"Скайрим": печера Кам'яний струмок. Місце розташування, опис, проходження

183 0 Новини високих технологій

Печера Кам'яний Струмок - одна з допоміжних локацій гри The Elder Scrolls V: Skyrim, розташована у володінні Истмарк поруч з кордоном Рифту і омивається водами невеликого гірського озера. Являє собою вузьку витягнуту печеру, і складається з одного рівня з двома точками входу - безпосередньо Скайрим з західної сторони і покинутий двемерский місто Кагрензел з східної.

"Скайрим": печера Кам'яний струмок. Місце розташування, опис, проходження

Мешканці печери

В якості укриття печеру облюбували бандити. Супротивники в печері є рівні, що, втім, не заважає гравцеві використовувати різні тактики по зачистці локації від ворогів: допускається як "тихе" проходження в режимі скритності, так і прорив до головного залу з шашкою наголо. Хіба що вогняними заклинаннями треба користуватися з обережністю: у багатьох місцях виділяється легко займистий підземний газ, який можна виявити за коливанням повітря. Крім того, в єдиному вузькому відгалуженні персонажа чекає пастка, так що варто поглядати під ноги. В кінці цього проходу належить зустрітися з лідером бандитів - чародієм, здолавши якого, залишається просуватися в дальню частину печери. Там знаходиться останній головоріз, з яким можна битися або знищити, підкравшись ззаду.


"Скайрим": печера Кам'яний струмок. Місце розташування, опис, проходження

Трофеї

Є можливим місцем розташування деяких предметів з радіант-квестів різних фракцій (наприклад, "Роботи Шалидора", "камінь", "Вбити ватажка бандитів", "Лютня Фінна"). Все, що можна зібрати з повержених противників, а також вміст замкненого нескладним замком скрині, прив'язане до рівня гравця, але дійсно стоїть броні або зброї дістати не вдасться, обмежившись набором алхімічний інгредієнтів, місячної руди, лососиною із ставка і невеликою кількістю золота.

Входи

З території Скайріма знайти вхід праці не складе: в процесі дослідження південного Истмарка складно пропустити головний орієнтир - гірське озеро з невеликим дерев'яним пірсом. Але у локації є і другий вхід, що знаходиться в одному з відгалужень Кагрензела. Пройшовши через нього, гравець потрапляє в дальній зал печери з боку водоспаду. Слід зазначити, що грою не передбачений прохід в Кагрензел з боку печери Кам'яний струмок, і як забратися на водоспад, особливо при наявності квестового маркера двемерского міста, не зовсім зрозуміло. Але при великому бажанні це цілком здійсненно навіть без використання консольних команд. Цей своєрідний "багоюз" ніяким чином на скриптовую і квестовую механіки гри не впливає, тому можна сміливо експериментувати.

Популярі новини
Загрузка...