Моди на Stronghold Crusader: огляд найбільш вдалих в індустрії

251 0 Новини високих технологій

Гра Stronghold - це просто класика індустрії. Вона була випущена вже досить давно, проте фанати грають у неї до цих пір. На даний момент Stronghold Crusader підтримує безліч модифікацій. Це робить ігровий процес ще цікавіше і захоплююче. Також це радує старих шанувальників.

Краща модифікація

Моди на Stronghold Crusader: огляд найбільш вдалих в індустрії
Єдиний аддон, який випустив розробник, став одним з найпопулярніших в світі. Це моди Stronghold Crusader Extreme. Офіційне доповнення, яке увійшло в душі фанатів надовго. У цій модифікації йде протистояння двох географічних територій – Схід і Захід. У грі тепер з'явилося 20 нових завдань, людина може будувати нові споруди, а кількість максимального війська збільшено в кілька разів. Також у цієї модифікації є режим, який називається Extreme, він призначений для більш досвідчених геймерів. Вони можуть зробити тисячну армію і нападати на своїх супротивників, а в оригінальній грі цього зробити не можна, адже там є обмеження. Важливе доповнення – це магія. Людина тепер може:


 • Організувати невеликий залп з стріл ворога.
 • Вилікувати своїх військових людей.
 • Закликати невелику армію списоносців.
 • Викликати будівельників і лицарів.
 • Організувати нищівного залп каменів на ворога.
 • Гравці зі всього світу люблять грати в цю гру. Багато з них не люблять моди на Stronghold Crusader, однак це всім подобається. Він приваблює своєю динамічністю і экстремальностью.

  Stronghold Crusader HD - моди

  Моди на Stronghold Crusader: огляд найбільш вдалих в індустрії
  Ці ігри були випущені дуже давно, ніхто навіть не очікував такої популярності. Розробники, коли побачили великий відгук аудиторії, вирішили випустити моди на Stronghold Crusader у гарному якості. Зараз їх оновити може будь-яка людина, якщо у нього вже завантажена оригінальна гра. В іншому випадку можна просто придбати версію в HD-якості. Розробники вели переговори з власниками «Стім», щоб зробити це максимально комфортним для своїх гравців.


  Європейські баталії

  Багатьом гравцям дуже сподобалися стародавні локації в одній з самих перших ігор, тому програмісти спробували їх відтворити. Моди на Stronghold Crusader можуть випускати навіть звичайні люди, тому проблем з розробкою не було. Була випущена гра про європейські баталії, де була відображена життя Іспанії, Франції, Німеччини і так далі. Така модифікація називається Stronghold Europe. В ній повністю змінені текстури всіх споруд, трави і дерев. Також програмісти змінили озвучування оригінальних фраз з першої частини. Глобальна зміна зазнало головне меню. Воно виконане в зелених кольорах, як у першій частині гри.

  Поліпшують моди

  Моди на Stronghold Crusader: огляд найбільш вдалих в індустрії
  Ця гра була випущена дуже давно, тому в ній досить багато недоліків. Постійні лаги, озвучка персонажів, погані текстури і так далі – це зовсім не радує сучасного гравця. Однак для виправлення похибок розробників існують моди на Stronghold Crusader. Серед невеликого вибору слід звернути увагу на G. M. B. mod by LORD VALROY. Це одна з найбільш глобальних доповнень, яке змінює в грі практично все в кращу сторону. Також модифікація нікуди не прибирає любиться атмосферу. До того ж всі ці зміни можна просто прибрати в лаунчер мода. Поліпшення, які відкриває додаток:
 • Нові супротивники з поліпшеними будівлями і замками.
 • Можливість зміни складності ворогів.
 • Близько двохсот опрацьованих карт.
 • Змінені заставки під час весіль і богослужінь.
 • Усі логотипи в грі змінені на більш якісні моделі.
 • Музика змінена на якісну версію.
 • Модельки церков, Лордів хрестоносців, логотипів тепер мають інше оформлення.
 • Спеціальна настройка модифікації.
 • У світ продовжують виходити моди на цю гру. Адже вона атмосферна і цікава для багатьох людей. В ті часи гри так і робили, а зараз нерідко все впирається в бізнес і продажу. Моди на Stronghold Crusader дозволять людині зануритися в світ чогось нового, чого він ще не бачив. Зараз досить мало таких творів виходить в світі ігрової індустрії.

  Популярі новини
  Загрузка...