Софія мав сарторі в Assassin's Creed

186 0 Новини високих технологій

У цій статті ви познайомитеся з одним з цікавих персонажів з всесвіту Assassin's Creed - Софією мав сарторі. Нижче представлена коротка біографія героїні, а також моменти, в яких вона бере участь у міру проходження гри.

Коротка біографія

Цей персонаж з'являється тільки в одній частині серії - Revelations. Дівчина народилася в 1476 році в місті Константинополі. З раннього дитинства батьки привчили її до читання книжок, що згодом і стало одним з головних справ її життя. Софія стала торговцем книгами в своєму рідному місті. В ньому вона і прожила істотну частину життя зі своїми батьками. У 511 році мав сарторі повертається до Константинополя з робочої поїздки на кораблі разом з головним героєм гри і принцом Сулейманом. Через деякий час вона випадково зустрічається з Еціо Аудиторові біля своєї книжкової крамниці. З цього моменту і починається участь дівчата в історії Assassin's Creed Revelations.


Софія мав сарторі в Assassin's Creed

Перша зустріч

Під час випадкової зустрічі Софія практично відразу закохалася в головного героя гри. Можливо, це і стало головною причиною того, що дівчина допомогла Еціо з розшифровкою карти, не знаючи про нього практично нічого. Після розшифровки стало відомо, що позначки на карті означають місце розташування книг, в яких є підказки про Печатках Альтаїра.

Подальшу участь в сюжеті

Паралельно з основною сюжетною лінією, в якій Еціо займається пошуком артефакту, розвивається і любовна історія двох героїв. Періодично Аудиторові зустрічається з дівчиною і допомагає у всіляких справах. Герой допомагає дістати особисті речі Софії з корабля, повертає викрадену картину з її магазину. Замість допомоги дівчина надає головному герою чергові частини розшифровки карти.


У підсумку сюжет гри призводить до того, що Софію мав сарторі в Assassin's Creed викрадають, про що і Еціо дізнається. Він тут же кидається на порятунок і потрапляє в пастку, де замість коханої його чекає інший асасін - Азіза, колишня учениця Еціо. Зрозумівши, що його ошукали, герой все ж рятує дівчину і відправляється разом з нею в погоню за лиходієм. Софія мав сарторі також бере участь в кінцівці гри Revelations. Разом з Аудиторові вона приїжджає в фортецю ассассинів Масіаф і допомагає відкрити двері за допомогою Ключів. Головний герой повернувся до неї живим, після чого вони поїхали в Рим. Персонажі отримали розгадку ассассинів. Під час місії в Масиафе герої багато розмовляють на тему ордена Ассассинів, про життя Еціо і в чому іншому.
Софія мав сарторі в Assassin's Creed
Після завершення пригод Софія і Еціо вирушили у Флоренцію і прожили щасливо кілька років до подій наступних частин ігрової серії Assassin's Creed.

Популярі новини
Загрузка...