Срібний Орден авангард: репутація та історія

146 0 Новини високих технологій

У Нордсколе Тіріон особисто вибирав претендентів в орден, оскільки побоювався Культу Проклятих. Вже був інцидент, коли з-за Ініго Монты в Нордскола повернувся Наксрамас. Тіріон не хотів, щоб ситуація повторювалася. У Світанку кожен виконував план: боротьбу з нежиттю, дослідження алхімії, магічні дослідження.

Історія

Срібна рука колись влаштувалася в Стратхольме, а Срібний світанок - в Запределье. Тіріон брав участь у Другій війні і став героєм, після цього Алонсус Фаол вибрав його як лицаря Срібного долоні. З-за принца Артаса Срібна рука була знищена. Тіріон Фордринг назвав свій новий орден Срібний Авангард, оскільки по-французьки слово "авант" означає "попереду", а "гард" - "сторожа". Поки Альянс разом з Ордою воювали з Батогом і зазнали кілька невдач, орден перемагав. Також був побудований Колізей, де проходили різні випробування, зібрані всякі створення, щоб лицарі з ними могли битися і довели свою доблесть.


Фаирбанкс, Верховний Інквізитор Червоного ордена, зрозумів, що орден зайшов надто далеко у своєму фанатизмі. Саме тоді він створив Срібний світанок. Коли Каплиця Останньої Надії була атакована Королем-Личом, Тіріон і прийняв рішення про об'єднання орденів. Що ж стосується прапора, в центрі знаходиться символ ордену Срібної долоні, сама рука розташовується на зірку - символ ордена Срібного світанку. Якщо подивитися на меч, символ Лордерона, названий Испепелителем, також можна побачити долоню.

Бази

Щоб зайнятися прокачуванням репутації Срібного авангарду, треба відшукати бази біля оплоту, де Крижана корона і Грозова гряда межують один з одним. Оплот - в долині Луна, там же розташовується і глава ордену.


Ви можете знайти бази лицарів ще в двох місцях: це Драконівські цвинтар і Зул'Бійок. В оплоті можна виконати завдання по репутації локації Крижана корона. Воно називається "Судний день настає!". Нижче можна побачити карту для допомоги в завданні. Вона однакова для обох фракцій. Знак питання - початок квесту, знак завершення.
Срібний Орден авангард: репутація та історія
Якщо ви член Орди, вам необхідний брат Кельтан.
Срібний Орден авангард: репутація та історія
Якщо ви член Альянсу, йдіть до дворфу по імені Абсалан Благочестивий.
Срібний Орден авангард: репутація та історія

Репутація

Щоб підвищити в WOW репутацію Срібного авангарду, потрібно виконувати завдання, при цьому вони даються кожен день. На 76 рівні ви можете виконати завдання "Тролльский дозор", на вісімдесятому - "Раби саронитовых шахт". Щоб виконати перше, потрібно підходити до капітанів. Всього їх три, плюс також один алхімік. Кожен капітан дає три різні завдання, які пов'язані саме з дозором. Якщо ви виконаєте завдання менше ніж за 20 хвилин, то отримаєте бонус "Вітаємо". У Алечи Сегарда ви можете придбати накидку, яка стоїть один золотий. Така штучка доступна на 80 рівні персонажа. Якщо ви підете в підземелля в цій накидці, то кожен моб, вбитий вами, дасть вам 15 очок репутації. А кожен бос - 30. Важливо мати на увазі, що якщо ви хочете увійти в Орден, то повинні знати, що таке PvE, яка механіка свого класу, особливості обраної фракції.

Зростання репутації

Якщо ви прокачиваете репутацію Срібного авангарду, спочатку вам будуть висловлювати Дружелюбність, саме на цьому моменті можна купити собі вищевказану накидку. Чим далі зростає репутація, тим кращі речі можна собі купувати. Наступне зростання репутації - це Повага. Вам можуть бути доступні ножні лати і деякі інші речі.
Срібний Орден авангард: репутація та історія
Після цього репутація зростає до Вшанування і, нарешті, остання стадія - це Піднесене. На даному рівні вашому персонажу можуть бути доступні епічні предмети, у тому числі перстень Світла надії.

Завдання

Щоб підвищити репутацію, можна відправитися, починаючи з 71 рівня, Ревучий фіорд і виконати там завдання "Ведений честю", після чого на 72-74 рівні вже доступні завдання в Драконі цвинтарі. Дуже багато завдань у Зулдраке. Починаючи з 75 рівня, кожен квест дає непоганий плюс до репутації, з 80 рівня ви можете виконувати завдання в Крижаній Короні. Що ж щодо турнірів, там репутацію ви не отримуєте для Срібного авангарду.
Срібний Орден авангард: репутація та історія
Досвідчені гравці вирішили, що якщо кожен день виконувати зазначені вище завдання, то можна заробити приблизно 19000 репутації. При цьому добре б отримати гильдийский бонус, який теж дає великий плюс. Ще один спосіб, згадуваний у гайде репутації Срібного авангарду: можна купити значок ордена. Якщо ви граєте за Орду, вам його продасть Магістр Весара. Якщо ви член Альянсу, то вам потрібна Чародійка Милурия. Щоб виконати завдання "Раби Шахти", потрібно брат Кельтан. Прямо від нього ви летите на дирижаблі в Крижану корону. Але гравці говорять про те, що далі буде складніше, особливо в підземеллях, тому краще поліпшити лвл, а в підземелля раніше 80-го не потикатися.
Щоб виконати "Тролів патруль", знайдіть в Зул'Бійці срібний стенд, в середині буде командир Кунц. Саме він дає завдання.

Дренор

Щоб отримати репутацію тут, вам потрібно спотворений часом знак. Отримавши 50 таких знаків, ви можете поміняти їх на 500 репутації будь-якої фракції. Щоб стати володарем знаків, потрібно пройти підземелля. Таким чином, якщо ви пройдете підземелля (будь героїчне), вам дадуть 10 знаків. Якщо ви пройдете із закликом до зброї, то отримаєте 50. Звичайний моб дає 5 останні боси - 10. Також потрібно підбирати предмети, спотворені часом, які ви віддаєте торговцю: Аузин - в Даларане, Киатке - в Оргриммаре, Купрі - в Шаттрате. Крім того, що ці знаки дають репутацію, за них можна купити багато цікавих речей. Наприклад, Купрі продає поводи дракондора. За 50 знаків можна взяти токени, вони прив'язуються до аккаунту. Це ж кількість змінюється на 500 очок репутації. Купрі ви можете зустріти в Burning Crusade, Аузин - Wrath of the Lich King, Киатке - в Катаклізм. У Пандарії був доданий ще один торговець - Ткаля туманів Ся. Якщо ви пройдете підземелля, то отримаєте приблизно 30 знаків.

Популярі новини
Загрузка...