Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації

195 0 Новини високих технологій

Зевс з гри Dota 2 — це персонаж, який воліє дальній бій ближнього бою і що робить основний упор на атакуючі заклинання (тобто є нюкером). Його основна характеристика — Інтелект. Своєю магією Зевс здатний атакувати будь-якого героя і завдати йому досить значної шкоди. Крім того, у даного персонажа є унікальний ультімейт, який здатний вбити будь-якого ворога незалежно від його місця розташування. У сьогоднішньому гайде на Зевса в "Доті 2" ми розкриємо такі важливі деталі, як здібності і навички персонажа, а також дамо декілька порад з його билду і тактиці ведення бою. Для початку познайомимося з головними плюсами і мінусами даного героя.

Сильні сторони Зевса

Головні плюси персонажа:
 • Володіє дуже сильним магічним шкодою, що покриває як одну мету, так і цілу групу супротивників. У Зевса досить високий сумарний збиток у всій Dota 2 (один з найвищих серед персонажів).
 • Уміння "Бог Грому" та "Удар Блискавки" можуть підсвічувати прихованих противників.
 • Сила магічного шкоди від пасивного вміння "Статичне Поле" може дорівнювати запасу ХП мети.
 • Незважаючи на те, що своїми основними вміннями Зевс не здатний пробити магічний імунітет противника, його роль залишається актуальною і під час пізнього етапу гри.
 • Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
 • Ультімейт "Гнів Бога Грому" може вбити будь-якого ворога, незалежно від розташування на карті.
 • Перезарядка основних умінь, як правило, проходить дуже швидко (якщо в запасі у героя є достатня кількість мани).
 • Фарм проходить досить легко, при цьому навіть невеликий набір артефактів дозволить Зевсу відняти у супротивника хороший шкоди.
 • Навчитися грати за Зевса просто.
 • Слабкі сторони

  Що стосується мінусів персонажа, то гайда "Доти 2" на Зевса можна дізнатися наступне:


 • Герой володіє зниженою дальністю автоатаки. Додатково до цього самі атаки супроводжуються досить незручною анімацією, до якої довго звикаєш.
 • У Зевса немає якихось умінь контролю. Все, що він може використовувати — це невеликий табір від "Удару Блискавки".
 • Також у персонажа відсутні вміння на мобільність, тому швидко покинути бій у нього не вийде.
 • На старті гри може відчуватися недолік в мані.
 • Здібності: основа і другорядне скілл

  Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
  Продовжуємо наш гайд в "Доті 2" героям і переходимо до скиллам, якими володіє Зевс.
 • Удар Блискавки. Забирає у ворога багато шкоди, особливо на старті гри. Кд — 6 секунд, тому їм можна швидко спамити. Добре показує себе проти каст і телепортів, так як при ударі дає невеликий табір. Через "Удар Блискавки" можна просвічувати всіх прихованих героїв, вардов або мінерів.
 • Дуга Блискавок. Другорядний скілл, з допомогою якого можна харассить своїх ворогів на лінії і добивати крип. На його прокачування йде досить багато мани, тому радимо займатися цим в останню чергу.
 • Здібності: пассивка і ультімейт

 • Статичне Поле. Вдаряє по одній головній меті і за всім навколишнім її ворожим героям. Відсоток удару залежить від їх здоров'я. "Статичне Поле" — це досить непогана пасивна здатність, яка дає збільшення до втрати і додає персонажу актуальності у фінальному етапі гри.
 • Гнів Бога Грому. Головний ультімейт нашого сьогоднішнього героя. Зевс завдає удару по всім видимим ворогам і розкриває інвізе тих, що сховалися. Здатність "Гнів Бога Грому" допомагає Зевсу виконує роль відмінного дамагера. Герой може надавати допомогу команді, незалежно від свого розташування на карті.
 • Скілл-білд або прокачування здібностей

  Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
  Практично всі старі і нові гайди у "Доті 2" на Зевса сходяться на одному сценарії прокачування. Для початку необхідно запастися двома здібностями — "Дугою Блискавок" і "Статичним Полем". З їх допомогою ми зможемо розправлятися з крип на лінії, і в той же час займатися харассингом ворогів. Довести до максимуму варто "Удар Блискавки", так як цей скілл є нашим головним джерелом шкоди.


  Після цього можна зайнятися повноцінної прокачуванням "Дуги Блискавок". Прокачування нашої пассивки, "Статичне Поле", краще залишити на фінал гри. Що стосується ультимэйта, то його ми розвиваємо у міру доступності. Додаткові поради щодо прокачування Зевса можна отримати на тематичних сайтах і відеоканалах, наприклад, в гайдах від Бога "Доті 2", на каналі Dota Watafak та інших джерелах.

  Детальніше про таланти Зевса

  На ранніх етапах гри у броні Зевса має бути посилення в +6 одиниць — це допоможе йому впоратися з неприємними фізичними дамагерами. Далі все буде залежати від тактики гри. Проти жирних супротивників варто скористатися додатковим 1% шкодою від пасивної здатності, а в інших випадках краще збільшити власну швидкість пересування на +40.
  Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
  Діставшись до 20 рівня, можна скористатися талантом +0.5 секунд до оглушению від "Удару Блискавки" — таким чином ми перетворимо цей скілл в повноцінний стан. Безпечний каст умінь під час бою можна забезпечити через дальність +200 (рівень 25).

  Хто може протистояти Зевсу з "Доти 2"? Гайд на спіриту, Безликого Войда, антимага та інших героїв

  Будь нюкеру без можливості швидкого эскейпа варто побоюватися сайленса, і Зевс в даному разі не є винятком. Крім того, сильні керрі також є для нього великою проблемою, а саме їх здатності до дизейблу і уповільнення. Так кого ж варто побоюватися?
 • Антимаг — має здатність спалювати ману свого опонента, чому Зевс-заклинатель відчуває чимало труднощів. Частина наших буде поглинатися за рахунок "Магічного Щита" антимага.
 • Сторм Спірит — отримує велику перевагу завдяки високій мобільності і сильним якостям. Зевс ж ні тим ні іншим похвалитися, на жаль, не може. Взагалі, низька мобільність Зевса завжди грає проти нього.
 • Безликий Войд — активно користується "Хроносферой" і "Прогулянкою в Часі". Перше уміння особливо ефективно з-за низької мобільності Зевса, а друге вміння спрямоване на заперечення шкоди.
 • Лицар Хаосу — його великий запас здоров'я дозволяє йому пережити практично будь-яку атаку. Крім того, він уміє створювати сильні ілюзії (проти них Зевсу ніяк не вистояти) і віднімати велика кількість хп у свого супротивника.
 • Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
  Додатковий рада до гайду за "Доті 2": ассасин, анти-маг, Сайленсер, Сторм Спірит та інші потужні противники Зевса дійсно представляють велику небезпеку. Особливо це стосується ситуацій, коли гравець не встиг запастися артефактами. В цьому випадку ми рекомендуємо придивитися до інших персонажів і залишити Зевса на потім. Цілком можливо, що команда суперника здобуде перемогу набагато раніше, ніж нам вдасться нафармить для себе необхідні артефакти.

  Кому може протистояти Зевс? Слардар, Мисливець за Головами, Король Мавп та інших

  Якщо у попередній главі ми розповідали про героїв, з якими нам краще не зв'язуватися, то тут ми будемо говорити про персонажів, яким Зевс зможе дати відсіч. Отже, представляємо невеликий гайд в "Доті 2" на кінга (Манки Кінг/Король Мавп), Слардара, чарівницю та інших героїв.
 • Манки Кінг/Король Мавп — вміє проходити через різні перешкоди, а також змінювати власний вигляд, стаючи деревом або каменем. Зевс може легко виявити його за допомогою здатності "Удар Блискавки".
 • Слардар — зазвичай полює за предметами на мобільність, а не на живучість, тому, граючи за Зевса, ми зможемо завдати багато шкоди.
 • Чародійка — персонаж з низьким запасом ХП, із-за чого вона не встигає вчасно зцілитися. Її здатність "Недоторкана" не має ніякого ефекту на Зевса.
 • Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
 • Мисливець за Головами — ще один персонаж з малим запасом здоров'я, тому його простіше вбити. Часто використовує свою невидимість, особливо щоб втекти від танка, однак від Зевса, з його "Ударом Блискавки" йому не втекти.
 • Тимберсо — не зможе захистити себе від Зевса через здатність "Реактивна Броня", так як вона не реагує на атаки даного персонажа.
 • Поради по грі

  Граючи за Зевса, можна відправляти як на мзс, так і на лінії, де нам доведеться виконувати роль саппорта для керрі. При цьому показати себе у всій красі даний персонаж зможе тільки на мзс. Для Зевса дуже важливо мати доступ до стабільного фарму і швидкої прокачування. Крім цього, мзс ми зможемо уникнути гангу, так як займемо височина, з якою дуже легко відступити в безпечне місце.

  Що стосується положення на лінії, то доведеться вести агресивну тактику бою. Намагаємося не дати противникам можливість пофармить і харассим їх при першому зручному випадку, використовуючи для цієї мети перший і другий скіли. Не забуваємо і про власну безпеку, тому тримаємося від ворогів на відстані, особливо на початкових етапах гри. На 7 рівні можна вирушати на командний ганг до тиммейтам.
  Гайд на Зевса, "Доту 2": підказки та рекомендації
  Що збирати на Зевса? Основні предмети для героя наступні: ArcaneBoots, BlinkDagger, AetherLens, Aghanim's Scepter, OctarineCore, Veil of Discord, Rod of Atos, Scythe of Vyse. Пам'ятаємо про те, що без сету артефактів персонаж Зевса дуже слабкий, тому він навряд чи зможе довго протриматися в бою.

  Популярі новини
  Загрузка...