Як приручити Зеленого протодракона?

192 0 Новини високих технологій

Зелений протодракон – це літаючий маунт в World of Warcraft. Багато колекціонерів хотіли б роздобути цього дивовижного звіра, але вдається це далеко не кожному. Справа в тому, що процес приручення даного маунта дуже заплутаний і до того ж пов'язаний з удачею. Загалом, далеко не всі хочуть з цим возитися. Якщо ж ви все-таки вирішите стати власником Зеленого протодракона, дана стаття допоможе вам у цій нелегкій справі. Тут ви знайдете всю інформацію, необхідну для отримання цього рідкісного істоти.

Опис маунта

Вам може здатися, що Зелений протодракон дуже схожий на своїх найближчих побратимів – драконів. Але насправді це зовсім не так! Якщо розглянути звіра поблизу, ви помітите, що у нього відсутні передні лапи, крила мають зовсім іншу форму, хвіст набагато коротше і так далі.


Як приручити Зеленого протодракона?
Більш того, відмінності стають набагато сильніше, якщо згадати про те, що протодраконы є примітивними хижаками, а дракони – це величні істоти, наділені гострим розумом. Як би там не було, маунт Зелений протодракон виглядає досить стильно. Осідлайте його, і всі гравці, що знаходяться навколо вас в цей момент, вже точно помруть від заздрості.

Підготовка

Ну а тепер, власне, про те, як отримати Зеленого протодракона. Він вилуплюється з Таємничого яйця, яке, в свою чергу, можна придбати у інтенданта Оракулів. Але все не так просто, як може здатися. Для початку вам потрібно познайомитися з фракцією Оракулів, а потім ще й прокачати репутацію з ними до рівня «Повагу». Для цього, як нескладно здогадатися, вам доведеться виконувати квести. Багато квестів


Стартове завдання всього ланцюжка називається «Мисливець на півставки» і береться у Тамари Шестеркрут, яка мешкає в Низині Шолозар. Виконавши його, поговоріть зі слідопитом Гекгеком та візьміть у нього квест «Підіграти нескладно», який в підсумку приведе вас до Волчерам.

Село Скаженого Серця

Отже, ви потрапили в поселення Волчеров. Поспілкуйтеся з місцевим шаманом, якого звуть Ракжак, і починайте виконувати всі запропоновані їм завдання. У підсумку вам буде запропоновано квест «Виконання наказу».
Як приручити Зеленого протодракона?
За завданням ви знайдете пораненого Оракула. Поговоріть з ним, і на вас в процесі розмови нападе крокодил, якого вам доведеться вбити. Зробивши це, ви нарешті зможете подружитися з Оракулами.

Вбивство Безсердечного

Тепер відправляйтеся в поселення Притулок Голосу дощу і виконуйте завдання місцевих мешканців. Їх буде багато, але в підсумку вам видадуть квест «Тягар героя» за яким потрібно вбити Артруиса Безсердечного. Потрапивши в лігво ліча, не роздумуючи вступайте з ним у сутичку. Коли у супротивника залишиться менше половини здоров'я, він кличе собі на допомогу двох мобів – Волчера і Оракула. Вам потрібно обов'язково вбити Волчера! Зробивши це, ви зможете почати прокачування репутації з Оракулами.

Дейлики, дейлики і ще раз дейлики

Настав час щоденних завдань. Всього дейликов буде три групи, по три квесту в кожній. При цьому в день можна виконувати тільки одну трійку. Що стосується нагород, то за перших два завдання в трійці вам дадуть по 500 репутації, а за третє – 700. В принципі, не так вже й мало.

Мета досягнута (але не зовсім)

Рано чи пізно ви прокачаєте репутацію з Оракулами до «Поваги» і нарешті зможете купити в інтенданта жадане Таємниче яйце. Але не поспішайте радіти!
Як приручити Зеленого протодракона?
Тепер вам доведеться «висиджувати» яйце, зберігаючи його в інвентарі або банківській комірці 3 дні (реальних, а не ігрових). По закінченні цього часу яйце трісне, і ви отримаєте один з випадкових предметів, серед яких, при чималій дещиці везіння можуть виявитися Поводи Зеленого протодракона (предмет для призову маунта). Загалом, вам доведеться повторювати цю процедуру до тих пір, поки ви не досягнете бажаного результату.

Популярі новини
Загрузка...