Хардлайнери в "Доту 2": кого обрати?

334 0 Новини високих технологій

Будь-яка MOBA гра - це складна система поділу героїв і предметів за своїм властивостям і призначенням. В Dota 2 працює схема розподілу гравців по декількох лініях. На кожній лінії є свої особливості, з-за яких потрібно правильно вибирати героя і предмети. Нижче ми поговоримо про хардлайнерах в «Доту 2» більш докладно.

Хардлайнери в "Доту 2": кого обрати?

Що таке хардлейн?

Оскільки подібними питаннями про виборі того чи іншого героя задаються тільки новачки, для початку розглянемо питання специфіки самої лінії. Виділимо основні особливості, плюси і мінуси, а після складемо невеликий список простих героїв, з яких найкраще починати вивчати даний лейн. Хардлайн в Dota 2 - це складна лінія, як можна судити з перекладу назви. Таке позначення гравці дали цьому напрямі карти не випадково. Для сторони світу ця лінія є верхньою, а для боку темряви - нижній. Незважаючи на те, що особливості гри постійно змінюються з-за виходу оновлень, структура карти і лінії залишаються практично незмінними.


Хардлайнери в «Доту 2» - це третя позиція. Першу займає керрі - герой, який буде багато фарм і збирати предмети, щоб надалі легко вбивати ворогів. Друга роль - це мідер, який стоїть на центральній лінії і виступає лідером по грі в середині битви і на пізній стадії. Третій гравець відправляється в складну лінію і намагається отримати від неї максимум. Зазвичай хардлейнерам заважають ворожі саппорти, тому фарм виходить не так добре. Особливо в тих випадках, коли герою доводиться стояти в поодинці без підтримки. Подібне трапляється постійно, оскільки один з саппортов відправляється в мзс або на легку лінію для допомоги першій та другій позиції. З цих особливостей випливає поділ героїв на тих, хто відмінно справляється з хардлайном, і тих, кому краще всього там не з'являтися без підтримки.
Хардлайнери в "Доту 2": кого обрати?

Чи можна порушувати правила?

Варто сказати відразу, що герої-хардлайнери в «Доту 2» ніяк не поділені на класи. Тому вам ніщо не заважає взяти будь-якого персонажа, який вам сподобається. Однак не дивуйтеся, якщо ваша команда швидко програє, ви помрете кілька разів поспіль, а вашу вежу зламають за пару хвилин. Найкраще дотримуватися загальних правил, якщо ви тільки почали грати в Dota 2. Тепер виділимо кілька персонажів, які будуть актуальні в ролі хардлайнеров «Доту 2» незалежно від поточного оновлення та особливостей карти, предметів і так далі.


За кого пограти?

У кожному з патчів творці гри покращують або погіршують умови для важкої лінії. З-за цього періодично змінюється перелік відповідних персонажів. Зараз ви ознайомитеся зі списком хардлайнеров в «Доту 2», які будуть актуальні практично в будь-яких умовах із-за своїх здібностей:
 • Dark Провидець. Даний персонаж буде актуальний у всі часи, що підтверджується її популярністю як серед звичайних гравців, так і на професійній сцені. Герой має здатність Ion Shell - щит, який завдає шкоди оточуючим його супротивникам. Так Dark Провидець може фарм лісових крип і не підпускати ворогів в крипам на лінії. Зможе легко «виплисти» з поганої ситуації і нафармить мінімальні предмети в лісі. Також може зібрати корисні предмети на команду і змінити хід битви з допомогою своєї ультимативній здібності.
 • Bristleback. Цей хардлайнер в «Доту 2» є одним з найбільш простих в освоєнні для новачків, оскільки має пасивне вміння з однойменною назвою. Вам достатньо розгортатися спиною до атаки, щоб отримувати знижений шкоди. Скілл Quill Spray може стакаться на ворогів, після чого завдавати багато шкоди. З предметів також немає обмежень. Вбивати Bristleback дуже складно, оскільки навіть на 2-3 рівні ворожі герої зможуть самі «вбитися» про спину персонажа.
 • Centaur Warrunner. Цей персонаж також завжди входить в список кращих хардлайнеров в «Доту 2». У героя корисна пасивна здатність, стан, магічний шкоди, масовий ультимативний скілл і непогана міцність. Якщо зібрати командні предмети, то буде незамінним учасником кожного бою.
 • Tidehunter. Ще один герой з підвищеною міцністю з-за пасивного вміння. Легко стоїть на складній лінії проти кількох героїв. Необхідний мінімум предметів, щоб виживати і вчасно натискати ультимативну здатність в бійках.
 • Abbadon. З цим героєм померти ще складніше. Коли рівень здоров'я персонажа падає до певного мінімуму, активується ультимативна здатність. Поки Abbadon знаходиться в ній, весь вхідний шкоди перетворюється на лікування.
 • Omniknight. Цей герой повністю самостійний Може підлікувати, накласти невразливість до магії, уповільнити ворога або врятувати від будь-якого входить шкоди ультимейтом. При цьому відмінно справляється один на один практично з будь-яким ворогом.
 • Underlord. Ще один міцний союзник. Крім міцності, може підвищити свій шкоди з допомогою «пассивки» і легко відповісти ворожого керрі.
 • Хардлайнери в "Доту 2": кого обрати?

  Більш складні герої

  Після того, як ви вивчили простих хардлайнеров в «Доту 2», можете переходити до іншого списку. Чим далі, тим більше вибір різноманітних персонажів. Все залежить тільки від вашого особистого вміння і бажання. Ми можемо порадити вам героя Lich з-за його унікальній здатності Sacrifice. З її допомогою ви зможете «з'їдати» союзного кріпа і отримувати за нього досвід. Так ви позбавляєте очок досвіду ворога і прокачиваете свого героя набагато швидше. Також рекомендуємо вчитися грати на командних персонажів. Наприклад, Spirit Breaker може допомогти союзникам на інших лініях, швидко піднявшись по карті. Pangolier і Timbersaw можуть легко переміщатися по бійці попутно завдаючи величезної шкоди.
  Хардлайнери в "Доту 2": кого обрати?

  Висновок

  Ми розібрали лише малий список героїв-хардлайнеров в «Доту 2», яких можна вибрати для складної лінії. Не забувайте підлаштовуватися під ситуацію і питати своїх союзників.

  Популярі новини
  Загрузка...