"Фантомний клинок": вся інформація про зброю

225 0 Новини високих технологій

«Фантомний клинок» є одним з численних різновидів зброї, що існує в грі World of Warcraft. Щоб дізнатися причини його популярності, а також іншу інформацію, варто прочитати цю статтю.

Зовнішній вигляд і властивості

Здавалося б, «Фантомний клинок» давно повинен бути забутий, адже зброя додано ще в далекому 2004 році з виходом першої версії гри. Це довгий кинджал з легким зеленим світінням.
"Фантомний клинок": вся інформація про зброю
Лезо має основну гілку, а біля рукоятки праворуч і ліворуч присутні дві додаткові частини. Зазубрено воно з одного боку, але завдяки дрібним лез рубати можна і тильним боком. Це одне з небагатьох засобів, що чіпляється за спину персонажу. Предмет в грі має 49 рівень і завдає 1531 шкоди в секунду. При попаданні по ворогу може спрацювати ефект ослаблення броні на 75 одиниць. Триває він 20 секунд і в цей час ворог не може маскуватися або йти в невидимість. Відноситься зброя до категорії мечів.


Причини популярності і способи видобутку

Багато користувачів не знають, де вибити «Фантомний клинок» в 335 патчі і інших додатках. Насправді предмет не можна добути в чистому вигляді. Користувачі можуть відправитися в підземеллі Стратхольм звичайного рівня складності і там при вбивстві верескливих і завиваючих банши з деяким шансом можна добути предмет під назвою «Креслення: Фантомний клинок».
"Фантомний клинок": вся інформація про зброю
Створити його можуть лише гравці з прокачаної професією «Ковальська справа». Для рецепту знадобляться різні рідкісні предмети. Наприклад, 28 мифриловых злитків, шість аквамаринів і два зілля простий невидимості. Предмет використовується для доступних класів як трансмогрификации – преображення екіпіровки героя вид наявних в інвентарі предметів. Робиться у спеціального союзного NPC за певну ціну. Клинок ж виглядає дійсно гідно, а тому багато гравців вважають за краще перенести його вигляд на свою зброю.

Популярі новини
Загрузка...