NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

302 0 Новини високих технологій

Need for Speed: Carbon - це популярний проект компанії EA Canada. Гра була випущена в 2006 році і стала черговою частиною великої серії. 10-й проект продовжує сюжетну історію попередньої частини Most Wanted. Кардинальні зміни не торкнулися нової частини. Тим не менш, багато гравців захотіли тут же випробувати проходження NFS Carbon.

Сюжет гри

Той, хто проходив NFS Most Wanted, напевно, пам'ятає про події, які відбувалися навколо сумки з грошима. Сама історія почалася ще задовго до 9 частини гри. Протагоніст рятується від втечі і повинен відправитися в Палмонт. Тут гравцеві показано спогади героя. Він думає про давню гонці, яка закінчилася візитом поліції. Тоді дівчина героя передала сумку з грошима, в якій пізніше виявили фальшиві купюри.


Проходження NFS Carbon починається з чергової погоні, з якої протагоніста визволяє колишній друг - Даріус. Він каже, що герой повинен йому, тому просить надати послугу. Протагоністу потрібно завоювати для Даріуса місто. Після цього з'являється Ніккі і показує основні принципи геймплея нової частини. Гравець поетапно починає завойовувати район за районом, вибиваючи влада у лідерів-гонщиків. Але під час проходження геймер дізнається про зраду, яке сталося на давній гонці. Виявиться, що саме Даріус підкинув сумку з фальшивими купюрами. Після того як ватажки команд будуть переможені, протагоніста чекає винагорода. Він повинен відправитися за ним до Даріусу. Але той знову обманює героя і викликає поліцейського Кросу. Завдяки допомозі Ніккі протагоністу все ж вдається втекти. Тепер у героя є команда, яка допоможе йому захопити район антагоніста.


NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

Графіка в грі

Під час проходження NFS Carbon складно помітити кардинальні зміни, які відбулися з графікою. Протагоніст тепер працює в Палмонте. Місто намальований добре: можна подорожувати широких вулицях і промисловій зоні. Відправитися в каньйон і насолодитися красивими пейзажами. Машини в грі виглядають красиво. Перед геймером модні гоночні тачки. В залежності від прогресу він може отримати розкішні спорткари. Оскільки машини - основний елемент гри, над ними розробники попрацювали на славу.

Персонажі Carbon

Під час проходження гри NFS Carbon герой зустрінеться з персонажами, які раніше вже зустрічалися гравцям. Ніккі - це подруга протагоніста. Вона навчає геймера механіці гри і допомагає в проходженні. Даріус - антагоніст цієї частини, хоча раніше був просто напарником героя. Крос - колишній поліцейський, який вирішив працювати на бандитів. Хоча за гроші готовий закрити очі на все що завгодно. Енджі - один з ватажків банди. Вона дуже грізна і егоїстична. Кенджі - ватажок банди «Бусідо». Часто кепкує над протагоністом і любить принижувати всіх. Вольф - ватажок однойменної банди. Він дуже самовпевнений і наполегливий хлопець. Кожен ватажок банди їздить на спеціальній машині, яка відкриється геймеру під час проходження NFS Carbon.
NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

Квести для проходження кар'єри

Отримувати завдання гравець може в режимі кар'єри. Він вибирає один з трьох авто. Робити це потрібно уважно, оскільки це вплине на подальше отримання запчастин, нагород та доступу до районам.
По мірі просування По кар'єрі гравець дізнається про війни між бандами. Йому стає відомо, що місто поділене на 4 райони. У кожному він отримує певні квести, які допомагають йому завоювати авторитет на кожній локації. У кожному районі є кілька місць, де можна знайти від 2 до 4 завдань. Всі завдання пов'язані з гонками. Щоб захопити один з районів, потрібно виконати всі квести, а також битися з ватажком.
NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

Проходження «Погоні»

Щоб виконати повне проходження NFS Carbon в режимі погоні, необхідно виконати 36 завдань. Геймеру потрібно проходити квести, які передбачають кілька видів гонок. За успішне проходження гонки гравець отримує приз. Приміром, «Дуель в каньйоні» має три види гонки по складності. У «бронзовому» квесті буде доступний певний автомобіль і особливе завдання. Наприклад, виграти гонку проти слабкого суперника. «Срібний» квест зажадає здолати досвідченого суперника, а «золотий» - сильного суперника. Завдання:
 • Спринт по каньйону.
 • Контрольна точка.
 • Контрольна точка - Каньйон.
 • Дрифтинг по каньйону.
 • Відхід від погоні.
 • Псування поліцейських машин і т. д.
 • Секрети гри

  Щоб в NFS Carbon проходження на 100 % було не таким складним, багато користуються секретами, або так званими пасхалками. Деякі з них виявляться абсолютно марними, а інші можуть різноманітити ігровий процес.
  NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Серед просто цікавих фактів, які варто згадати, можна згадати Каньйон Карбон і нічне місто. Обидві локації раніше зустрічалися у фільмі «Потрійний форсаж: Токійський дріфт». Також можна придивитися до моменту, коли Ніккі щастить протагоніста в машині. В момент повороту видно, що в салоні лише одна людина. Складається враження, що протагоніст просто переміщуватися на зустріч. Цікавий момент з Кросом. Після гонки поліцейський підбігає до машини і блокує вихід. Потім відправляється поговорити з Дариусом, і в цей момент можна помітити, як у авто розбите лобове скло, хоча до цієї події все було нормально. Незважаючи на те, що в грі практично весь транспорт - це спорткари, в одному квесті геймеру вдасться покататися на вантажівці.
  NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

  Моди для Carbon

  Для гри NFS Carbon моди встановити легко. Досить завантажити файли і закинути їх в однойменну папку. Серед модифікацій можна знайти безліч цікавих версій. Приміром, новий гараж для авто або певна модель спорткара. Є модифікації, які впливають на геймплей. Наприклад, можна змінити час прибуття поліцейських або збільшити кількість копів. Але такі моди більше схожі на чіти.

  Відгуки та огляди гравців

  Нова версія NFS - Carbon виявилася дуже схожою на попередню. Багато гравців не помітили особливої різниці, тому були незадоволені практично ідентичним проектом. Хоча варто згадати і те, що нова частина не стала гірше. Обидві гри вийшли цікавими і запам'ятовуються.

  В оглядах геймери відзначали цікавий сюжет, великий вибір спорткарів, різні види гонок і графіку. А ось до недоліків гравці віднесли те, що в грі постійно ніч, а також відсутня драг-рейсів. Були незадоволені тим, що розробники не внесли практично ніяких змін. А деякі гравці були розчаровані відсутністю продовження історії.
  NFS Carbon: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  У підсумку огляди на цю частину виявилися настільки суперечливі, що багато хто не змогли визначитися, чи сподобалася їм гра чи ні. Хтось нарікав на одноманітність, але тут же говорив про іграбельності і механіки. З-за того, що за відгуками було важко зрозуміти, який же вийшов проект, а оцінки ігрових ресурсів були середніми, нових шанувальників проекту не додалося. Варто зазначити, що після цієї частини серія стала втрачати свою популярність. Нові проекти не могли залучити нових гравців, а шанувальники все більше розчаровувалися в NFS. У листопаді 2017 року вийшла чергова серія Need for Speed: Payback.

  Популярі новини
  Загрузка...