Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування

145 0 Новини високих технологій

Інженери також можуть створювати ракети, що завдають противнику певний кількість ударів, засіб пересування Небесний Голем, роботів, які чинять необхідне, пристрій для телепорту. Без інженерів у грі не було б так весело.

Необхідні інгредієнти

У Ввв 335 гайд "Інженерна справа" включає в себе забезпечення всім необхідним для роботи. Інженерам знадобляться грубий камінь, зливки металу, в тому числі мідний, бронзовий, сталь, міфріл, осквернене залізо, багато інших. Крім цього потрібні шкіра, тканина, частинки землі і вогню, вода. Рекомендується запасатися матеріалами як можна більше, оскільки потреба в них буде зростати за рівнем вашої майстерності. Інженерна справа і Гірське дуже добре поєднуються один з одним, добре розвивати їх разом.


Якщо ви хочете дуже швидко прокачати свій навик, здобувайте монетки, і купуйте на аукціоні інгредієнти.

Сюжет

Якщо коротко розповідати, то сюжет такий. Саргерас був титаном, який хотів знищити на Азероте все, що можна. У нього були підручні демони, вони становили Палаючий Легіон. Орки були миролюбним народом, але через демонів стали варварами і почали війну. Надалі вони перетворилися в Орду. Титан зміг підпорядкувати собі Медиву, а чарівник звернувся до Гул'дану, орку-чорнокнижника. Вони удвох відкрили портал в Азерот, через який Орда вдерлась на землі, почала атаку на Штормград і захопила його. Лицар, якого звали Андуин Лотар об'єднав під своїм початком війська і відправився до Лордерону. Він знайшов союзників серед інших народів, саме тоді був створений Альянс. Ордою командував Оргрим Молот Року. Гул'дан зрадив своїх союзників і вирішив шукати артефакти. Орда вирішила відступати. Оргрим і Андуин билися, і останній загинув, але його сподвижник - Туралион - зміг здолати Орду і знищити портал.


Розгромлені останки Орди перейшли під початок Нер'зула, шамана орків. Так як він захотів відкривати інші портали, то йому треба було деякі необхідні речі. Він знав, що на Азероте є артефакти, залишився один портал на Дренор, через який він переправив орків. В Альянсі дізналися про це і почали атаку на Дренор. Шаман відкрив портали, їх було занадто багато, в результаті Дренор розколовся, тепер це місце зветься Запределье. Орки були взяті в полон, але Трал став шаманом, звільнив їх і об'єднав. Вони пішли на Калимдор. На захист королівства виступив Артас Менетила, однак Нер'зул зміг його заманити на свій бік. Трал закликав Орду виступити разом з Альянсом проти Легіону. У Чорній горе дракон Нефариан влаштовував експерименти, використовуючи кров інших драконів. Він вирішив, що всі землі, що знаходяться поруч, повинні належати йому. До нього приєдналися ті, хто втік з Орди, відбулася битва з дворфами за володіння горою. Дракон був убитий, але він створив чудовиськ, яких зміг випустити. Хаккар, Бог Крові, був покликаний в світ завдяки своїм служителям, Альянс і Орда знову об'єдналися, щоб не допустити катастрофи.
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування

Ярмарок Молодика

У Ввв інженерна справа ви можете прокачати на Ярмарку Молодика, виконавши квест, який називається "до Речі про танках". Для цього знайдіть Ринлинга, який говорить вам, що кілька танків зламалися.
Відвідувачі дуже люблять битися на танках, але ці предмети ламаються. Ось карта для їх пошуку. Візьміть викрутку!
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
Коли ви полагодите танки, то отримаєте досвід, жетони, деяка кількість предметів, а також 5 очок інженерної справи. Можна робити таке щомісяця.

Поради

При вивченні у Ввв інженерної справи гайд необхідний, але слід розуміти, що оптимальність імовірнісна. Тому створюйте все, що тільки можете. Є безліч рецептів або реагентів, які в гайд можуть не входити. Не забувайте переглядати списки рецептів і залишати собі речі, які знадобляться у подальшому. Краще нехай будуть зайві, ніж поспіхом робити. Досвідчені гравці говорять про те, що в Зангартопи потрібно знайти Маку Дайвера і віддати йому 20 деталей парового насоса. Після чого він віддасть вам креслення конденсатора вихлопу. Деталі валяються на дні висохлого озера і в Мертвої трясовині. Коли ви отримаєте пилосос, то носіть його з собою, і у вас не буде нестачі в реагентах. Він отримує газ із газової хмари. У Нордсколе і Запределье можна знайти хмари з кристаллизированными вогнем, водою і землею.
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
Якщо ви є членом Альянсу, то вам знадобиться в тій же самій Зангартопи Телредер - знайдіть там Дрібноту. З приводу гри геймери кажуть, що професія досить корисна, оскільки можна влаштувати лагодження де завгодно, зробити дрібнички. Також наголошується, що вихованці продаються досить добре. Головне, це часто переглядати аукціон і розібратися, хто що хоче купити.
З приводу графіки геймери не прийшли до однозначного думку. Одним подобаються зміни, інші кажуть, що в деяких місцях змінювати не треба було.

Як почати

Щоб качати у Ввв інженерна справа, підійдіть до будь-якого стражникові у вашому місті і запитайте, де знаходиться вчитель, щоб навчитися у нього інженерній справі. Спочатку ви будете учнем, але час від часу потрібно підходити до вчителів і вивчати у них інші рецепти. Варто врахувати, що при досягненні певного рівня вам знадобиться більше інгредієнтів. Найважливіші персонажі у Ввв - це вчителі, які дозволять вам вивчати рецепти.
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
З грубого каменю вам потрібно зробити вибухова речовина, а з мідного злитка - мідні гвинти. Досвідчені гравці радять нікуди їх не дівати нікуди не продавати, оскільки вони вам далі дуже знадобляться. Як тільки ваш навик стане дорівнює 50 ви можете отримати рівень підмайстри. Ось тепер вам знадобляться мідні гвинти, які ви нікуди не поділи. З них і вибухової речовини ви збираєте бомбу. З необробленого каменю робите низькосортне вибухову речовину, також не рекомендується позбавлятися від нього, бажано зробити його побільше. А ось з бронзових злитків можете зробити кілька ящиків годинникових механізмів. Секрет полягає в тому, що якщо їх використовувати, то кожен предмет дасть вам плюс один до прокачування.

Умілець-искусник

Дійшовши до 125 рівня, ви йдете в Нордскола і стаєте умільцем. Після ви робите бронзові механізми, а також важке вибухову речовину. Точно так само не треба продавати, і бажано зробити побільше. Вам знадобляться шкіра та шерсть, з яких ви робите каркас. З сталевого зливка треба зробити шлицевой гироинструмент. Слід знати, що рецепт вийде жовтим, тому ви отримаєте навик, а може, і не отримаєте. Але вам ця річ дуже сильно стане в нагоді, тому рекомендується її все-таки створити. З твердого каменю ви робите тверду вибухову речовину, якого також рекомендується зберегти хоча б трохи.

Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
Коли у Ввв прокачування інженерної справи дійде до 205 рівня, ви станете майстром, після чого у вас відкриються 2 спеціалізації. Ви можете стати інженером або у гномів, гоблінів. Чим це відрізняється? Спеціальність гоблінів - техніка. Вона трошки нестабільна і може вибухнути, використовується найчастіше в ПВП. Гноми створюють надійну техніку. В принципі, можна вибрати будь-яку. Якщо вам не сподобається, то йдете в Танарис і скидаєте цю спеціалізацію у книги, для цього вам знадобиться 150 золотих. Але слід знати, що доступні при цьому рецепти пропадуть. Тому рекомендується вивчати цей список цих рецептів, - подивитися і обдумати, що ж вам більше подобаються. Далі ви створюєте з твердого вибухової речовини нестабільне пусковий пристрій, яке також рекомендується нікуди не подіти і створити побільше. Те ж саме стосується і мифриловой обшивки. На 280 рівні ви йдете в одне з двох місць: або це Шаттрат, або ж це Півострів Пекельного полум'я. Там знаходиться тренер, який дозволить вам стати майстром інженерії. На цьому рівні ви можете використовувати торієві злитки, з яких ви робите трубу. З опоганеного заліза ви виробляєте гвинти. Далі, можна робити вибухову речовину стихій, для якого потрібні частинки вогню і землі, воно вам знадобиться, не треба його продавати. З опоганеного заліза ви виробляєте обшивку, але надалі потрібно буде таких штук 15 тому рекомендується проводити до тих пір, поки навик не буде сірим.

Великий майстер

На рівні 350 йдете в Даларан або Ревучий фіорд, підійде Борейская Тундра. Там ви знаходите вчителя і стаєте великим майстром. Тепер ви можете створювати злитків кобальту. З нього ви робите жменю болтів, які також вам надалі знадобляться. З кристалізованої води ви робите нестійкий детонатор, збережіть його. Так само слід вчинити і з конденсатором, який робиться з кристалізованої землі.

Катаклізм

В Катаклізмі ви стаєте прославленим майстром на 425 рівні. Тепер ви можете працювати з обсидіаном. З нестійкою землі і элементия ви робите ящик з інструментами, який не рекомендується ні продавати, ні викидати. Ви можете відправитися в Сутінковий нагір'я і обміняти на цей ящик шестерні - вони є аналогами ювелірних каменів. Якщо у вас 84 рівень персонажа, то побачите НПС , які продають рецепти. Також вам знадобиться зробити деякі квести. Якщо ж у вас патч 4.1 то рецепти купуються в столицях вашої фракції.

Рівні 500-600

На 500 рівні ви стаєте дзен-майстром і можете працювати з примарним залізом. З нього ви робите болти, їх треба зберігати. Вони знадобляться вам, щоб виробляти дракончиків, набір механіка.
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
Ну а з 580 рівнем буде трохи проблемно. Залежить від того, скільки у вас часу і терпіння. Якщо хочете прокачати швидше, то вам потрібно створити термічну ковадло. Точне число предметів приблизно 22 але може бути 25. Створивши цю кількість, ви додасте до навички 15 очок. Однак цей спосіб неекономічний, оскільки знадобиться багато злитків примарного заліза. Найкраще знайти дух гармонії, тому що він дозволяє робити дуже рідкісні рецепти. Кожен такий рецепт дає плюс 5 до навички. Щоб створити дух гармонії, потрібно 10 частинок гармонії. Їх можна отримати, вбиваючи НПС 90 рівня. Радять зробити або приціл долі, або протитуманні окуляри. На 595 рівні найкраще робити дух гармонії і вищезазначені предмети.

Дренор

Коли ви робите якісь квести на стартовій локації, вам дадуть сувій. Він допоможе вам прокачати у Ввв інженерна справа, а також ви отримаєте план будівництва гарнізону. Якщо ви граєте за Альянс, то вам знадобиться Пробудження тіней, тобто вбити Нерзула. Цей квест дає вам Пророк Wehlen. Після чого потрібно буде відкрити скриню - Дар дренеев. Коли ви його відкриєте, отримаєте передавач, у вас будуть ще ланцюжка квестів, пов'язані з цим передавачем. Вам знадобиться пройти в Долину Примарною Місяця, знайти Очкарика і віддати йому передавач. Наступний квест називається "Тягни-хапай". Проходить в тому ж місці, дає його Очкарик. Коли ви успішно завершите цей квест, вам дадуть креслення гарнізону, а також ви отримаєте знання інженерної справи. Якщо ви граєте за Орду, вам потрібно буде зробити квест "Нагорода камнерогов". Знаходиться в Хребті Крижаного вогню. Ви отримаєте бомбарду, після чого робите ще деякі квести і отримуєте інженерна справа. Якщо "Нагорода камнерогов" не відкривається, то вирушайте в Крижані скелі, в гарнізон, запитайте, хто може відремонтувати зброю. В тому ж самому місці ви знайдете велику гармату крижаного вогню. Потім гарнізон потрібно буде покращувати на другому рівні, після чого у вас автоматом з'явиться креслення для вашої професії. Якщо ж професії у вас немає, але ви побудували для неї будинок, то купіть сувій, завдяки якому вивчіть різні рецепти. Навіть якщо у вас рівень професії всього лише один, ви можете, згідно з рецептами, робити предмети і прокачувати вашу професію. Слід пам'ятати, що при вбивстві різних НПС ви можете отримати фрагменти для професії. Треба об'єднати реагенти і фрагменти, тоді ви отримуєте різні цікаві предмети. Інженерна майстерня на першому рівні дозволить вам виготовляти предмети, знаючи інженерна справа. На другому рівні ваші соратники також можуть працювати в майстерні, що дає бонус. Також ви можете брати не одне замовлення, а відразу три. На третьому рівні можете брати 20 замовлень. Також вам знадобиться Уолтер, який дасть вам доступ до банку. Якщо у вас немає професії інженера, то НПС зроблять для вас предмети за рецептами. Щоб отримати руду додатково, можете побудувати шахту Зайшла Місяця. На першому рівні зробіть механобойную ракету, на другому - реактивний розгалужувач, на третьому Крошшер, але покращувати епіки ви не зможете. Важливо знати, що частини механізмів ви можете виготовляти на день тільки певну кількість штук, тому гойдатися доведеться тижні 3 а можливо, і місяць.

Корисні штучки

Прокачуючи у Ввв 335 інженерна справа, можна зробити різні забавні штучки. Напевно, найприкольнішими речами є роботи, серед них - Blingtron 5000. Він коштує 100 частин механізмів.
Інженерна справа, Ввв: графіка, персонажі, сюжет, гра, гайди та прокачування
Чим же він гарний? Від нього один раз в день можна отримати запечатаний подарунок. Б'ється з іншими роботами, але ніяких призів ви не отримаєте. На третьому рівні інженерної майстерні можете створювати механічних звірят, наприклад вепра морозного вітру, механічного остроклюя, і так далі. Найбільш корисним є збирач трофеїв, який збере за вас весь лут. Крім зброї, можна робити феєрверки, у тому числі ті, які малюють в небі емблеми або Альянсу, або Орди. Захисні окуляри також дуже корисні. Так, наприклад, механізми нічного бачення дають плюс до витривалості, спритності або інтелекту, і ви можете дивитися дуже далеко. Також можна робити приціли, які прикріплюються до зброї далекого бою. Даний пристрій може збільшити показник атаки на певну кількість часу.

Легіон

У доповненні "Легіон у інженерів" завдання стали більш цікавими. Так, ввели горн анігіляції, де можна знищити предмети, які більше не потрібні, а продати їх не представляється можливим. Якщо такий предмет знищити, виходить аннигилят, він покращує рівень якогось предмета.

Популярі новини
Загрузка...