Летюча миша «Майнкрафте»: особливості і місця спавна

502 0 Новини високих технологій

Летюча миша «Майнкрафте» є маленьким мобом, який вільно живе в темних місцях і не являє собою загрози. Завдяки невеликим розмірам і чорного окрасу монстра практично не видно на неосвітлених локаціях, але гучний крик здатний зорієнтувати гравців про місце їх проживання. Незважаючи на незначну роль, миші можуть стати в нагоді, але не в якості джерела лута, а в плані орієнтування на місцевості. Щоб детальніше дізнатися про це, спочатку розглянемо самого мобу, а потім відзначимо основні місця спавна.

Що це за монстр?

Летюча миша «Майнкрафте» має досить маленькими і незначними розмірами. Вона не може атакувати, але здатна налякати в темних місцях. Основна активність мобу відбувається вночі, а вдень миші воліють спати на стелях печер. Що стосується сенсу існування кажана «Майнкрафте», то він полягає у допоміжної функції. Якщо вночі подорожувати по околицях і прислухатися до шуму, можна почути писк, який доноситься з печер. Якщо йти на звук, то можна відшукати цікаві місця для досліджень. Пам'ятайте про це нюанс, і ви зможете значно збільшити список відвіданих підземель. Далі перейдемо безпосередньо до місць появи монстрів.


Летюча миша «Майнкрафте»: особливості і місця спавна

Місце спавна

Тепер варто розглянути, де ж летюча миша «Майнкрафте» з'являється найчастіше. Як можна здогадатися, подібними місцями стануть досить темні локації і підземелля. В якості прикладу можна навести такі локації:
 • підземелля;
 • глибокі каньйони;
 • храми в джунглях;
 • скарбниці і т. д.
 • Досить просто відвідати один раз ці місця в нічний час, і ви відразу побачите, як поводяться ці монстри, в яких кількостях вони з'являються. Не забувайте, що вони доброзичливі, не поспішайте їх вбивати.
  Летюча миша «Майнкрафте»: особливості і місця спавна

  Чи можна приручити?

  У заключній частині хотілося б відзначити досить цікавий питання, що стосується приручення. Адже багато користувачів цікавляться тим, як приручити кажана в «Майнкрафте». Якщо користуватися доступними способами, то домогтися успіху у вас навряд чи вийде, так як початковий функціонал ігрового проекту не передбачає цього. Але ніхто не забороняє скористатися модифікаціями, щоб змінити сформовану ситуацію.


  Летюча миша «Майнкрафте»: особливості і місця спавна
  Щоб виправити становище, достатньо встановити мод на кажана в «Майнкрафте», який носить назву Pet Bat. Завдяки нововведенням ви зможете привертати увагу і переманювати на свій бік монстра за допомогою звичайного гарбузового пирога. Бойовим товаришем миша навряд чи стане, а от направляти вашого героя до печер з скарбами вона зможе без проблем. Не варто забувати про те, що бонус пошуку підземель працює виключно в нічний час доби, вдень ваш новий товариш буде практично даремний. Тепер ви володієте всією інформацією щодо цього мобу. Обов'язково користуйтеся нашими порадами, намагайтеся шукати миші на просторах гри. Пам'ятайте про те, що кожен елемент у «Майнкрафте» володіє часткою особистої корисності, тому не варто забувати активно користуватися подібними речами, намагатися добиватися успіху.

  Популярі новини
  Загрузка...