Runtime Error: як виправити будь-які типи помилки найпростішими способами?

237 0 Новини високих технологій

За очевидно, багато геймери або користувачі, що працюють з програмами для обробки медіафайлів, хоч іноді, але стикалися з видачею операційною системою повідомлення про помилку Runtime Error. Як виправити такий збій, далі буде розглянуто максимально детально. Але перш ніж робити якісь дії, потрібно з'ясувати природу його появи.

Runtime Error: що означає помилка і чому вона виникає?

Основною причиною такого збою більшість фахівців, як це не парадоксально звучить, називає встановлення мультимедійного програмного забезпечення або ігор, для яких в системі потрібна наявність певних платформ і компонентів, поверх старих модифікацій або при їх оновленні, коли більш свіжі версії вступають у конфлікт з інстальованими в Windows спеціальними платформами. Не менш часто такий збій, як стверджується, може проявити себе при надмірному забрудненні застарілими або неправильними ключами системного реєстру, коли використовувана програма або гра звертається до невірного запису, внаслідок чого і виникає конфлікт. Звичайно, не слід скидати з рахунків і вплив деяких типів вірусів, але на них детально зупинятися не будемо, оскільки підтримання захисту системи в актуальному стані зі своєчасним оновленням антивірусних баз і компонентів захисних програм є першочерговим завданням будь-якого користувача Windows.


Як виправити помилку Runtime Error шляхом очищення реєстру?

Отже, для початку розглянемо найпростіший метод, який іноді може дати негайний позитивний ефект. Мова йде про видалення сміття з реєстру. Само собою зрозуміло, що займатися такими речами вручну і без спеціальних знань – справа трудомістка і до того ж далеко не безпечне. Але як виправити Runtime Error у цьому випадку? Для обслуговування найкраще застосовувати спеціальні програми-чистильники начебто RegCleaner або віддати перевагу засобам комплексного виявлення і виправлення проблем зразок CCleaner або ASC.
Runtime Error: як виправити будь-які типи помилки найпростішими способами?
У таких утилітах досить запустити потрібний модуль, після чого знайдені проблеми будуть усунені. Особливо варто відзначити, що в деяких додатках-оптимізаторах є спеціальні пункти автоматичного виправлення помилок, які і можна відзначити. Крім того, іноді разом з очищенням непогано б задіяти модулі дефрагментації реєстру, якщо такі в програмі є. Принаймні, це точно не зашкодить.


Збій Runtime Error (5): як виправити помилку за рахунок установки необхідних версій і оновлень мультимедійних платформ?

Однак іноді навіть при виправленні помилок реєстру описуваний збій може з'являтися знову і знову. Як виправити Runtime Error? А ось тут якраз і потрібно звернути увагу на ті самі мультимедійні та ігрові платформи, які необхідні для запуску відповідних ігор і програм. Цілком може бути, що після оновлення самих додатків або ігрових компонентів, які розраховані на більш свіжі версії застарілих платформ, конфлікти виявляють себе саме з цієї причини, оскільки старі платформи не призначені для роботи з оновленими програмними компонентами, а нові версії при установці апдейта для програми або гри автоматично інсталюються. Ще гірше справа йде з ситуаціями, коли необхідна версія платформи відсутній у системі взагалі. Як виправити Runtime Error, думається, вже здогадатися нескладно. Для цього слід провести оновлення DirectX, Visual C + + і .NET Framework до актуальних версій, завантаживши установчі дистрибутиви безпосередньо з інтернет-ресурсу корпорації Microsoft. Але тут є невеликий нюанс.
Runtime Error: як виправити будь-які типи помилки найпростішими способами?
Справа в тому, що для кожної модифікації Windows потрібна власна версія С++, а модифікації вище можуть просто не підтримуватися самою системою (і в Windows для кожного типу програм може бути кілька версій основної платформи). Тому, як не намагайтеся, провести оновлення не вийде (хіба що повністю поміняти Windows на більш нову).
Runtime Error: як виправити будь-які типи помилки найпростішими способами?
При завантаженні окремо зверніть увагу на розрядність встановленої на комп'ютері ОС. Дізнатися цю інформацію можна через властивості комп'ютера (Windows десятої модифікації значка комп'ютера на Робочому столі немає, але викликати потрібний розділ можна з «Провідника»). Примітка: якщо у вас виникають питання з приводу завантаження потрібної версії будь-якої із зазначених платформ, в розділах технічної підтримки і завантаження можна знайти спеціальні таблиці з описом версій, придатних для тієї чи іншої модифікації Windows.

Післямова

В загальному ж, говорячи про те, як виправити Runtime Error, насамкінець можна зазначити лише одне: краще всього відразу зробити саме оновлення необхідних платформ їх компонентів. Втім, якщо мова йде про автоматичне оновлення Windows, краще її не відключати. У крайньому випадку можна скористатися ручним пошуком з подальшою інтеграцією знайдених апдейтів в систему.

Популярі новини
Загрузка...