"За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців

137 0 Новини високих технологій

Beyond: Two Souls - це відеогра, назва якої в перекладі на російську мову означає «За межею: Дві душі». Створена вона в жанрі інтерактивного психологічного трилера. Розробила продукт французька студія Quantic Dream. При цьому можливе проходження «За межею: Дві душі» - на PS4 і PS3 ігрових приставках. Режисером і сценаристом цієї відеоігри є Девід Кейдж. Приймала участь в розробці продукту і Еллен Пейдж – канадська актриса, чию зовнішність скопіювали для створення образу головної героїні.

Сюжет гри

Гра розглядає питання про те, що відбувається після смерті. Головним її героєм є молода дівчина на ім'я Джоді Холмс. Вона володіє надприродними здібностями і спілкується із потойбічним світом. У грі розповідається про 16 роках життя героїні - з 8 до 24 років.


"За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
На всьому протязі сюжету з дівчиною спілкується привид Айдан. Він пов'язаний з героїнею невидимою ниткою, супроводжуючи її буквально всюди.

Загальні відомості

Час проходження «За межею: Дві душі» становить від 25 до 30 годин. Завантаження будь-якої з голів продукту здійснюється з головного меню. Чіт-кодів в грі не передбачено. Графіка розроблена на належному рівні і отримує позитивні відгуки користувачів. Для початку гри знадобляться особливі прилади у вигляді двох контролерів і пристрої iPhone/Android.

Нюанси гри

Гра «За межею: Дві душі» - досить незвичайний продукт. Вона є інтерактивним розповіддю, у якому у головного персонажа є постійний супутник по імені Айден. Ми можемо грати за нього і за дівчину. Той вибір, який ми робимо при проходженні «За межею: Дві душі», впливає на різні варіанти кінцівки.


Гра зосереджує нас на розкритті основної сюжетної лінії. Саме тому при проходженні «За межею: Дві душі» не варто прагнути тільки до отримання досягнень.

Пояснення до гри

Перш ніж приступити до проходження «За межею: Дві душі», слід вивчити її деякі нюанси:
 • У грі відсутні глитченые досягнення. Всі вони знаходяться тільки в першій главі. І тільки деякі вимагатимуть виконання цілого ланцюжка послідовних дій впродовж всієї лінії сюжету.
 • Будь голова може бути переграли. Саме тому в даному видеопродукте немає таких досягнень, які можуть бути пропущені.
 • Може бути використаний режим «2 гравця». Він дозволяє спільно проходити сюжетну лінію.
 • Не варто починати друге проходження, не переглянувши кінцівки першого.
 • Крок перший

  Як пройти «За межею: Дві душі»? Судячи з відгуків і оглядам гравців, робити це потрібно, насолоджуючись дією і вникаючи в сюжет. Робити можна все, що завгодно. Проходження «За межею: Дві душі» може йти в будь-якому напрямку. При виборі гравець повинен керуватися тільки власним бажанням. У будь-якому випадку, сюжет не перерветься. Адже проходження гри «За межею: Дві душі» навіть не включає в себе таке явище, як смерть персонажа.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Якщо щось відбувається не так, як нам би хотілося, виходити і починати спочатку голову не варто. Судячи з відгуків гравців, краще просто продовжити, спостерігаючи за ходом розвитку подій. Закінчення титрів означає, що слід переходити до другого кроку. Розглядаючи хронологію проходження гри «За межею: Дві душі», варто мати на увазі, що пройти сюжет ми можемо, використовуючи режим «2 гравця». У цьому випадку в кінці нас чекає трофей «Разом до кінця».

  Другий крок

  На даному етапі при проходженні гри «За межею: Дві душі» варто подивитися, яке ми отримали досягнення. Це може бути або «Кращий світ», чи «Всіх врятувала». Отриманий варіант залежить від того, чи вдалося нам врятувати всіх, або ж, навпаки, ми їх убили. У першому випадку при проходженні «За межею: Дві душі» персонажі гри Райан, Круп, Нора, Стать, Джимі і Уолтер залишаться живі. Другий варіант розвитку подій призведе до їх смерті. У цьому випадку нам доведеться зайти в головне меню, відкрити в грі останню главу і пройти її заново, зробивши при цьому вибір, протилежний попередньому. Тут вже досвідчені користувачі рекомендують переглянути всі наявні варіанти кінцівок. Це дозволить ознайомитися з фіналом. При цьому ми отримаємо досягнення «Всі кінцівки». Секрети проходження:
 • У перший раз ми врятували всіх героїв і вказали на «Світ по ту сторону». При цьому Норі потрібно залишитися в живих. Це дозволить нам переглянути за неї кінцівку.
 • Далі нам належить переграти «Чорне сонце» разом з врятованими персонажами. При цьому вибираємо «Життя». Переглядаємо кінцівки за Райана, Джея і Зоуі.
 • Після цього знову переграємо «Чорне сонце». У цьому варіанті розвитку сюжету Джоді вмирає. Це дозволить нам зустріти Нейтана і провалити послідовність QTE. В ній якась сутність здійснює напад на Джоді.
 • Починаємо нову гру або знову переграємо главу «Бездомні». Робимо так, що всі персонажі вмирають, а ми вибираємо «Світ по ту сторону».
 • Знову переграємо «Чорне сонце» вже з померлими персонажами. При цьому вибираємо «Життя», а після цього варіант «Одна».
 • Крок №3

  Тепер ми йдемо прямо на платину при проходженні «На межі: Дві душі». Для нас головне сконцентруватися. Це дозволить отримати досягнення «Некерована». Для цього знадобиться не упустити жодної можливості, дозволяє виставити Айдена в ролі злого духа. Тобто цей привид повинен зробити якомога більше негативних вчинків, насоливши при цьому всім, кому тільки можливо. Варто мати на увазі, що в цей момент у грі «За межею: Дві душі» не можна перескакувати від однієї голови до іншої. Початок поганих справ може бути покладено лише при проходженні частини «Експеримент» та закінчено частиною «Вечеря». Якщо після цього трофей все ж не відкрився, отже, ми щось упустили. За відгуками гравців, вибити його можна, проходячи сюжет 4 години 15 хвилин.
  Як вчинити, якщо трофеї «Разом до кінця» або «Дослідник» не були отримані? Тоді цей процес нам належить поєднати з вибиванням досягнення «Некерована». Але, судячи з відгуків користувачів, починати доведеться з пункту «Нова гра».

  Пролог

  Наданий нижче огляд «За межею: Дві душі» дан так, як гра слід своєї основної сюжетної лінії. Голови при цьому вказані не по порядку. У пролозі Джоді починає свою розповідь. З ним ми знайомимося на тлі її магічних мрій. Виконувати в цьому завданні нічого не треба.

  Зломлена

  Головна героїня в цій главі потрапляє в поліцейську ділянку. Вона мовчить. В її голові виникають лише короткі образи – людина, ліс Професор Нейтан поспішає на допомогу дівчині паралельно з групою захоплення. Тільки він знає про її здібності.

  Експеримент

  Про те, що Джоді володіє унікальним даром, знають співробітники лабораторії. Йдемо за Коулом. Виходимо в коридор і потрапляємо в кімнату для експериментів. Сідаємо на стілець і починаємо відповідати на запитання. Наше завдання-вказувати на карту, яка знаходиться в руках асистентки, що знаходиться в сусідній кімнаті. Закликаємо Айдена натисненням кнопки. Перелітаємо до жінки і дивимося на карту. Повертаємося назад і відповідаємо на питання.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Виявляємо, що Айден здатний вселятися в людські тіла. Переміщаємося в праворуч наглядова приміщення і взаємодіємо з співробітником лабораторії. У кімнаті, де сидить жінка, раскидываем на столі папки, карти, кубики.

  Посольство

  Знаходимося на прийомі у шейха Ахмада разом з напарником по імені Райнан. Проходимо в туалет і закликаємо там Айдена. Після пролітаємо на другий поверх, вселяючись там в охоронця. Потрапляємо в далеке приміщення в коридорі. Тут відключаємо систему спостереження, після чого повертаємося в кімнату Ахмада.
  Відсуваємо картину ліворуч за допомогою спеціальної кнопки в ящику під столом. Відкриваємо сейф і переглядаємо документи. Потрібну інформацію Джоді занесе в блокнот. Охоронець намагається зламати двері, але спільниця відганяє його. Знаходимо Райана і йдемо з прийому.

  Вечірка

  Нейтан привозить нас на вечірку Кірстен. Тут нас пригощають пивом, від якого можна відмовитися або прийняти рішення про його випити. Біля барної стійки дозволяється покурити. Після кількох затяжок Джоді стає погано. Знайомимося з Меттом. Відмовляємося або погоджуємося потанцювати. Одна з дівчаток побажала побачити наші здібності. Відмовляємося або погоджуємося. Відкриваємо подарунки. Коли черга доходить до нашої книги, хлопці силою замикають нас під сходами в коморі. З допомогою Айдена вибиваємо двері. Просто йдемо або вирішуємо помститися кривдникам.

  Перша розмова

  Джоді вперше знайомиться з Нейтаном в його кабінеті. Доктор досліджує її унікальну здатність. Для цього нам потрібно відповісти на його питання.

  Ласкаво просимо в ЦРУ

  Розвідувальне управління привернуло Джоді до співпраці. Нас поселили в кімнату, а після прямуємо на тренування. Бігаємо, відпрацьовуємо прийоми, стріляємо по мішенях. Курс тренувань завершений.

  Облава

  Проникаємо за допомогою Айдена у вагон. Поїзд зупиняє поліція, розшукує Джоді. Будимо її. Для цього необхідно відштовхнути знаходиться поряд з нею пляшку. Співробітники починають перевірку документів. Забираємося на дах вагона. Зістрибує з поїзда і біжимо вперед, рятуючись від переслідування. Проходимо по річці, піднімаємося на скелю. З допомогою Айдена підлітаємо до стоячого мотоцикла і їдемо. На шляху нас чекають співробітники SWAT. Айден створює щит, який захищає Джоді від куль. Приїжджаємо в місто. Залишаємо мотоцикл. Вступаємо в бій з ворогами, а після просимо відстати від нас урядових нишпорок.

  Мій уявний друг

  Айден з'явився вночі і налякав Джоді. У цій главі ми можемо грати за одного з них. Мама просить принести з гаража масло. Через щілину в паркані спостерігаємо за сусідськими хлопцями, які грають в сніжки.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Приєднуємося до них. Для цього выламываем дошку в паркані. Один з хлопчаків розлютився і почав натирати нас обличчям сніг. У грі за Айдена душимо його. Джоді обзивають відьмою. На крики вдається її батько і відводить дівчинку додому.

  Конденсор

  Вченими розроблено пристрій, з допомогою якого можна потрапити в інший світ. При проходженні «Через межею: Дві душі» - «Конденсор», розуміємо, що якісь істоти проникли в наш світ. Тому нам треба його вимкнути. Проходимо в зледенілий коридор. У чорношкірого чоловіка забираємо ключ-карту. Розблокуємо двері, що знаходиться в коридорі, і підбираємося до системи управління. Відключаємо конденсор.

  Бездомні

  Змучена поневіряннями Джоді дзвонить Нейтану. Нам допомагає Стен. Він приводить нас під міст. Якщо є бажання, то можна дізнатися про інших жителів цього місця. Вибираємося назовні і йдемо до дороги. Нам треба добути гроші. Відвідавши кафе і супермаркет, граємо на гітарі. Віддаємо зароблені гроші Стену. Він іде за їжею. Збираємося біля багаття і вечеряємо. При цьому спілкуємося з Суботою, Холтером і Джиммі. Лягаємо спати. Вночі у Суботу починаються перейми. Приймаємо пологи. На світ з'являється дівчинка Зої.

  Перша ніч

  Батьки ще маленькою Джоді вирішують, що вона повинна жити в лабораторії, де проводяться дослідження паранормальних явищ. Залишившись в приміщенні, надягаємо піжаму і йдемо у ванну кімнату. При грі за Айдена проходимо крізь дзеркало і слухаємо розмову лікарів.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Джоді засинає, і на неї нападають агресивні істоти. Айден бореться з ними.

  Бути такою, як всі

  Нейтан не відпускає Джоді на вечірку. Перемикаємося на Айдена і вселяємося у Коула. Відкриваємо двері і виходимо з комплексу. Для охоронця на виході вибираємо будь-яку фразу - «відмазку». Підходимо до машини і, керуючи Коулом, відкриваємо її. Якщо Джоді сяде на переднє сидіння, то охоронець помітить її. Керуючи Коулом, змушуємо його натиснути на педаль газу і беремо на таран шлагбаум. Заходимо в бар і замовляємо лимонад. Під час гри в більярд починається бійка. Хапаємо лежить за стійкою дробовик і вбиваємо ворогів або даємо їм піти.

  Одна

  Батьки їдуть, залишаючи Джоді в лабораторії з докторами. Тут можна дати байдужому батькові виїхати або спробувати його задушити. Вибирайте самі.

  Навахо

  Ця глава переносить нас у пустелю. При проходженні «За межею: Дві душі» - «Навахо» йдемо з Джоді вздовж дороги і намагаємося зупинити попутну машину. Бачимо ферму. Заходимо в будинок і знайомимося з Підлогою, а також з його дітьми Джеєм і Кору і матір'ю Шимасани. Нас запрошують до вечері. Зовні будинку чути дивні звуки. Вночі бачимо на фермі примари. Вранці Підлогу пропонує попрацювати за їжу і дах. Поїмо овець, годуємо їх сіном Усмиряем коня і відводимо його в загін. Робота завершена. Після вечері знову спостерігаємо за примарою. Він нападає на Джоді. З допомогою Айдена отгоняем істота. Просимо шамана здійснити ритуал. Привид гине. Ми залишаємо ферму.

  Розставання

  Вибираємо будь-яку іграшку і знаходимо спогад. Йдемо до Нейтону і сперечаємося з ним. Збираємо речі і залишаємо будинок.

  Вечеря

  Скоро має прийти Райн. Тому прибираємо сміття, миємося і готуємо їжу. Коли хлопець приходить, перемикаємося на Айдена і заважаємо побачення.

  Нічний сеанс

  Розмовляємо з Нейтоном. В сусідній кімнаті беремо книжку зі столу. Знову ведемо бесіду з професором.

  Завдання

  Ми на березі. Оглядаємо місцевість і прямуємо до будівлі, вбиваючи по дорозі двох солдатів. Вивчаємо предмети і розуміємо, куди рухатися далі. Прямуємо до вежі. По дорозі вбиваємо терористів. Заходимо в будинок і вбиваємо всіх, хто там знаходиться. Виходимо на вулицю і втікаємо від народу.

  Старі друзі

  Спілкуємося з Крупом. Після цього вирушаємо в психлікарню. З допомогою Айдена відкриваємо двері ліфта і їдемо на 7 поверх. Ламаємо стільці. Після приходу охоронця вселяємося в нього і приступаємо до пошуків 43 палати. Спілкуємося з матір'ю, звільняємося від її кайданів і відключаємо жінку від апарату життєзабезпечення.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Керуючи Джоді, виконуємо наступне завдання. Для цього залазимо в човен і пливемо в бункер по карті. Тут лікуємо і звільняємо Райлі. Проходимо по слідах примар і занурюємося на дно, одягнувши захисний костюм.

  Лігво дракона

  Проходимо до порталу і закладаємо кілька бомб. Втікаємо від примари-дракона. Далі боремося з начальником азійських охорони. Він гине від лап дракона. Біжимо до човна, але, помітивши, що вона тоне, випливаємо назовні.

  Привиди

  Розмовляємо з Кайлом і встаємо з ліжка. Йдемо в кабінет Нейтона за примарою. Розмовляємо з ним. Рухаємося далі.

  Чорне сонце

  Йдемо до виходу з будівлі і сідаємо біля Райна. Приходить Кайл, і ми йдемо в кабінет до Нейтону. Тут нам належить вирішити, допомагати йому чи ні. Йдемо і потрапляємо в пастку. З допомогою Айдена відключаємо прилади і намагаємося врятувати Кайла. Не зупиняючись, проходимо до епіцентру.
  "За гранню дві душі": проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі, відгуки та огляди гравців
  Розмовляємо з Нейтоном. Продовжуємо шлях. Прямуємо до чорної діри. По дорозі переступаємо через трупи людей, які померли з нашої вини. Робимо останній вибір і залишаємося у світі живих або йдемо в світ мертвих. Гра пройдена.

  Популярі новини
  Загрузка...