Важелі Хармугстала в "Скайриме": як пройти

174 0 Новини високих технологій

«Важелі Хармугстала» — один з квестів «Скайріма», що викликає труднощі у геймерів. Де розташовується головоломка, як пройти і що за нагорода чекає героя - йдеться у статті.

Загадкові важелі Хармугстала

У «Скайриме» подібних головоломок безліч. Для одних підказки лежать поруч, а щоб впоратися з іншими, потрібно оглянути малюнки ключа-кігтя, а треті доводиться відкривати якось інакше. Хармугстал — невеликий форт північно-західніше Маркарта і західніше Картвастена. Увійшовши, протагоніст побачить бій випадково зайшов мандрівника і павука. Останніх тут предостатньо. З цих істот можна зібрати чимало трофеїв у вигляді отрути обмороження. Серед кладок павукових яєць на підлозі приховані предмети під шаром павутини.


Важелі Хармугстала в "Скайриме": як пройти
Павуки заворожені, бо після обшуку останки спалахують з магічним шипінням, нагадуючи заклинання «Вогненний Плащ». Розгадку таємниці комах можна буде знайти після виявлення щоденника місцевого експериментатора. Місце служить точкою для відвідування декількох квестів:
 • «Проект Арнела»;
 • «Загублена реліквія»;
 • «Хирсинские тотеми»;
 • «Прохання Омнунда»;
 • «Фамільні цінності»;
 • «Рукавички Майстра-Коваля»;
 • «Шалидорские роботи».
 • Щоб подолати зустрілися на шляху важелі, досить потягнути крайній лівий і крайній правий. При виникненні неполадок можна використовувати крик «Стрімкий ривок».
  Важелі Хармугстала в "Скайриме": як пройти
  Іноді у грі виникають баги, які полягають у видимості вже відкритого проходу у важелів Хармугстала. Але пройти все одно неможливо. Якщо відвідати місце повторно, решітка виявиться закритим, так і на дії з важелями не реагує. Рішення може бути лише одне — завантажити останнє збереження і прийти на це місце.

  Підсумок

  Скільки часу ні приділяй такого проекту, як The Elder Scrolls V: Skyrim, все одно пройти його на всі 100 % вкрай складно. При кожному новому ігровому сеансі виявляються дрібниці, які призводять до цікавих витіюватим побічних квестів.

  Популярі новини
  Загрузка...