God of War: Chains of Olympus. Проходження, бойова система

167 0 Новини високих технологій

Гра God of War, що в перекладі з англійської означає "Бог війни", випущена для PlayStation 3 і PSP в березні 2008 року. Є класичним представником жанру екшн від третьої особи. Розробкою гри займалася компанія Ready at Down спільно зі студією Santa Monica. Видання взяла на себе корпорація SCY. Історія оповідає про події, що передували першої частини God of War. За хронологією стала другою в серії. Серед інших частин - четверта по даті випуску.

Ігровий процес. Особливості проходження

God of War: Chains of Olympus. Проходження, бойова система
Управління God of War: Chains of Olympus - це складна система з комбінуванням кнопок силових і магічних атак. Всій брудною роботою з вбивством монстрів і богів займається Кратос - накочений блідий титан, истребляющий все на своєму шляху. Гравець управляє ним від третьої особи з фіксованою камерою.


Проходження God of War: Olympus of Chains відкриває масу можливостей у проведенні комбінованих атак, стрибки по платформах, у вирішенні складних завдань, на повну взаємодіючи з авторською фантазією, заснованої на древньої міфології. При цьому спеціально для гри були придумані нові персонажі, яких не було в оригіналі. Так були придумані звірі Гіперіона, таємничі тіні, лицарі смерті, хранителі вогню і багато інші істоти. Стрибки по платформах були спеціально додані для реалізму, так як багато грецькі боги любили жити на високих горах і вежах, не кажучи вже про Олімпі. Головоломки ускладнюють гру, роблять її цікавішою, менш казуальної.

Бойова система

God of War: Chains of Olympus. Проходження, бойова система
Головними помічниками Кратоса завжди були його Клинки Хаосу. Це зброя являє собою два леза, прикріплених до ланцюгів, якими оповиті плечі головного героя. За допомогою них можна зробити масу комбінованих ударів, знищивши все на своєму шляху. В ході проходження God of War: Chains of Olympus гравцеві відкриваються нові види зброї, які повністю змінюють техніку бою. Також в грі можна освоїти три види заклинань: испепеление, промінь і висмоктування життя.

Популярі новини
Загрузка...