Проходження Mad Father: як відкрити всі кінцівки?

253 0 Новини високих технологій

Mad Father — це захоплюючий піксель 2D хоррор, створений незалежною японським розробником. У цій грі, так само, як і в багатьох інших проектах подібного жанру і стилю, є кілька різних кінцівок. Кожна кінцівка є наслідком певних дій, які здійснював головний герой раніше. Як же відкрити всі фінали? У цьому допоможе покрокове проходження гри Mad Father, яке розповість про кількох ключових моментах.

Пара слів про сюжет

Події сюжету розвиваються навколо одинадцятирічної дівчинки по імені Айя, яка живе разом зі своїм батьком у старому особняку, на півночі Німеччини. Рік тому Айя втратила свою матір, і ця подія залишила важкий відбиток на всій родині. Батько Айі займається якимись загадковими експериментами в глибині свого підвалу, куди не можна нікому спускатися, крім нього самого і його асистентки Марії.


Проходження Mad Father: як відкрити всі кінцівки?
Одного разу головна героїня прокидається посеред ночі, так як чує крик. Після цього в будинку починають відбуватися по-справжньому жахливі події, а ми беремо під контроль Айю і починаємо наше п рохождение гри Mad Father. Варто відзначити, що сюжет тут має несподіваний поворот, тому якщо хтось із наших читачів планує пройти гру самостійно, то ми попереджаємо про спойлерах в наступній частині статті.

Перший поганий фінал

В самому кінці проходження Mad Father, коли всі пригоди будуть вже позаду, гравцеві буде надана можливість зробити свій останній головний вибір. Увага: саме від цього вибору і буде залежати фінал. Вибираємо конкретно той варіант, який виконає бажання нашої матері і дозволить їй забрати з собою нашого батька. Далі дивимося ролик, після чого опиняємося разом з Айей в порожньому приміщенні. Проходимо трохи на північ і стикаємося з переляканою Марією, яка явно перебуває в шоці. Айя пояснює їй, що батько загинув.


Проходження Mad Father: як відкрити всі кінцівки?
Наступна сцена переносить нас у церкву, де обидві героїні моляться за спокій померлих близьких. Коли дівчинка збирається сказати асистентки, що там може залишитися в їх будинку, Марія раптово піднімається і мчить в нашу сторону. Екран затемнюється, і ми чуємо пронизливий крик. Дивимося наступну сцену, в якій знавісніла Марія збирається вбити Айю і продовжити жахливі експерименти Доктора.

Другий поганий фінал гри Mad Father

Головна умова отримання даної кінцівки полягає в тому, щоб не допомагати Марії. Ключем від її кімнати також краще не користуватися. Доходимо практично до фіналу і вибираємо варіант, в якому ми рятуємо батька магічною водою. Продовжуємо проходження Mad Father до самого кінця і дізнаємося страшну правду. Спойлери: виявляється, що батько Айі вже давно зраджував її матері, крім того, саме він і став причиною її смерті (а не хвороба, як нам було подано на самому початку гри).
Проходження Mad Father: як відкрити всі кінцівки?
Після жахливих одкровень потрібно відразу зберегтися. Натискаємо кнопку Z, ламаємо двері і біжимо! За Айей буде гнатися в кінець знавіснілий батько з бензопилою. Біжимо до кінця коридору, чекаємо моменту, коли до нас наблизиться батько і відразу ж смикаємо важіль. Потім пробираємося повз батька і рухаємося на північ. Зайшовши в кімнату, ми зустрінемося з Марією — після чергового ролика на неї нападе Доктор. Вибираємо опцію "Не допомагати Марії", після чого залишаємо кімнату. У кінці проходження Mad Father Айя все ж гине від рук батька і стає однією з його ляльок.

Третій, "хороший" фінал

Щоб отримати цю кінцівку треба вибрати опцію "Допомогти Марії", коли та буде стікати кров'ю після нападу божевільного батька. Приносимо їй бинти і знаходимо вихід з маєтку. Після цього Марія залишить нас і піде в невідомому напрямку, незважаючи на вмовляння Айі. Трохи пізніше, в церкві, на дівчинку знову нападе божевільний батько. У той час, поки одна з його ляльок буде тримати Айю, він спробує вбити її бензопилою. Раптово його тіло пронзят ножі. Рана виявляється несмертельною, і батько гине. За ним ми побачимо Марію — саме їй ми зобов'язані своїм порятунком. Ще одним ножем вона вбиває ляльку. Дивимося ще кілька роликів, з яких ми дізнаємося додаткові подробиці третьої кінцівки.
Проходження Mad Father: як відкрити всі кінцівки?
У фіналі проходження Mad Father нам покажуть сцену, з якої стане ясно, що підросла Айя пішла по стопах батька і теж стала лікарем. Більше того, роль асистентки так само, як і раніше виконує Марія. Однак і на цьому схожість з батьком в житті Айі не закінчуються — виявляється дівчина успадкувала те ж саме психічний розлад і тепер займається тим, що робить з людей страшні ляльки.

Популярі новини
Загрузка...