Історія, геймплей, проходження "Дарксайдерс 3"

157 0 Новини високих технологій

Darksiders – вельми популярна серія слешерів. У ній гравцеві належить діяти від імені Вершників Апокаліпсису – Війни, Смерті, Люті (по числу вийшли і анонсованих на даний момент ігор). Ігрове спілкування припускає, що буде і четверта частина, в якій буде діяти останній Вершник - Розбрат, проте розробники поки що не підтвердили і не спростували цю теорію. Анонс третьої частини привернув увагу до гри, і багато цікавляться проходженням "Дарксайдерс 3".

Історія світу

Події всіх трьох відомих на даний момент частин розвиваються паралельно. У першій частині, що вийшла у 2010 році, гравцеві належить взяти на себе роль вершника по імені Війна, який першим з чотирьох з'явився на Землі. Вершник прекрасно відповідає своєму імені і налаштовує проти себе практично всіх: сили Небес, війська Пекла, Обвуглений Рада (спостерігачі за Вершниками і балансом). В кінці гри є знаменний момент - на питання: «Невже ти будеш вести війну один?» - герой відповідає: «Ні, не один», - показуючи, як наближаються три метеора, які інформуватимуть про прихід інших Вершників Апокаліпсису. Наступна гра вийшла в 2012 році і оповідала про старшого брата Війни – вершника Смерті. Поки Війна чекає на рішення Обвугленого Ради (момент з сюжету першої частини), Смерть вирішує допомогти братові і відновити Землю. Гравця чекають не найприємніші таємниці Вершника, пошуки істини і способу відродити людство.


Після анонсу третьої частини ком'юніті довго гадало, про кого вона буде. Залишилося двоє вершників: Лють і Розбрат. Незабаром стало відомо, що гравець буде керувати Силою – єдиною жінкою серед Вершників.

Геймплей і проходження

Історія, геймплей, проходження "Дарксайдерс 3"
На даний момент гра ще не вийшла, однак вже є інформація про сюжет гри і її геймплей, а також пре-альфа геймплей "Дарксайдерс 3". Проходження 1 частині гри буде включати в себе подорож Вершниці по постапокаліптичному світу, битви з рядовими ворогами і босами. В бою Лють орудує батогом і кігтями, а по силі, спритності і витривалості вона ні краплі не відрізняється від своїх братів.
Історія, геймплей, проходження "Дарксайдерс 3"
Досі про неї було дуже мало що відомо, адже в першій і другій частинах вона згадувалася лише мигцем, як і в графічних новелах. Відомо лише, що вона з презирством ставиться до проявів слабкості та вкрай яростна в бою. В Darksiders 3 події відбуваються паралельно двом іншим частинам. Вершниця за наказом Обвугленого Ради займається знищенням Семи Смертних Гріхів. Більше про проходження "Дарксайдерса 3", на жаль, поки що нічого сказати: хоч і обіцяли розробники, що гра вийде в 2018 р., поки невідома навіть точна дата її появи на прилавках ігрових платформ.

Популярі новини
Загрузка...