Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування

210 0 Новини високих технологій

В іграх про демонів або там, де вони присутні, звичайно є і їхня рідна мова, придумавши який, розробники підкреслюють, що у персонажів, які говорять на ньому, насправді дуже великий лорный пласт за спиною і ціла культура.

Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
«На якій мові говорять демони?» - замислюється гравець і піднімає цілі алфавіти з офіційних документів розробників. Якщо шукати їх лінь, а поживитися «таємними» знаннями про мови істот з пекла хочеться, то ви потрапили за адресою. Нижче ми розберемо три найвідоміших мови демонів у відеоіграх і дізнаємось, чим вони відрізняються.

Демонічний мова DOTA 2

У грі DOTA 2 не так вже й багато демонів, порівняно з тим, скільки всього персонажів там є, але навіть у них є свій, придуманий розробниками спеціально мову. Представниками раси демонів є такі герої, як ShadowDemon, Doom, ShadowFiend і Terrorblade. Всі вони говорять на одній мові. Це дає зрозуміти, що вони з одного виміру і мають якісь зв'язки між собою, але товаришами їх назвати важко.


Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
З цієї мови є тільки витримки, означають якісь фрази, а демонічний мову і алфавіт схожий на людську латиницю. У мові відмінно виражена фраза «Я, моє, мені», адже демони шалено егоїстичні і, якщо вони і роблять що-небудь, то тільки для власної вигоди. Зазвичай вони також прославляють те місце, звідки прийшли - Безодню. Так, фраза Ozh Arkosh omoz має переклад «я Владика пітьми» і все в цьому дусі. Також цікавий той факт, що під час гри в залежності від того, на чиїй стороні знаходяться демони і ворогують вони між собою, змінюються їх фрази, з підбадьорюючих на принизливі і загрозливі відповідно.

Даэдрический мова – мова демонів з всесвіту The Elder Scrolls

Щоб краще зрозуміти цей вид спілкування демонів зі світу Древніх Сувоїв, необхідно копнути в глибину років, коли в принципі ці Даедра були створені, і що вони собою являють. Все почалося, коли Ану і Падомаи, Світло і Темрява відповідно, вирішили битися і з'ясувати, кому ж належить Всесвіт і встановити єдиного правителя всього сущого. Під час битви вони були поранені настільки сильно, що з крові Падомаи були створені Даедра, а з крові Ану утворилися зірки. Змішавшись, ці дві крові створили Аэдра - протилежність демонів.


Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
Як можна зрозуміти, істоти з темної крові не живили людяності, і серця їх були повні темряви й жадібності, коли Аэдра, навпаки, дбали про все сущому і навіть створили світ смертних, яким змогли б керувати і допомагати своїм дітям - людям. Майже всі Аэдра пали, віддавши свою силу людям, а ось Даедра, навпаки, стали сильнішими. Вони стали якимись богами, яким поклонялися люди всього Тамріеля, і, звичайно ж, вивчили їх особливий демонічний мову.

Принци серед демонів

Серед демонів відразу ж з'явилися принци. Вони були самими жорстокими, самими хитрими або самими божевільними, а значить, були гідні керувати власним Планом, вимірюванням, де могли робити все, що хотіли. Люди ж, знаходячи і розбираючи даэдрические письмена, охрестили їх забороненими. Тільки найтемніші заклинання і заборонені знання були написані на демонічному мовою, і люди стали припиняти будь-яке його поява в своєму суспільстві.
Хоча були й ті, хто і зовсім поклонялися їм, просили у них допомоги і приносили жертви, будували їм вівтарі, на яких вирізали різні вигуки в їх славу. Так, наприклад, на вівтарі Мерунеса Дагона, принца Руйнування, написано таке «Слабкі будуть відсіяні, боязкі знищені, а сильні будуть лежати біля моїх ніг і просити про пощаду». Відразу зрозуміло, чому нормальні люди намагаються уникати темних принців і не мати ніяких справ з ними.

Даэдрический мова – руни або літери?

Серед гравців виникає питання про те, а чому ж зображуються слова в даэдрическом мовою. Це руни або ж певний алфавіт, і їм пишуться цілі пропозицію? На цю тему є кілька аргументів, чому це саме «мову», а не «даэдрические руни».
Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
Руни, як такі, мають рівні та без вигинів символи, а також не мають горизонтальних ліній, щоб камінь або дерево, не розкололося при написанні. Букви даэдрического мови навпаки, мають дуже красиві вигини, точки, і схожі на літери, ніж на якісь рунічні символи або малюнки, якими малювали стародавні народи.

На якій мові говорять демони, і як його розуміли люди материка

На це питання у всесвіті Древніх Сувоїв взялися відповісти різні вчені. На момент останньої з частин The Elder Scrolls V жителями материка була переведена тільки одна книга, яку дарували їм Даедра. Так були виявлені і переведені книги Mysterium Заркса, в якій дано інструкції з побудови вівтаря для принца Дагона, а вчені, які розшифрували його, заснували культ «Міфічний Світанок», взявши за своє ім'я, назву книги. Є і друга книга, Одма Инфинум, написана чародієм Ксарксесом, яким дарував силу знань Хермеус Мора, принц Даедра, що відповідає за розум і таємні вміння, описані в Одма Инфинум. Будь-хто, хто прочитає даэдрические тексти в цій книзі, стане розумніший і хитріший, ніж був до цього. На момент подій Skyrim ця книга пропала, і її місцезнаходження невідоме.

Эредан (Эредик) – мова з всесвіту WorldofWarcraft

Эредан – це демонічний мова істот Палаючого Легіону, вторгающегося на території Азерота вже тричі за весь час існування цього материка.
Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
Саме за їх вказівкою відбулися такі катаклізми, як вторгнення орків в землі Альянсу, обман Артаса і створення Короля-Ліча, а також всі війни, так чи інакше зав'язані на цих демонів. Хочеться відзначити ще й те, що Азерот – єдиний світ, не поліг під набігами Легіону і все ще дає йому відсіч.

Палаючий Легіон й походження їхньої мови

Легіон – незліченна армія рас, від вищих до нижчих істот, і зі зрозумілих причин їм необхідний метод спілкування під час своїх набігів. У них є так званий «Эредан» від назви раси эредаров, які пожертвували свою мову на благо Палаючого Легіону, приєднавшись до нього.

Демонічний мова: історія виникнення, комп'ютерні ігри, особливості спілкування
Мета Повелителів Легіону – повернути всесвіт до її первозданного вигляду, до хаосу, хоча на практиці, вони просто знищують всіх і вся в окрузі, поглинаючи їх енергію. Палаючий Легіон відповідальний за смерть і забуття тисячі рас і культур, він оплот божевілля, ненависті та жадоби до страждань всього живого.

Детальніше про Эредан

Ця мова живе власним життям і навіть в Азероте. Його вивчають різні окультисти і перекладачі демонічного мови. Особливістю цієї мови є те, що опинившись в голові що вчить його істоти, він поглинає його зсередини, руйнує всі цінності і всю мораль, перетворюючи його в слугу Темряви. З-за цього мову в Азероте офіційно заборонений і знання про нього знищуються, щоб уникнути нових воєн і катаклізмів. Мова демона російською можна почути під час зустрічі з демонічними створеннями під час таких подій, як Legion або The Burning Crusade. В кінці хотілося б сказати, що розробники всіх цих ігор неабияк попрацювали, так як створили світ, в якому живе купа персонажів. Але мало того, вони для кожного персонажа придумали свою мову. В кожній мові є свої правила і винятки, свій алфавіт, своя лексика і своя історія створення. І все це робиться заради нас - гравців, щоб задовольнити наші бажання.

Популярі новини
Загрузка...