Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання

191 0 Новини високих технологій

Джага або Вин кажуть, що була ярмарок Молодика, що тато купив кульки. Це предмети не прості, кульки - чарівні. Якщо хоч один раз їх надути, вони не сдуются взагалі ніколи. Однак вітер зіпсував усі плани Джаги і Вин з приводу кульок і їх кудись потяг. В результаті кульки розлетілися по різних кутках міста.

Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання

Хто дає

Версії квестів "Улетевшие кульки" від Альянсу і Орди не сильно відрізняються. Вам даються в нагороду різні кулі. За версією Альянсу вам потрібно спочатку відвідати Вин, яка є молодою дренейкой і знаходиться в районі Собору Штормграда. Якщо ви граєте за Орду, вам потрібно відвідати Джагу, це маленький хлопчик-орк, що живе в Долині Мудрості в Оргриммаре.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання

Вин

Вин також дає "Улетевшие кульки", є дренейкой, знаходиться на Соборній площі Альянсу в столиці Штормград. Її можна знайти поруч зі своєю собакою Дотті, недалеко від лампи, за сирітським притулком Штормграда.


Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
Вона обожнює повітряні кулі і тому звертається за допомогою до членів Альянсу, щоб повернути кульки, які вона втратила з-за вітру.

Ярмарок Повні

Захід проходить у південній частині острова Темної Місяця. Починається в першу неділю місяця в 3 години ночі і триває тиждень. По завершенні гравці автоматично переміщуються з острова, в Элвиннский ліс або в Мулгор. Тут можна виконувати завдання WOW, отримувати бонуси. Для кожної гри потрібно токен - валюта ярмарки, жетони. Їх можна придбати у продавців, які знаходяться по всьому світу. Токени і призові квитки можна отримати від одноразових професій. Це такі спеціальні квести, які надають +5 до навички у відповідній професії. Призові квитки можна застосовувати для покупки тварин, меблів, предметів, реліквій. На ярмарку є карусель, яка підвищує досвід і репутацію. Саме на ярмарку були придбані чарівні кульки.


Долина мудрості

Долина Мудрості - раніше тут була фортеця Громмаша. Саме тут вождь Трал колись проживав. Коли почався Катаклізм, область змінилася досить сильно. Наприклад, у деяких місцях рівень води підвищився, утворилися різного роду водойми.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
Руїни Громмаш-Холда можна побачити, там тауренам дозволено ставити свої житла і застосовувати цю долину для власного використання. Долина з Драгом на сході з'єднуються, на заході з Долиною Духів і з Долиною Сили на півдні. Як і в більшій частині районів у Оргриммаре, в Долині є готель, банк і аукціонний будинок.

Соборна площа

Раніше це місце мало зовсім іншу назву, а саме Святий район. Потім називалося Соборним округом. У місті Штормград Соборна площа називається не просто так, а в честь могутнього Собору Світла. Ця будівля є найбільшим і красивим пам'ятником Святому Світла в Азероте. Велична будівля, і його видно з будь-якого куточка району. Чудовий Кафедральний собор, який очолює архієпископ Бенедиктик, і донині є центром релігії Світу. Таким чином, сюди ж прибувають тренери для паладина і священика і лікарі.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
Це місце, без сумніву, одне з найпрестижніших у місті. Тут воліють жити більшість кращих торговців і аристократії міста. Соборна площа включає в себе найкращі магазини, а також штаб-квартиру для таких впливових організацій, як, наприклад, «Срібний світанок». Площа є важливим цивільним центром, де розташовуються будівлю мерії і притулок для сиріт.
Щоб дістатися до Соборної площі, вам належить відправитися на північний схід від парку. Або треба йти до північно-заходу від торгового району. Ще 1 шлях - на південний схід від району Гномів.

Як знайти кульки

Отримавши квест в WOW "Улетевшие кульки", де шукати пропажу? Кульки можуть перебувати біля землі, в синій зоні виконання завдання, вони можуть опинитися за найближчим рогом, а можуть перебувати де-небудь в провулку Штормграда (Оргриммара). Іноді вони знаходяться в тунелі в північній частині зони, іноді в Долині Мудрості. Також вони можуть бути знайдені в Долині Духів або прямо біля місця, де ви тільки що отримали свій квест. Деякі гравці повідомляють, що знаходили кульки, коли рухалися до задніх воріт Оргриммара.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
У Штормграде кулькам подобається висіти біля мостів, недалеко від будівель. Знайти їх досить легко - вони блищать на сонці, від вітру вони підстрибують вгору і вниз від землі. Гравці також повідомляли, що найбільш часте розташування кульок таке: в Штормграде - близько доріг, а в Оргриммаре - навпаки предметів. Коли ви отримаєте квест, вам буде доручено знайти 5 повітряних куль, віднесених вітром. Ось карта, де кружечками позначені всі можливі місця розташування повітряних куль в Штормграде.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
А на цій карті позначені кружечками місця знаходження повітряних куль в Оргриммаре. Їх також відшукати нескладно.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
Віднесені вітром повітряні кульки можуть бути знайдені по всьому Оргриммару або Штормграду. Також повідомлялося про те, що їх знаходили недалеко від дерев. Ліцензія командира корабля не знадобиться для цього квесту, т. к. повітряні кулі можна спокійно підібрати прямо з землі.

Завершення

Після того, як ви принесете предмети Провину або Джаге, квест "Улетевшие кульки" завершено, Джага або Вин здіймуться з землі за допомогою повітряних куль.
Завдання в WOW "Улетевшие кульки": НПС, опис, виконання
Вони будуть повільно злітати вгору, вигукуючи при цьому. Ну а ви отримаєте законну нагороду - повітряна куля Альянсу або Орди.

Популярі новини
Загрузка...