Димляче яйце Миллазор: керівництво по отриманню предмета

175 0 Новини високих технологій

Димляче яйце Миллазор – це особливий предмет в World of Warcraft, дозволяє закликати Чистокровного огнеястреба. Дістати цю рідкісну вогняну пташку хотіли б багато гравців, але зробити це зовсім не просто. Справа в тому, що яйце, необхідне для призову маунта, є нагородою за проходження складного підземелля, та ще й падає далеко не зі стовідсотковим шансом.

Опис

Як вже було сказано раніше, Димляче яйце Миллазор дозволить вам стати власником Чистокровного огнеястреба. Цей маунт являє собою величезну вогняну птицю і є літаючим засобом пересування. До речі, пташка є практично точною копією боса Алисразор, якого можна зустріти в підземеллі Огненні простори. Втім, краса маунта від цього анітрохи не страждає.


Димляче яйце Миллазор: керівництво по отриманню предмета
Звичайно ж, осідлати Чистокровного огнеястреба може тільки досвідчений наїзник. Так, для використання маунта вам доведеться прокачатися, як мінімум, до 70 рівня, а також розвинути навички верхової їзди до рівня «Искусник». При цьому огнеястреб доступний абсолютно всім расам, присутніх в грі, і може бути використаний представниками як Орди, так і Альянсу.

Отримання

Щоб роздобути Димляче яйце Миллазор, вам доведеться пройти щодо непростий рейд Огненні простори. Потрапити до нього можна через секретний прохід, розташований в південній частині локації гора Хиджал. До речі, якщо ви хочете заощадити час, ви можете використовувати будь літаючого маунта для того, щоб максимально швидко добратися до входу в потрібне вам підземелля.


Димляче яйце Миллазор: керівництво по отриманню предмета
Врахуйте, що вам доведеться повністю пройти Огненні простори і обов'язково вбити фінального боса – Рагнароса. Тільки перемігши його, ви отримаєте доступ до Схованки Повелителя Вогню, з якого, власне, і випадає предмет для призову Чистокровного огнеястреба. При цьому, шанс дропа Паруючого яйця Миллазор становить приблизно 17%, так що вам доведеться неодноразово проходити рейд для досягнення поставленої мети.

Корисні поради

Те, наскільки швидко ви станете власником Чистокровного огнеястреба, безпосередньо залежить від версії World of Warcraft, встановленої на вашому сервері. Так, якщо ви намагаєтеся добути маунта в оновленні Cataclysm, вам доведеться збирати повноцінний рейд для проходження Вогняних просторів.
Димляче яйце Миллазор: керівництво по отриманню предмета
В апдейте Mists of Pandaria все дещо простіше. Для успішного завершення рейду достатньо буде зібрати групу з п'яти гравців. При цьому рекомендується складу: танк, кволий і 3 дд/рдд. Ну, і нарешті, в Warlords of Draenor і більш пізніх оновлення ви запросто зможете пройти Огненні простори поодинці. Для цього, щоправда, доведеться спочатку обзавестися гарною екіпіровкою. Якщо ж ваш герой недостатньо добре одягнений, ви можете взяти собі в помічники одного-двох дамагеров.

Популярі новини
Загрузка...