Зброя снайпера в "Варфейсе": тактичні поради

268 0 Новини високих технологій

Зброя снайпера в «Варфейс» унікально, так як дозволяє власнику знищувати супротивників на великому відстані, залишаючись непоміченим. Це зовсім не означає, що цей клас породжує имба-гравців. Потрібно вміти правильно цілитися і стріляти без промаху. Про це і піде мова в статті.

Зброя снайпера в "Варфейсе": тактичні поради

Гармати

З моменту релізу гри вже пройшло багато часу. З кожним оновленням з'являються нові зразки озброєння, тому часто доводиться переглядати тактику бувалим гравцям. Станом на 2018 рік, кращим зброєю снайпера в «Варфейсе» вважаються наступні зразки:
 • McMillan CS5 — гвинтівка-легенда. Завдяки високої скорострільності і унікальному глушника, який не знижує утрату, часто використовується в PvP. Мінусом є сильна віддача, тому рекомендується цілитися точніше.
 • ОРСИС Т-5000 — купується в грі за варбаксы на час. Великої шкоди і відсутність необхідності ремонту сприяють тому, що гвинтівку часто беруть в PvP. Головний мінус — маленький магазин.


 • Bushmaster BA50 — отримати його можна з коробки удачі за кредити. Не саме топове зброю снайпера в «Варфейсе», але в PvP вміло експлуатується досвідченими гравцями, здатними прибрати супротивника одним пострілом. Цьому сприяє високий шкоди і прицільна дальність. Мінусом є посилена віддача, з модулів передбачена установка тільки оптичного прицілу. Крім того, гармата абсолютно марна для PvE.
 • AX308 — видається з коробок за кредити. Дальність вище, ніж у «Бушмастера», шкода такий же. Завдяки трьом слотів для модифікації і хорошою скорострільності, з неї можна вбивати все, що рухається. Тому використовується як в PvP, так і в PvE. Проте новачкам для останнього режиму краще брати що-небудь напівавтоматичне.


 • Зброя снайпера в "Варфейсе": тактичні поради

  Тактика в PvP

  Умілий гравець повинен володіти не тільки гарною зброєю. У «Варфейсе» снайпер приносить користь, якщо знає тактику ведення бою:
 • на відкритій місцевості слід пересуватися уздовж стін;
 • використовувати глушник, щоб приховувати свою позицію;
 • при зіткненні з ворогом на малій дистанції краще бити від стегна;
 • слід вибирати на карті місця, де ворог не зможе убити, а снайпер отримає огляд поля бою;
 • після вбивства слід змінити позицію, адже вдалий залп видасть розташування;
 • для ведення бою на ближній і середній дистанції слід вибирати автоматичні або напівавтоматичні пістолети. Ідеальним додатковим зброєю снайпера в «Варфейсе» є SIG Sauer P226 C.
 • Тактика в PvE

  Ті ж поради стануть в нагоді і в PvE, але краще брати автоматичні або напівавтоматичні гармати. Добре показав себе ВСС «Винторез». Пріоритетними цілями є вороги на далекій відстані, снайпери, гранатометники і штурмовики в положенні лежачи. Можна вполювати щитоносца по ногах ще до того, як він встигне принести неприємності всій групі. В спецопераціях, де загони ворога підтримуються вогнем механічних турелей, останні є першочерговими цілями. Адже ніхто, крім снайпера, не зможе завдати максимальної шкоди цим механізмам на відстані.
  Зброя снайпера в "Варфейсе": тактичні поради

  Загальні поради

  Улюблений прийом всіх снайперів - це «стрейф». Полягає він у виході з укриття в режимі прицілювання в область передбачуваного знаходження противника. Далі відбуваються рухи вправо і вліво, поки в прорізі оптики не виявиться ворог. Після виробляється постріл. Корисно як для «ваншотов», так і для гри «затиску». Ще один спосіб — стрілянина в підкаті. Ефективний проти майбутніх супротивників. Прицілювання відбувається вже в підкаті, потім робиться постріл. Підійде любителям автоматичних гвинтівок, адже в такому разі можна буквально скосити ворога. Крім того, у таких гармат у підкаті відсутня віддача. Стрибок — ефективний спосіб піти від кулі. Використовувати можна як при зіткненні з ворогом на ближній дистанції, так і при дослідженні місцевості (наприклад, коли потрібно повернути за ріг).
  Зброя снайпера в "Варфейсе": тактичні поради

  Вердикт

  Гармат для кожного класу безліч. Деякі купуються через постачальників, якісь- з коробок удачі. Ті, що краще, зовсім видаються на час в магазині. Але іноді розробниками активуються внутрішньоігрові події, в рамках яких можна отримати унікальні гвинтівки назавжди. Завдання снайпера в «Варфейсе» на зброю «Каратель» — тому приклад. Проводилося в період святкування Хелловіна в 2018 році. Будь-яким знаряддям потрібно вміти користуватися. В умілих руках навіть стартовий зразок СВД є смертоносним. Використовуйте наведені поради, і все вийде!

  Популярі новини
  Загрузка...