Як русифікувати ігри і програми

173 0 Новини високих технологій

Всім добре відомо, що ігри переважно випускаються зарубіжними компаніями, які в свою чергу намагаються додавати інші мови в свій проект. Природно, що не всі мови можуть бути включені в гру, тому гравці часто задаються питанням про те, як русифікувати гру. Існує два методи. Переважна більшість знаходять в інтернеті русифікатор (файл, який, умовно кажучи, перепрошиває вашу програму або гру на російську мову). Також завжди є варіант русифікувати гру самому, але ви повинні розуміти, що цим займаються спеціальні групи людей, які знають мови програмування і вміють досконало перекладати з однієї мови на іншу.

Пошук русифікатора

Отже, якщо користувач зіткнувся з проблемою нелокалізованого продукту, то у першу чергу варто перевірити наявність бажаної мови в самій програмі, зазвичай це можна легко дізнатися в налаштуваннях/параметрів/параметрів. Припустимо, людина не знаходить того, що він шукав. Тоді наступним його дією буде пошук в інтернеті. У 95 відсотках випадків русифікатор знаходиться без проблем, ймовірно, він буде неофіційним, але ігри в своїй більшості підтримують будь-українізатор. Бувають винятки, наприклад, при його установці в грі може пропасти весь текст, з'явиться ієрогліфи, відсутній звук. Всі ці ознаки зводяться до того, що цей українізатор несумісний з програмою.


Як русифікувати ігри і програми

Як русифікувати ігри і програми

Як русифікувати гру на комп'ютері

Загальний порядок дій щодо зміни ігрового мови приблизно схожий між собою.
 • Скачати русифікатор, бажано перевірити, щоб версія програми збігалася з версією русифицирующего продукту
 • Українізатор може бути у вигляді .exe файлу або архіву, що містить пакет даних.
 • У разі exe–файлу: запустити його і позначити шлях в директорію гри. При завершенні копіювання файлів запустити гру і обрати українську мову в налаштуваннях. Іноді російську мову встановлюється автоматично.
 • Якщо це архів, то самостійно копіюємо всі файли і папки з нього в папку директорії гри. Зазвичай в таких архівах є текстовий файл, в якому написані всі необхідні дії. Запускаємо гру і змінюємо мову.
 • Можна русифікувати гру в "Стимі", як описаним вище способом, так і зайшовши в співтовариство даної гри – знаходимо відповідні обговорення і читаємо коментарі і відповідь розробників, якщо він є.


  Як русифікувати ігри і програми

  Як русифікувати ігри і програми

  Як русифікувати гру на Android

  Якщо потрібної мови немає в налаштуваннях програми або гри, то існує декілька способів зміни мови додатків на Android пристроях. Можна русифікувати гру, прошивши нутрощі apk файлу гри – такий спосіб забезпечує найбільш точний переклад, але потрібні знання програмування, а також величезні часові витрати. Але ми докладніше зупинимося на більш простому і зрозумілому способі – переклад через сторонні додатки. Такі програми можна знайти в плей-маркеті, деякі з них безкоштовні, інші платні. Суть роботи програми-русифікатора досить проста - автоматична зміна apk файлів за допомогою сервісів перекладачів. Потрібно додаток-русифікатор та інтернет. Більш детальна інформація про хід роботи містяться у відео.
  Як русифікувати ігри і програми

  Як русифікувати ігри і програми

  Самостійна русифікація

  Можна русифікувати гру як самому, так і в команді. З невеликих груп, які займаються локалізацією продукту в своєму регіоні, з'являються групи міжнародного класу, безпосередньо отримуючи замовлення від представників компаній. Для цього необхідно досконало володіти англійською мовою або мовою тієї країни, де була випущена гра, а також мати навички програмування. Звичайно, існують програми, які спрощують процес русифікації продукту, з ними теж варто ознайомитися, щоб оптимально підлаштувати середовище, де здійснюється локалізація.

  Висновок

  Якщо користувач бажає змінити оригінальний мову гри на російську, то йому слід розуміти, як русифікувати гру – знайти потрібний русифікатор і встановити/скопіювати в директорію гри. Процес досить простий і не повинен викликати труднощів у досвідчених гравців. Однак, коли мова заходить про власну локалізації продукту, то без спеціальних навичок і умінь не обійтися. На даний момент розробники намагаються включати російську мову в гру, але якщо з якихось причин російська мова відсутня, то перекладом займаються приватні групи локалізаторів.

  Популярі новини
  Загрузка...