Системні вимоги для Spec Ops: The Line: подробиці і рекомендації

113 0 Новини високих технологій

Системні вимоги для Spec Ops: The Line – обов'язкове технічне оснащення вашого ПК для забезпечення стабільної гри в це пригода. Багато геймерські проекти відразу розміщують інформацію щодо обладнання, щоб користувачі могли визначитися з можливістю насолодитися їх продуктом. Тому якщо раніше ви вже чули про цю гру, то вам залишилося тільки порівняти особистий ПК із зазначеними вимогами і зрозуміти, чи варто пробувати запускати її або потрібні більш потужні комплектуючі частини для комп'ютера. Але для початку ми звернемо увагу на саму гру.

Що це за гра?

Перш ніж ви почнете порівнювати технічне оснащення, ми підготували для вас невеликий огляд Spec Ops: The Line. Цей ігровий проект-це бойовик від третьої особи, в якому ви візьмете на себе роль професійного найманця. Основним місцем дії стане Дубай, який упав під натиском терористичної атаки. Головним завданням спецзагону є порятунок тих, що вижили і знищити ворогів. Але не поспішайте з висновками, бо сюжет в ігровому пригоді непередбачуваний, і ви здивуєтеся, коли розкриєте подробиці цієї операції.


Системні вимоги для Spec Ops: The Line: подробиці і рекомендації
Всі битви відбуваються в режимі реального часу, а в якості озброєння доступні автомати і пістолети. Крім того, в грі реалізована тактична складова, яка забезпечує можливістю командувати членами загону і використовувати оточення в своїх цілях. Ще однією цікавою стороною стали самі локації, які повністю засипані піском, що значно ускладнює виконання завдань. В цілому гра вийшла досить цікавою та захоплюючою. Якщо вам подобаються активні перестрілки, гарне оточення і хороший сюжет, то Spec Ops: The Line стане відмінним варіантом цікаво провести вільний час. Головне, уважно вивчити необхідні комплектуючі частини для комп'ютера, про які ми поговоримо далі.


Мінімальні налаштування графіки

Системні вимоги Spec Ops: The Line для гри з низькими налаштуваннями графіки зажадають від вас наступного ПК:
 • В якості основи потрібно Windows XP з встановленим пакетом SP3.
 • Потужність процесора повинна бути не менше 2 Ггц. Крім того, ігровий проект тісно співпрацює з компанією AMD, відповідно, рекомендованою моделлю стане Athlon 64 X2.
 • Стабільність вимагає хороших потужностей, тому належить приготувати 2 Гб RAM пам'яті.
 • Графіка відмінно оптимізована, тому досить мати 256 Мб відеопам'яті. Якщо цікавить модель, то рекомендуємо NVIDIA GeForce 7900 GS.
 • Для повноцінного задоволення краще звільнити 6 Гб вільного місця, щоб довантажити поліпшені текстури.
 • Системні вимоги для Spec Ops: The Line: подробиці і рекомендації
  Мінімальний поріг доступу до гри виглядає досить приємно і цікаво. Не потрібно буде витрачати великі гроші на оновлення ПК і просто насолоджуватися грою. Але якщо вам недостатньо, то пропонуємо перейти до рекомендованого обладнання, яке забезпечить максимальний комфорт і рівень графіки.

  Максимальні налаштування графіки

  Тепер розглянемо бажані комплектуючі частини до комп'ютера, які здатні видати високу якість картинки. Для цього знадобиться наступне:
 • Бажано мати Windows 7 і не менше, щоб процес гри не переривався різними помилками.
 • Краще придбати чотириядерну модель процесора, яка буде наділена потужністю 24 Ггц.
 • З урахуванням поліпшених спецефектів знадобляться швидкі обчислення, а це можуть забезпечити тільки 3 Гб оперативної пам'яті.
 • Максимальні налаштування графіки зажадають вже 512 Мб, і бажано, щоб це була модель NVIDIA GeForce 9800 GTX.
 • Ви будете здивовані, але тепер ще знадобляться 10 Гб вільного місця.
 • Якщо вам вдасться зібрати ПК з зазначеними комплектуючими, то грати в пригода стане в рази цікавіше і приємніше. Хоча, враховуючи сучасні комп'ютери, домогтися гарної продуктивності не складе праці. Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо системних вимог. Залишилося тільки порівняти наявний ПК, визначитися з налаштуваннями графіки і просто почати пригода.

  Популярі новини
  Загрузка...