Персонаж Венга, "Доту 2": опис

276 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми розповімо всім захопленим гравцям про один дуже потужний персонажі, якого можна використовувати як в якості керрі, так і в якості суппорту. Мова піде про могутнього мстивий дух, якого називають Венга Спірит/Vengeful Spirit (або просто Венга). Примітно, що дане прізвисько Венга з "Доти 2" отримала в результаті скорочення свого основного імені, яке виявилося занадто довгим для частого використання. Вона є персонажем далекого бою, основною характеристикою якого вважається "Спритність". У неї багато унікальних здібностей, розігравши які, можна перетворити Венгу в дійсно непереможного чемпіона з великими перевагами на полі бою. Але про все по порядку. У нашому невеликому гайде на Венгу з "Доти 2" ми поговоримо про таких важливих складових персонажа, його історія, роль на полі бою, здатності, а також сильні і слабкі сторони.


Персонаж Венга, "Доту 2": опис

З історії Угор

Всі варти належать до великої касти нічних ельфів, де кожен з них протягом всього життя протистоїть темним силам. Ось уже багато століть вони стоять на сторожі біля підземних брами, захищаючи мир і спокій прекрасного Азерота. Героїня на ім'я Шенделзеир, виходець з роду Силкву, несла тягар стражниці більше трьох сотень років. Разом з нею на службі завжди перебувала її сестра Мортред, яка одного разу впала жертвою злого духа. З того моменту, як у душі Мортред оселилося зло, вона почала полювання на своїх рідних сестер. Багато вбитих було на її рахунку, але, незважаючи на це, эльфийкам все одно вдалося перемогти загрозу і вигнати звернулася соратницю з рідних земель. На жаль, Шенделзеир виявилася однієї з потерпілих. Її стан швидко погіршувався, здавалося, що ніщо не зможе врятувати її від неминучої загибелі. Муки доньки не змогли пройти повз богині Элуны, яка вирішила врятувати Шенделзеир, обдарувавши її новим тілом з дивовижними здібностями. Таким чином ельфійка перетворилася на справжнього духу помсти, яким керує лише одна сила — жага помсти за загиблих сестер і за страждає Азерот.


Загальний опис персонажа

Багато гайди на Венгу до "Доті 2" називають її мало не кращим саппортом у всій грі. Якщо застосувати правильну тактику, то можна розгойдати героїню і до непоганих дамагера і керрі, що обумовлюється її придатними до даних ролях вміннями. Венга відома тим, що часто баниться багатьма серйозними змаганнями по Dota — гарний доказ її можливостей та переваги над іншими персонажами.
Персонаж Венга, "Доту 2": опис

Сильні сторони

Кожен персонаж володіє своїми плюсами і мінусами, які допомагають при виборі тактики гри. Що стосується гайда на Венгу Спіриту до "Доті 2", то серед її сильних сторін можна відзначити наступні характеристики:
 • на самому початку гри вона отримує багато броні (захисту);
 • не особливо потребує різних предметах і не має від них сильній залежності;
 • граючи за Венгу, гравець може займатися легкою розвідкою;
 • володіє хорошим приростом суттєво;
 • вона підходить для гри абсолютно на будь-якому етапі матчу;
 • може атакувати ворога надійним станом і при цьому зняти з нього непоганий шкоди.
 • Слабкі сторони

  Якщо говорити про мінуси Угор, з якими доведеться зіткнутися отыгрывающим її гравцям, то це:
 • спроба эскейпа може бути здійснена лише через стан (на жаль, інших способів втекти у даного персонажа немає);
 • перший рівень прокачування заважає повноцінному використанню ульты;
 • Венга дуже часто відчуває нестачу в мане;
 • персонаж не володіє великою дальністю при атаці;
 • роль саппорта і спритність в якості основного атрибута досить сильно "б'є" по манапулу.
 • Персонаж Венга, "Доту 2": опис

  Головні здібності та їх опис

 • Чарівний Снаряд — є хорошим станом, які дійсно хороший шкоди. Недолік даної здібності полягає в те, що вона витрачає занадто багато мани, тому нею не вдасться поспамить. Венга Керрі з "Доти 2" нерідко використовує Чарівний Снаряд для гангов або сейви (як власного, так і тиммейта).
 • Хвиля Жаху — ця здатність, на жаль, дуже часто недооцінюється гравцями за Венгу. І даремно. Хвилею Жаху можна знімати багато броні, при цьому вона непогано стакается з аурами і айтемами на зняття захисту. При правильному розкладі ця здатність буде наносити величезний шкоди вже на старті гри. Краще не жартувати з Хвилею Жаху!
 • Аура Помсти — викликає додатковий процентний шкоди. Ефектом Аури Помсти можуть користуватися всі тиммейты і їх підлеглі, тобто павуки, крип, тренты та інші. Варто зазначити, що додатковий відсоток викликає тільки білий шкоди.
 • Нижній Свапо — переносить Венгу на місце будь-якого іншого тиммейта або супротивника. Незважаючи на те що ульта має невеликий КД, вона здатна пробити магічний імунітет. Все це робить здатність "Нижній Свапо" корисним ініціатором битв, при якому Венга нерідко жертвує собою. Взагалі, способів застосування Свапа безліч (залежно від ситуації). Часто гравець може приходити на допомогу союзникам, які потрапили в не найкраще становище і знаходяться на волосині від загибелі — така тактика відмінно працює в тому випадку, якщо в команді є інші керрі. Гайди на Венгу з "Доти 2" дають більш детальну інформацію щодо даної здібності та її використання в битві (збивання ульты, телепорт і т. д.).
 • Персонаж Венга, "Доту 2": опис

  Проходження початкового етапу гри (старт)

  Перед стартом битви гравець повинен визначитися з лінією. Радимо придивитися до позиції, яку вже зайняв керрі — саме там ми зможемо надати найбільше допомоги нашим тиммейтам і забезпечити того, хто грає за керрі, легкий фармінг. Що збирати Венге з "Доти 2" на початковому етапі? У стартовому закупі повинні бути: AnimalCourier, Smoke of Deceit (2), Tango і Clarity (2). Такий набір забезпечить нам багаторазовий вихід в мзс вже на самому початку гри.
  Якщо напарник Угор володіє непоганим DPS (наприклад, Ґірокоптер), то можна спробувати виконати фб. На стартові гроші закупаємося Швидкісними Черевиками і Чарівною Паличкою — з ними наша героїня стане ще більш мобільною і невловимою.

  Проходження серединного етапи гри (мидгейм)

  На даному етапі гравець повинен зосередитися на контролі за картою та забезпеченні безпечного фармінг для тиммейта. Якщо Венга б'ється з ворожим ініціатором, раскастером і т. д., то найкраща тактика тут — свапнуть противника до інших членів команди, щоб з ним розібралися інші. Якщо говорити в цілому, то протягом всього мидгейма нам дуже знадобиться такий предмет, як Mekansm (або просто Мека). За допомогою цього досить корисного предмета ми завжди зможемо регенерувати витрачений під час битв здоров'я.

  Персонаж Венга, "Доту 2": опис
  Після невеликого фарма ми зможемо прикупити Посох Сили, який стане в нагоді для виштовхування себе з натовпу супротивників після вдалого свапа. Не забуваємо також і про пуше: об'єднана міць нашої пасивної здатності і айтема Ring of Aquila зможе швидко розправитися з будь-яким будівлею. Наша мінімальна завдання до фіналу серединного етапу гри — знесені ворожі вежі Т1 і Т2.

  Проходження пізнього етапу гри (фінал)

  Як грати Венгу з "Доти 2" у фіналі? Протягом заключного етапу гравець повинен займатися активним свапом супротивників. Останній артефакт, який доведеться придбати — це Scythe of Vyse. Разом з хексом ми перетворимося в більш сильного дизейблера, що, звичайно ж, дасть нам помітну перевагу проти ворога. Пам'ятаємо також про те, що перед тим як почати свапо, краще перевірити місце з допомогою Хвилі Терору. Якщо противники зайняті обороною своєї бази і не збираються покидати межі т3 то в такому випадку доведеться дотримуватися наступної тактики: спочатку самим ініціювати бій, потім свапнуть противника до тиммейтам і, нарешті, застосувати Посох Сили.

  Небезпечні противники

  Дану главу ми вирішили присвятити опису ворожих персонажів, борючись з якими, Венга може відчувати деякі труднощі. Для початку нагадаємо про те, що здібності Угор діють лише проти однієї мети, тому її краще не випускати проти ілюзіоністів або героїв-призывателей. Найбільш небезпечні персонажі: Фантом Лансер, Лицар Хаосу, Нага Сирена, Террорблэйд, Королева Павуків та інші.
  Персонаж Венга, "Доту 2": опис
  Із-за маленької дальності своїх атак Венга змушена постійно йти на зближення з противником. Саме тому їй складно дотримуватися безпечної відстані під час командних боїв. Ця її слабкість може стати великою перевагою для всіх власників потужних ініціюють умінь, наприклад для Тайдхантера, Короля Пісків, Магнуса, Пака та інших героїв. Звичайно ж, це далеко не всі персонажі, яких варто побоюватися під час гри за Венгу. До цього списку можна також віднести таких бійців: Омнинайта, Абаддона, Спектру, Ріки, Викрадача Життя і Зимовий Вівер.

  Кращі напарники і союзники

  Бувають випадки, коли Венгу вибирають команди, в яких вже присутні персонажі, що знижують рівень ворожої броні. У противагу цій здатності Венга Спірит використовує Хвилю Жаху. Слідувати цій тактиці чи ні, можуть вирішувати тільки наші читачі, проте ми, у свою чергу, не радимо тримати її в пріоритеті. Зазвичай під час бою вистачає зниження захисту від самої Угор (плюс використання артефакту Сонячний Хрест). Якщо ж така тактика з тиммейтами гравцеві цілком до душі, то тоді роль хороших союзників можуть виконати Алхіміки або Виверы. Дуже часто Венга виявляється в командах з героями, чия спеціалізація полягає в утраті через автоатаки. При такому розкладі героїня зможе підсобити тиммейтам своєю Аурою Помсти, яка не втрачає актуальності протягом усього бою. Додатково до цього саме Венга буде виступати ініціатором боїв, ударяючи по одиночній ланцюга оглушенням або свапом. Так уміння яких же героїв найкраще підходять для зв'язки з Венгой? У "Доті 2" є багато підходящих кандидатів, тому радимо придивитися до таких персонажів, як: Алхімік, Безликий Войд, Миру, Нічний Сталкер, Тайни, Бистмастер, Урса та ін.
  Персонаж Венга, "Доту 2": опис
  Наостанок хотілося б відзначити те, що Ауру Помсти можна також використовувати на ранньому пуше. З цього можна зробити відповідний висновок, що дана особливість робить Венгу придатною ще й для пушащей стратегії.

  Популярі новини
  Загрузка...