Помилка підключення з помилкою 651: як виправити ситуацію?

137 0 Новини високих технологій

При використання високошвидкісного з'єднання PPPoE нерідко можна спостерігати появу збою підключення з помилкою 651 при якому видається відповідне повідомлення, що чимось нагадує аналогічне повідомлення про неполадки міні-порту і помилку 678. Деякі користувачі тут же починають гарячково перевстановлювати операційну систему, хоча явної необхідності в цьому немає. Виправити таку ситуацію, якщо тільки це не пов'язано з провайдером або оператором, який надає послуги зв'язку, або поломкою мережевого обладнання, можна досить просто. Розглянемо кілька найбільш поширених причин такого явища і методик, що дозволяють усунути проблеми.

Причини появи збою підключення з помилкою 651

Якщо говорити про можливі причини такого явища, то вони в основному пов'язані з некоректною установкою мережевих параметрів або проблемами в роботі основного обладнання. Зупинятися на пошкодження маршрутизаторів, модемів або сполучних мережевих кабелів не будемо, а приділимо більше уваги саме виставленим для високошвидкісного з'єднання параметрами. Відразу варто звернути увагу, що на появу збою з помилкою 651 як у випадку з несправністю 678 драйвери пристроїв впливу не надають, хоча, само собою зрозуміло, що вони повинні бути встановлені правильно. Найчастіше ситуація пов'язана з конфліктами, які можуть бути спровоковані використанням декількох мережевих карт, для кожної з яких налагоджене власне з'єднання. Іноді помилка підключення 651 може видаватися і через некоректно виставлених параметрів самих маршрутизаторів або мережевих протоколів. До речі сказати, і блокування з'єднання різного роду антивірусними програмами або файрволами виключати теж не можна. Найбільш рідкісними випадками визнані ситуації, пов'язані з пошкодженням реєстру і наявністю або відсутністю в ньому потрібних ключів (на цьому зупинимося окремо).


Модем повідомив про помилку 651: дії з мережевими підключеннями

Насамперед подивіться, скільки у вас встановлено мережевих карт. Дуже може бути, що саме цей факт і надає вплив на появу помилки підключення 651 коли система не може розібратися, через яку з них виробляти з'єднання. У цьому випадку найпростішим рішенням стане відключення одного з адаптерів, що можна зробити в стандартному «Диспетчері пристроїв».
Помилка підключення з помилкою 651: як виправити ситуацію?
Як варіант, усунути збій підключення з помилкою 651 можна шляхом створення нового мережевого з'єднання з обов'язковим (!) видаленням існуючого, оскільки без цього система може просто успадкувати деякі налаштування, зазвичай прописують навіть не в параметрах протоколу, а в реєстрі, що і призведе до повторного виникнення конфліктів. У цій ситуації треба буде правильно ввести всі параметри, які при укладанні договору на надання послуг доступу до Інтернету вказує оператор або провайдер. Особливо зверніть увагу, що при підключенні через роутер він обов'язково повинен бути налаштований в режимі моста (Bridge). Без цього описані дії просто не будуть мати ніякого сенсу.


Скидання або зміна налаштувань маршрутизаторів

Як вважається, не менш просто помилка 651 при підключенні інтернету, якщо вона з'являється навіть при повторному створенні з'єднання, усувається шляхом скидання всіх налаштувань маршрутизаторів.
Помилка підключення з помилкою 651: як виправити ситуацію?
Однак виконувати такі дії не рекомендується шляхом відключення електроживлення, а безпосередньо в інтерфейсі самих пристроїв з повторним завданням необхідних опцій та параметрів по закінченні.

Дії з реєстром

Що стосується системного реєстру, тут є свої особливості, оскільки його некоректні параметри можуть викликати і описуваний збій і помилки з номером 800 якщо використовується безпровідний режим. У редакторі (regedit) необхідно використовувати гілку HKLM. У ній через системну папку і каталоги поточних налаштувань контролю та служб слід перейти до директорії Tcpip, в якій є розділ параметрів (Parameters). Тут потрібно звернути увагу на два ключа – EnableRSS і DisableTaskOffload. Для першого виставляється значення у вигляді нуля, для другого – одиниця.
Помилка підключення з помилкою 651: як виправити ситуацію?
Якщо таких ключів немає, параметри DWORD із зазначеними назвами потрібно буде створити самостійно і присвоїти їм відповідні значення. Після закінчення всіх дій буде потрібно повне перезавантаження комп'ютера.

Антивіруси і файрволы

Нарешті, збій підключення з помилкою 651 як і в багатьох подібних випадках, може виникати при блокуванні створеного або використовуваного з'єднання всілякими захисними програмами, включаючи навіть штатні антивіруси і вбудований брандмауер операційної системи.
Помилка підключення з помилкою 651: як виправити ситуацію?
Як вже, напевно, зрозуміло, їх хоча б на час слід відключити, перевірити підключення, а при виявленні його працездатного стану використовувати внесення підключення в списки винятків. Але зазвичай можна поступити ще простіше, змінивши той же безкоштовний антивірус на більш потужну програму. Таке найчастіше спостерігається у разі встановлення безкоштовного пакету «Аваст», за яким помічено таке «примхлива» поведінку.

Популярі новини
Загрузка...