Гра "Вархаммер": інквізитор, ордени, структура організації

223 0 Новини високих технологій

Треба сказати, що в "Вархаммере 40000" для створення власної мережі потрібно дуже багато часу. Іноді аколит може потрапити в якесь місце, де все дуже заплутано, тому доводиться бути обережним. Багато аколиты змагаються між собою, заздрять і так далі. Їм доводиться багато терпіти, т. к. у пана бувають дивні примхи. Як тільки вербують когось, їх об'єднують у групу. Групи зазвичай маленькі, тільки що завербованим завдання дають дуже прості, щоб вони звикли і проявили себе. Якщо є якісь задатки, але чисельності для групи не вистачає, пан віддає наказ стати сплячим агентом, поки не набереться потрібна кількість учасників.

Історія створення

Створення Інквізиції воістину оповите таємницею, але існує дві історії. Згідно з першою, коли Терра була в облозі Гора, Малкадор Сигиллит шукав рішучих людей. Згодом Малькадор представив 12 осіб Імператору - вісім Астартес і чотири людини з навичками, які підходили для боротьби зі злом, з'явився з варпа. Особистості дванадцяти так і не були розкриті. Але відомо, що серед них був капітан Натаніель Гарро з Вартою Смерті. Також капітан Яктон Круз з Волков Місяця, а ще Сестра Тиші Амендера Кендел.


Гра "Вархаммер": інквізитор, ордени, структура організації
За другою версією, коли Імператор був похований на Золотому троні, чотири служителя зібрались обговорити, що буде далі. Їх думки розділилися. Двоє вважали, що Імператора можна повернутися до життя. Інші висловилися, що нерозумно втручатися в події. Перші двоє - Промеус і Мориана - почали пошуки повернення Імператора. Двоє останніх створили організацію для боротьби з Промеусом і Морианой, саме з цієї організації була створена Інквізиція.

Завдання

У "Вархаммере" інквізитор повинен протистояти загрозам, захищаючи Імперіум і його жителів. Спочатку загроза з'ясовується, а потім вже вибирається метод для боротьби з нею. Будь інквізитор може діяти від імені Бога-Імператора, тому може втрутитися у що завгодно, не дотримуватися закони, збирати армії і так далі. У них дуже великі повноваження, тому самі вони можуть стати загрозою для Імперіуму. У зв'язку з даним фактом часто інквізитори самі спостерігають за колегами.


Було виявлено, що статичне пристрій не дуже корисно, воно призводило до різних проблем, тому визначеної структури немає. Збирається група інквізиторів, які вирішують, що такий-то товариш гідний увійти в їх ряди. Відповідальність дуже велика. Коли учень або агент отримує знак, він стає інквізитором. Нижче на фото показана емблема інквізиції.
Гра "Вархаммер": інквізитор, ордени, структура організації

Вербування

У "Вархаммере" інквізитор вважає за краще набирати аколитов так, щоб вони один одного доповнювали. Найчастіше в новій групі приносять присягу на товариство, але це рідкість. Від кожної нової групи будуть затребувані результати (повинні проводитися розслідування, спостереження і так далі). Чим краще група справляється із завданням, тим вище її репутація. Якщо якась група не впоралася, її рідко залишають. Членів такої групи можуть розподілити, але час від часу вони зникають у невідомому напрямку, з цього приводу серед аколитов ходять плітки одна жахливіше іншого.
Багато залежить від пана, але найчастіше групи можуть співпрацювати і спілкуватися між собою. Трапляються ті, які допомагають порадами, вказівками, навчають новачків. Інші, навпаки, допомога вважають невигідною. Деякі можуть брати новачків в своє навчання і ставати наставниками. Поступово аколиты починають розуміти, що про інквізицію, свого пана вони не знають взагалі нічого. Згодом небезпеки тільки посилюються, тому ті, хто був слабкий і дурний, гинуть. Вижили виявилися розумнішими або хитрішими, пан може удостоїти їх свого довіри, дає їм право на контроль якихось відділів організації. Завдання може бути дуже простим або складним. Якщо пан десь відсутній, то він може довірити аколиту управління і так далі. Деяких навіть влаштовують на важливий пост.

Інквізиція

Звичайні громадяни інквізиторів страшенно бояться. Організацію можна назвати монолітною, але всередині неї все переплутано. Якщо дивитися на інквізицію з точки зору управління, то можна сказати, що це феодалізм. Влада тримається на владі і на борг заради служіння Богу-Імператору. Іменем Бога-Імператора виправдовується будь-яке діяння. Звичайні громадяни не відразу розуміють, що працюють на інквізицію, а можуть і за все життя не здогадатися. Вони вважають, що це якийсь релігійний орден.
Гра "Вархаммер": інквізитор, ордени, структура організації
Аколит вже знає про те, що він працює на інквізицію. Його кар'єра може піти вгору, можливо, він зустріне свого пана. У нього є те, чим він відрізняється від пішаків (звичайних громадян) - навик або талант, іноді інквізитор просто звертає на нього увагу. Аколит накопичує досвід, отримує нову будівлю й дізнається багато чого нового. Цілком можливо, що одного разу йому скажуть, що тепер він готовий сам стати інквізитором.
Останніх мало, але саме вони складають серце організації - величезну мережу агентів, ресурсів, контактів і так далі. Кожна така мережа незалежна. Субординація тут не зовсім зрозуміла. Групи всередині самої інквізиції нечіткі, у кожного можуть бути різні функції і погляди.

Ордосы

Так як у Імперіуму купа ворогів (наприклад, мутанти), виникла необхідність всіх цих супротивників систематизувати. Їх розділили на три категорії ворогів: зовнішніх, внутрішніх, потойбічних. За досить довгий час в "Вархаммере 40000" були виділені групи, які називаються Ордосы. Наприклад, Ордос Еретикус борються, відповідно, з єретиками. Ордос Ксенос - з ксеносами, Ордос Маллеус - із демонами. Всі вони є наймогутнішими. Можна сказати, що Ордосы - це спецвідділи інквізиції. В них складаються досвідчені громадяни, які вже билися з якоюсь загрозою і отримали в битві досвід. Навіть якщо інквізитор входить в якийсь Ордос, він може спокійно займатися справами іншого. Тобто поділу ніякого немає. Наприклад, увійшов інквізитор в Ордос Маллеус, але може витратити якийсь час на Ордос Еретикус. Багато хто стверджує, що ділити ворогів жодним чином не можна. Інквізитор може присвятити себе боротьбі, яка багато в чому залежить від обстановки.

Якщо полягати в Ордосі, можна отримати якісь досягнення і ресурси. Представники однієї організації іноді переходять в інші, тим не менш колишній Ордос довіряти йому вже не буде, "перебіжчик" не зможе отримати знання, так як колишні колеги починають ставитися до нього з недовірою й оголошують його ізгоєм. Безсумнівно, що інквізитори можуть відрізняти себе якимись ознаками, наприклад речами, костюмом і так далі, але не роблять цього, щоб ворог не знав, хто вони такі.
Гра "Вархаммер": інквізитор, ордени, структура організації
Існують в "Вархаммере" святі ордена імператорської інквізиції (крім трьох перерахованих вище): Ордос Хронос і Ордос Сикарус. Перший спостерігає за нелюдськими расами, їх планами, особливо за технологіями і товарами, ведеться також торгівля і дипломатичні відносини. Другий орден маленький, але не менш могутній. Спостерігає за інквізиторами, щоб ті не перевищували свої повноваження. Також є кілька маленьких ордосов, які займаються якимись дослідженнями, боротьбою і так далі.

Конклав

По суті кажучи, це збори. Їх спеціалізація - це якийсь сегмент або сектор. Можуть направляти свої зусилля проти певного ворога, підтримувати інквізиторів на якійсь території. Вважається, що інквізитор повинен оголосити, що він входить в якийсь конклав, але обов'язкових вимог до цього немає. Конклав потрібен як діяльність, допомога, присутність.

Кабан

У "Вархаммере" інквізитори збираються на якійсь території для певної задачі і утворюють Кабан. Поки завдання виконується, існує і Кабан. Найчастіше в складі є інквізитори і які-небудь громадяни, які можуть допомогти з виконанням цих завдань. Наприклад, відомий тиранічний Кабан.
Дуже давно ходить пророцтво про Зірку-Тирана. Вона може впливати зі зловісною силою. Як тільки вона де-то з'являється, то сіє всюди смерть і руйнування. Таким чином, система Тонісу зазнала впливу зірки, в результаті чого багато жителів невідомим чином зникли або загинули. У "Вархаммере" структура інквізиції досить заплутана, а фракція входить в будь-яку групу. У фракціях збираються однодумці, щоб досягти якоїсь мети. Фракції бувають радикальними і пуританськими. Деякі єдині, у деяких виникає конфлікт. Пуритани звеличують Імператора і його вчення, радикальні займаються дуже різними философствованиями, в тому числі і майже єретичними. Ті й інші можуть працювати разом, щоб виявити якусь проблему.

Структура і методи

У кожного інквізитора свій метод, деякі працюють поодинці, інші воліють компанії, польові дії, загадки. Субординації як такої немає, проте один інквізитор може вплинути на іншого. У "Вархаммере" інквізитор бере аколита під свій початок і починає його навчати. Також може передати йому під початок якусь групу, при цьому група може бути вже дослідної чи неістотною. Мінус полягає в тому, що іноді потрібно від аколита донос на пана - ситуація досить неприємна. Можливо, він сам відчуває підозри до наставника, перед ним буде стояти важливий вибір: що якщо цей громадянин підозрюється не даремно? Адже тоді йому доведеться розділити провину. Інквізицію можна порівняти з гідрою - у кожної голови свої ідеї, свої цілі, кожна втілює в життя рішення свого Імператора. Можна сказати, що фракції - це філософія, а не якийсь певний підрозділ. Будь аколит більш відданий своїй фракції, ніж конклаву або навіть ордосу. Найчастіше інквізитори спеціально шукають тих, хто може розділити їх переконання, щоб взяти у свою фракцію.

Популярі новини
Загрузка...