Герб Альянсу: як виглядає головний символ єдності і співдружності в WoW

361 0 Новини високих технологій

Великий Альянс під управлінням Андуїна Рінна виступає одним з двох потужних політичних і економічних об'єднань у грі World of Warcraft. Блок було створено в якості відповіді при вторгнення орків в Азерот, але згодом став постійно діючою структурою зі своїм урядом, геральдикою та символікою.

Герб Альянсу: як виглядає головний символ єдності і співдружності в WoW
Ключовою відмінністю від Орди, яка виступає противником Альянсу, є мотиви приєднання фракцій і груп до блоку. Згідно з коментарем розробника, фундамент об'єднання закладений на відповідальності і повазі рас один до одного, а не продиктований необхідністю і відчаєм. Герб Альянсу включає в себе елементи, що символізують головні фракції союзу в грі.

Які раси складаються в Альянсі?

Герб Альянсу: як виглядає головний символ єдності і співдружності в WoW
На даний момент додаток "Битви за Азерот" включає в себе:
 • людей Шторграда, чий король і надає фактичне управління блоком;
 • гномів Стальгорна;
 • гномів Гномреггана;
 • нічних ельфів;
 • дренеев Экзодара;
 • воргенов Гилнеаса;
 • пандаренов;
 • ельфів Безодні.
 • Герб Альянсу WoW включає в себе відмінну символіку лише перших чотирьох рас, оскільки вони були першими в блоці. Також він є своєрідним "спадкоємцем" головної емблеми аналогічного об'єднання на чолі з правителем Лордерона, знищеного в чумі Батоги.


  Герб Альянсу: детальний аналіз символіки

  Герб Альянсу: як виглядає головний символ єдності і співдружності в WoW
  У центрі герба розташований золотий лев на синьому щиті - це знак королівства Штормград, введений безпосередньо династією Рінн. Над ним розташована ковадло з тисненням у вигляді молота, такий знак обрали для себе дворфы з Стальгорна. Під щитом видно шестерні, що втілюють конструктів і геній гномів з Гномреггана, їх перетинають схрещені стріли нічних ельфів Дарнаса, передаючи символізм їх стародавнього знака. Безпосередньо сам геральдичний щит тримають гіпогриф і грифон, імовірно, демонструючи співдружність двох сторін - Калимдора і Східних Королівств.

  Інші елементи в дизайні

  Безпосередньо сам герб Альянсу виконаний в золотом і синьому кольорі, а інші елементи можна описати таким чином:
 • Троянди. Ці квіти розташовані під геральдичним левом, уособлюючи собою гордість і благородство правлячого дому Штормград. В геральдиці троянда використовується рідко, виступаючи переважно як раз королівським символом.
 • Лавр. Зверху на щиті помітні лаврове листя. Переважно, вони виступають уособленням слави, миру, перемоги. Цілком можливо, що такий елемент з'явився в якості позначки заслуг Альянсу в боротьбі проти демонів, нежиті і Орди.
 • Золото і блакить. Основні елементи, які включає в себе Герб Альянсу, виконані в золоті з елементами блакиті. Перший колір означає благородне початок, багатство і процвітання, тоді як лазур виступає символом надії, чистоти, миру. Разом вони демонструють ключову спрямованість блоку - захист інтересів рас, які створили його, але не війну, як це помітно у випадку з Ордою.
 • Герб Альянсу і Орди протиставлені навіть у тому, що стосується оформлення. Проста і лаконічна "руна" в чорно-червоному, бойовому оформленні на надломленном штандарті з потертим полотнищем і золотий, химерний геральдичний щит. Навіть в оформленні головних символів цих двох сторін помітно протистояння менталітету і специфіки утворення блоку.

  Популярі новини
  Загрузка...