Як використовувати чіти для «Постал 2»

269 0 Новини високих технологій

У будь випущеної відеогрі присутня так звана Debug console або по-російськи «Дебаг консоль». Вона дозволяє розробникам і тестувальникам задавати різні параметри для створення тієї чи іншої ситуації в грі, щоб відловити можливі баги. Розробники POSTAL 2 підійшли до команд консолі з часткою гумору і ось що вийшло.

Як використовувати чіти для «Постал 2»

Основні чіти для POSTAL 2

У грі, для виклику дебаг консолі, необхідно натиснути комбінацію клавіш[SHIFT + @]або[SHIFT + ~]. Нижче представлений список команд, які необхідно вводити. SISSY – дозволяє використовувати чіти для «Постал 2» і запускає так званий Master Mod. Для початку потрібно ввести, щоб інші команди почали свою роботу. Alamode – невразливість для головного героя. PackN Heat – все доступне в грі зброя. Деструктивна – патрони для зброї в інвентарі. IAmSoLame – все ігрове зброю, набої до нього та режим «Невидимість», що приховує гравця від очей супротивників. PiggyTreats – пончики для поповнення здоров'я персонажа. JewsForJesus – велика кількість ігрової валюти. BoyAndHisDog – кістки для приручення собак. Jones – поповнити запас Health points до максимуму. SwimWith Fishes – рибний радар. FireInYourHole – активація кінематографічного режиму Rocket Cameras IAmTheOne – Таблетки м'яти для приручення кішок і подальшого використання їх як глушників. LotsA Pussy – отримання глушників в інвентар (як глушників використовуються кішки). Blo ckMyAss – приміщення бронежилета в інвентар. SmackD atAss – вбрання бездомного. IAm TheLaw – одяг працівника поліції. Healthful – повне поповнення Health points і отримання 4 аптечок в інвентар персонажа. Whatchutalkinbout – поява перед гравцем NPC Гері Колманнов. Osama – поява перед гравцем NPC шахідів. Rockin Cats – головний герой стріляє кішками зі своєї зброї. Dokkin Cats – деактивація чіт-коду RockinCats. IFeelFree – відключення колізії для ігрового персонажа і ходьба всередині ігрових об'єктів. LikeABirdy – чит для «Постал 2», щоб персонаж міг левітувати. Slowmo – задати мінімальну швидкість пересування гравця. Примітно й те, що ці команди можна спокійно використовувати як чіти для «Постал 2: Загублений рай», яка є офіційним аддоном для гри POSTAL 2.

Приховані команди для POSTAL 2

Як використовувати чіти для «Постал 2»
У грі присутні і так звані приховані команди, які можна отримати, лише взаємодіючи з файлами гри. Для того щоб головний герой навчився переміщуватися, необхідно виконати наступне.


У кореневому каталозі з грою знайти папку System, а всередині неї знайти текстовий файл User.ini. Щоб редагувати його, потрібно відкрити .ini файл за допомогою будь-якого текстового редактора. Відкривши його, знайдіть наступні рядки: Num Pad0 =Duck Num Pad1 =QuickHealth Num Pad2 =QuickUseMap Num Pad3 = Num Pad4 = Num Pad5 = Num Pad6 = Num Pad7 = Num Pad8 = Num Pad9 = Num PadPeriod = Необхідно змінити їх на наступне (перед тим як скопіювати, приберіть всі пробіли перед і після символу «=»): Num Pad0 = goto parade Num Pad1 = goto Greenbelt1 Num Pad2 = goto suburbs-2 Num Pad3 = goto suburbs-4 Num Pad4 = goto Industry Num Pad5 = goto suburbs-1 Num Pad6 = goto suburbs-3 Num Pad7 = goto Church NumPad8 = goto rwsblock Num Pad9 = goto Estates Num PadPeriod = goto forest Після зміни збережетеся в грі і завантажте останню збереження. Тепер, ваш персонаж зможе подорожувати по таких місцях: Num Pad 0 ви потрапите в Parade Grounds Num Pad 1 головний герой опиняється в локації - Банк Num Pad 2 персонаж потрапляє в локацію - Поліція Num Pad 3 переміщення на локацію - Пошта Num Pad 4 телепортація в місце під назвою Клініка Num Pad 5 в Головну Бібліотеку Num Pad 6 головний персонаж переміщається в свій будинок Num Pad 7 Монастир Num Pad 8 телепортація на місце роботи головного героя Num Pad 9 потрапляємо в Estates Num Pad Period переміщаємося в Ліс

Висновок

Як можна було помітити, Run with Scissors Inc., розробники гри POSTAL 2 підійшли до створення чит-кодів з гумором і обсміяли у них мало не всю гру. Невеликий рада перед проходженням: досліджуйте всі куточки ігри і веселіться, використовуючи наведені вище команди, адже для цього і були створені відеоігри.

Популярі новини
Загрузка...