Як видалити фотошоп з комп'ютера повністю

174 0 Новини високих технологій

Просунуті користувачі настільних комп'ютерів і ноутбуків нерідко стикаються з проблемою видалення непотрібних програм. Кожен, напевно, знає про зависанні комп'ютера через некоректно працюючих додатків. Чому це відбувається? В деяких випадках це відбувається від переповнення диска, коли програм, в тому числі і непотрібних, накопичується дуже багато. Диск переповнений не встигає справлятися з усіма завданнями, і гальмує комп'ютер. Але бувають випадки, коли потрібно видалити стару версію програми, щоб встановити більш нову. В цій статті говориться, як видалити фотошоп. Це не так важко, як здається багатьом.

Навіщо потрібно видаляти фотошоп

Причини для видалення Adobe Photoshop можуть бути різні. Але потрібно пам'ятати одне! Без сліду видалити цю програму із системи дуже непросто. Програми від компанії Adobe, навіть після видалення залишають багато слідів на комп'ютері. Легше пояснити, як видалити фото в фотошопі, ніж саму програму.


Як видалити фотошоп з комп'ютера повністю
Однією з причин, з якої потрібно видалити цю програму — це заміна старої версії на нову. Кожен рік, як правило, а то й частіше, виходять нові версії програм. У випадках з фотошопом, перш ніж встановити нову версію, потрібно видалити стару. Ще однією причиною може бути установка ламаної версії фотошопа. Ламану версію цієї програми встановлюють, якщо немає грошей чи не хочеться платити за ліцензію. Такі версії програм дуже поширені на торрент-трекерах і користуються великою популярністю. Але, як і всякі піратські програми, вони мають свої підводні камені. Встановлюючи таку програму, ви можете занести вірус на свій комп'ютер. Також, якщо ви захочете встановити ліцензійну версію програми, може виникнути проблема з вилученням старої.


Видалення з допомогою сторонніх програм

Існує безліч спеціальних програм, з допомогою яких легко видаляється будь встановлене додаток і при цьому не залишається ніяких прихованих слідів на комп'ютері. Скористайтеся однією з них, і у вас назавжди відпаде питання, як видалити фотошоп з комп'ютера повністю. Revo Uninstaller - одна з таких програм.

Видаляємо фотошоп програмою Revo Uninstaller

Як видалити фотошоп з комп'ютера повністю
Для того щоб видалити Adobe Photoshop цією програмою, потрібно виконати наступні дії:
 • скачати і встановити на комп'ютер Revo Uninstaller;
 • відкрити програму;
 • у головному вікні знайти і виділити клацанням миші піктограму фотошопу;
 • у верхній панелі натиснути на значок "видалити";
 • в наступному вікні потрібно вибрати режим просунутий;
 • погоджуємося з усіма пунктами для видалення програми;
 • після первинного видалення натискаємо кнопочку - "далі";
 • вибираємо всі пункти реєстру і натискаємо "видалити", потім погоджуємося і "далі";
 • вибираємо всі папки і файли і теж видаляємо.
 • От і все! Ви повністю видалили фотошоп з комп'ютера і зачистили всі сліди. Тепер, якщо потрібно, то можна встановити нову версію цієї програми.

  Видалення за допомогою вбудованих утиліт

  Ще трохи про те, як видалити фотошоп вбудованими засобами операційної системи. Це трохи складніше, ніж видалення сторонніми програмами, так як доведеться вручну видаляти приховані файли і записи в реєстрі. Рекомендується тільки для досвідчених користувачів комп'ютера.
  Як видалити фотошоп з комп'ютера повністю
  Для того щоб почати видалення, зайдіть в "Панель управління" і виберіть "Програми та компоненти". У наступному вікні виберіть свою програму і натисніть "Видалити". Відкривається вбудований дєїнсталлятор, де ми погоджуємося з усіма пунктами. Все, фотошоп ми видалили. Тепер треба замести сліди. Для цього знаходимо папку "Мої документи", далі папка Adobe і видаляємо все, що асоціюється зі словом Photoshop. Далі нам потрібно зайти в реєстр і почистити все, що відноситься до фотошопу. Але, повторюємо, якщо ви не просунутий користувач і не знаєте як видалити об'єкт в фотошопі, то в реєстр краще не потикатися. Можна ненароком видалити що-небудь важливе, і ваш комп'ютер перестане працювати. Найкраще знову скористатися сторонніми утилітами для чищення реєстру.
  Як видалити фотошоп з комп'ютера повністю

  Висновок

  Ось ми і дізналися, як видалити фотошоп зі свого комп'ютера і зачистити всі сліди встановленої програми. Це не так складно, як може здатися на самому справі. Також легко можна видалити будь-яку програму і сліди її присутності на комп'ютері. Але якщо ви новачок, то краще почитати спеціальну літературу або самовчителі для роботи з комп'ютером. Можна також подивитися відео на цю тему.

  Популярі новини
  Загрузка...