DIRT 2 не запускається: що робити?

88 0 Новини високих технологій

DIRT 2 - аркадна гоночна гра, в якій вам належить взяти участь в змаганнях на самих різноманітних автомобілях і у складі відомих команд. У цій статті ми розберемося, чому DIRT 2 не запускається і як можна вирішити проблему.

Можливі причини

Спочатку розглянемо основні причини, з яких ця гра не запускається у більшості користувачів:
 • комп'ютер не підходить по системним вимогам;
 • застарілі драйвера або відсутність додаткового програмного забезпечення;
 • зіпсовані файли гри;
 • неправильна установка;
 • конфлікт піратської версії з антивірусом.
 • Розберемо кожну причину докладніше.
  DIRT 2 не запускається: що робити?

  Системні вимоги

  Найчастіше DIRT 2 не запускається з-за недотримання системних вимог. Якщо у вас включається гра, але вилітає при зміні налаштувань графіки на більш високі, то проблема на всі 100% полягає в слабкої конфігурації ПК. Щоб запустити гонки на мінімальних налаштуваннях графіки, необхідний приблизно наступний комп'ютер:


 • операційна система Windows XP або новіший;
 • процесор Intel Pentium 4 або аналог від компанії AMD;
 • мінімум 2 ГБ оперативної пам'яті;
 • 10 Гб для інсталяції;
 • відеокарта з 256 Мб.
 • Щоб гра видавала комфортні 30 ФПС і більше, вам необхідний комп'ютер з 4-ядерним процесором, 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і відеокартою не гірше Radeon HD 5700 або аналогічною від Nvidia. Якщо дотримані всі рекомендації, але DIRT 2 переходьте до наступного пункту.
  DIRT 2 не запускається: що робити?

  Старе ПО

  Обов'язково перевстановіть драйвер відеокарти. Для цього скачайте дистрибутив свіжої версії з офіційного сайту. Перед установкою необхідно видалити старий драйвер і перезавантажити комп'ютер. Після цього запустіть інсталяцію. Під час установки екран може блимати. Після знову перезавантажте ПК і спробуйте включити гру.


  Також варто взяти до уваги додатково. Більшості ігор потрібно DirectX, Net.Framework і Visual C++. Пакети з цим софтом можна завантажити на сайті компанії Microsoft. Після оновлення також перезавантажте пристрій і знову перевірте DIRT 2. Не запускається? Тоді йдемо далі.

  Перевірка файлів

  Якщо ви граєте в ліцензійну копію, то перевірте цілісність файлів. Наприклад, у додатку Steam це дуже просто зробити. Вам необхідно відкрити властивості ігри і клікнути на кнопку "Перевірити цілісність локальних файлів". Після цього програма почне сканування директорії, в якій встановлена DIRT 2. Якщо Steam виявить проблеми або пошкодження файлів, то завантажить їх заново і встановить.
  DIRT 2 не запускається: що робити?

  Проблеми з піратською версією

  Інша ситуація складається, коли не запускається DIRT 2 піратської складання. По-перше, ви можете завантажити неробочий ріпак, який не працює ні в кого. Прочитайте коментарі під роздачею та відгуки, щоб визначити, на чиєму боці проблема. Якщо ріпак дійсно поганий, то скачайте іншу версію. По-друге, піратські ігри часто конфліктують з антивірусами. Перед тим як завантажувати збірку, необхідно тимчасово відключити захисну програму, яка може заблокувати роботу зламаного виконавчого файлу або заблокувати його ще до установки. Якщо у вас не запускається DIRT 2 і нічого не відбувається (немає помилки, вікна з інформацією і т. д.) то, можливо, проблема полягає саме в тому, що файли були видалені антивірусом. Щоб виправити цю проблему, видаліть гру, вимкніть захист комп'ютера і встановіть гру. Тепер ви знаєте, чому не запускається DIRT 2 і якими способами можна усунути причини несправності.

  Популярі новини
  Загрузка...