Як зібрати вогнемет в "Терарії"

284 0 Новини високих технологій

З виходом версії 1.1 у грі «Терарія» з'явилося нове зброю – вогнемет. Ця нестандартна далекобійна гвинтівка завдає шкоди полум'ям і вкрай ефективно діє проти слабких супротивників. У цьому гайде ви дізнаєтеся про можливості вогнемета в «Терарії», а також правила крафта зброї.

Як зібрати вогнемет в "Терарії"

Опис

Вогнемет – сильна зброя. Воно завдає 55 одиниць шкоди в секунду, при цьому середня швидкість пострілу – близько 30. Корисна ця гармата в боях з будь-якими противниками, а особливо в битві з Знищувачем. Вогнемет вражає кілька секторів відразу, що допомагає в боротьбі з цим босом. Зброю можна посилити, купивши поліпшення у гобліна-інженера. При цьому кращими модифікаціями вважаються поліпшення «Нереальний» і «Повільний». В якості боєприпасів гармата використовує гель, при цьому за одну штуку подібних «патронів» зброя вистрілює 5 струменів вогню. Щоб постійно поповнювати боєзапас, створіть фабрику гелю. Для цього вам будуть потрібні статуї слизняка.


У вогнемета в «Терарії» є недолік – це зброя періодично накладає на гравця і дружніх персонажів дебаффи «У вогні», при якому втрачається до 4 одиниць здоров'я в секунду. Щоб позбутися ефекту, увійдіть у воду. І ще нейтралізувати дебаффи допомагає зілля «Обсидиановая шкіра». Але з цим ефектом є і приємні нюанси. Якщо вбити супротивника в PvP-бої за допомогою дебаффи, то з персонажа випадуть монетки. Напевно, це пов'язано з тим, що подібні ефекти накладають тільки моби, а смерть від лап і веде до втрати багатства.

Як зробити вогнемет в «Терарії»

Для створення предмета потрібно мифриловая або орихалковая ковадло. І також потрібно роздобути наступні компоненти:
 • 20 залізних або свинцевих злитків. Проблем з пошуком подібних інгредієнтів не буде, адже вони виготовляються в звичайній печі з відповідної руди.
 • 20 душ страху. Ці предмети випадають в кількості 20-40 штук після вбивства Скелетрона Прайму. З цим босом доведеться повозитися, особливо на ранніх стадіях гри.
 • Нелегальні частини зброї. Цей компонент для створення зброї купується у торговця тільки в нічний час, але незалежно від фази місяця. За предмет доведеться викласти 20 золотих монет.
 • Зібравши всі необхідні частини, вирушайте в ковадло і створіть предмет.
  Як зібрати вогнемет в "Терарії"

  Корисні баги

  Вогнемет не пробиває крізь стіни, не працює у воді. Але є приємні баги, допомагають виправити цю ситуацію. Щоб атакувати противника через стіну, впливайте на нього вогником, що знаходяться на кінчику вогнемета. І шкода буде наноситися. Крім того, якщо стріляти по ворогу, який засів недалеко від дна, то він отримає пошкодження від полум'я навіть під водою.

  Популярі новини
  Загрузка...