести значення для кількості циклів. Командний рядок також підтримується і може бути легко створена з скриптів, знайдених в меню «Файл». Програма Mouse Recorder Pro розроблена талановитим хлопцем на ім'я Шай з Ізраїлю. Швидкий погляд на інтерфейс програмного забезпечення створює враження, що ця ще одна проста програма для запису, але у неї є набагато більше можливостей. Mouse Recorder Pro дуже проста у використанні, завдяки 5 великим кнопкам, які можуть записувати, відтворювати, зберігати і завантажувати записи. Вбудований редактор макросів дозволяє додавати або видаляти події для точного налаштування дій. Останнє оновлення, яке було випущено 3 роки тому, додало підтримку плагінів користувачів, де вони зможуть створювати власні скрипти за допомогою Visual Basic.Net, щоб управляти сценарієм запису і відтворення.

  Досконала автоматизація

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  Macro Toolsworks — програма створення макросів для клавіатури. Вона входить в перелік програм, які є безкоштовними, стандартними та професійними. Це, насправді, дуже потужне ПЗ для автоматизації макросів, яке підтримує більше сотні дій, таких, як змінні, пошук зображення на екрані, відправка пошти, FTP, робота з вікнами і т. д. Однак, тільки основні дії, такі як натискання клавіш і дії миші, включені в безкоштовну версію, що робить її досить простим ЗА з розширеним інтерфейсом. Perfect Automation — дуже потужна програма, яка поставляється з редактором сценаріїв запуску, планувальником і, звичайно ж, рекордер для пристроїв введення. Підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. Запис макросу дозволяє легко записувати автоматизацію, в той час як програмісти можуть створювати свої команди за допомогою мови Gentee programming.
  Перевагою Perfect Automation є можливість запису дій миші у відносних координатах замість абсолютних, і макрос може працювати в активному вікні, навіть якщо він був переміщений в іншу позицію на екрані. У редакторі є більше ста готових скриптів для автоматизації операцій.

  Міні-додаток TinyTask

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  TinyTask відомий тим, що є самим простим програмним забезпеченням для макросів з дивним розміром в 33 КБ. При такому розмірі файлу користувач чекає просте додаток, можливо, тільки з двома функціями: запис і відтворення, але її чекає щось більше. Це програма з шістьма кнопками для відкриття та збереження запису, компіляції макросу незалежний виконуваний файл. Також є опції для зміни швидкості програвання, повторне відтворення. TinyTask найбільш зручна для звичайних користувачів комп'ютерів, які не хочуть застосовувати редактор макросів. Недолік тільки один - графічний користувальницький інтерфейс TinyTask має розмір 137x48 пікселів, що трохи мало для моніторів з високою роздільною здатністю.Сумісність: Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8/10. Ще одна міні-додаток — Mini Mouse Macro, являє собою невелику програму. Вона допомагає записувати дії миші і введення з клавіатури, а потім ефективно відтворює їх. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який робить його простим у використанні навіть для початківців. Програма має портативну версію. Перед тим, як зробити макрос клавіатури її не потрібно встановлювати, і, отже, можна просто додати виконуваний файл на жорсткий диск і запустити його з будь-якого місця. Також можна зберегти цю програму на USB-флеш-диску, щоб вона могла працювати на будь-якому комп'ютері без попередньої інсталяції і з мінімальними зусиллями. Сумісність: Windows XP/Vista/7/8.

  Макросоздатель Pulover

  Вважається, що Macro Creator від Pulover - це найкращий варіант безкоштовного програмного забезпечення макросів, заснований на мові AutoHotkey. Він простий у використанні і має всі необхідні функції, такі, як компіляція в EXE, цикли, редагування макросів, гарячі клавіші для запуску/зупинки запису/відтворення, налаштування, планувальник, прискорення показу і більшість інших. При цьому, що дуже важливо - це мале використання пам'яті при роботі. Під час тестування скомпільований виконуваний макрос використовує до 12 МБ і не збільшує розмір при повторному відтворенні. Macro Creator від Pulover пропонує вбудований рекордер, можливість запису входів у свій інтерфейс і широкий спектр команд автоматизації. Він не тільки записує безперервні натискання клавіш і дії миші, а також відстежує елементи управління, шукає зображення, файли, вікна, рядка і створює коди If/Else для регулювання переміщення макросів. Крім того, він простий у використанні і споживає дуже низьку пам'ять. Сумісність: XP/Vista/7/8/10.

  Багатофункціональний клікер для Windows

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  AutoIt — це безкоштовна програма, розроблена для Windows, яка допомагає прискорити ефективність робіт і, отже, дозволяє швидше виконувати завдання. Вона належить до файлу скрипта, який виконує багато функцій, таких, як запуск DOS або додатків Win. Здійснює автоматизацію рухів миші і клавіатури, дії з вікнами, активацію, мінімізацію, приховування і багато іншого. Кажучи про її більш складних функціях макросу для клавіатури x7 або інших моделей, програма також автоматизує завдання буфера обміну, змінює записи в реєстрі і виконує рядкові операції. Краща частина цієї програми — це безліч варіантів автоматизації, які вона пропонує. Вона надзвичайно проста у використанні і значно полегшує застосування. Сумісність: Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10.

  Макрорекордер AutoHotKey

  Якщо потрібно автоматизувати натискання клавіш і рухи миші, то краще, це виконати з допомогою AutoHotKey. Програма дозволяє ефективно обробляти завдання, наприклад, друкувати домашню адресу або натискати на різні веб-сторінки. Безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом допоможе написати свій макрос або з допомогою користувача, або макрорекордером. Це ще не все, воно дозволяє створювати гарячі клавіші для пристроїв, таких, як миша, пульти дистанційного управління, клавіатура і джойстик. Фактично, будь-який з ключів може перетворитися на гарячу клавішу. Крім того, є чудова функція, яка дозволяє автоматично абревіатур розширюватися. Серед інших — можливість регулювання гучності, конвертування клавіатури або джойстика в функцію миші, зміни вікна в режимі «завжди наверх», прозорість або видозміна форми, упорядкування елементів меню та піктограми у відповідності з вибором користувача і багато іншого. Сумісність: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10. Mouse Recorder Premium — це безкоштовне програмне забезпечення, що дозволяє створювати макроси для звичайної клавіатури. Це професійний інструмент для запису, який допомагає автоматизувати повторювані задачі, як клік миші. Програма пропонує набагато більше, ніж просто автоматизувати кліків миші і натиснення клавіш. Користувач може стежити за окремими рухами курсора на своєму моніторі, розмістивши макроси для зручного аналізу. Програма безкоштовно дозволяє відновлювати положення вікон записаних програм в разі їх зміни та багато іншого . Сумісність: Windows Vista/Server 2008/7/8/10.

  Дії миші і клавіатури в середовищі X11

  Макрос клавіатури: що це і навіщо потрібно
  GNU Xnee — це не додаток, а набір інструментів, що дозволяє записувати, відтворювати і призначати дії миші і клавіатури в середовищі X11 це свого роду робот, який може повністю копіювати дії користувача. Програма застосовується для тестування і відображення різних застосунків X11 призначення етапів запису та відтворення макросу, повторного введення файлу, а також може відтворювати або призначати виконання команд більше, ніж двом машинам одночасно. Той факт, що Xnee являє собою безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, спрощує його модифікацію для обробки спеціальних завдань. У ньому є бібліотека, два додатки і аплет панелі Gnome. Сумісність: WinXP/Win2003/2000/Vista/Windows 7/8/10.

  Популярі новини
  Загрузка...