Чит на джетпака в «ГТА: Сан Андреас»: як вводити?

385 0 Новини високих технологій

Серія ігор «ДТА» - одна з найбільш підходящих для використання кодів і усіляких модифікацій. Особливо популярна у користувачів «ГТА: Сан Андреас», в якій ви могли б вводити не тільки стандартні чити на зброю або машини, але і отримувати бонусні предмети, змінювати геймплей і т. д. З даної статті ви дізнаєтеся чит на джетпака в «ГТА: Сан Андреас».

Як вводити коди?

Почнемо з інструкції про те, як взагалі вводити чити в подібних іграх. До «ГТА: Сан Андреас» коди можна було вписувати тільки безпосередньо в процесі геймплея. Вже починаючи з гри про Сиджея розробники ввели можливість вписувати чити в меню паузи. Це значно спрощує завдання гравцеві. Наприклад, під час перестрілки можна спокійно поставити паузу і вписати чит на повне здоров'я, бронежилет і боєзапас, а після перебити всіх ворогів і не боятися за те, що доведеться перегравати всю місію заново.


Тепер про спосіб введення. Щоб активувати чіт, потрібно всього лише правильно надрукувати комбінацію букв на клавіатурі. Робити це потрібно досить швидко, щоб гра не скинула попередні символи. Про те, що слово введено вірно, сповіщає табличка в лівому верхньому кутку екрану з відповідним текстом.
Чит на джетпака в «ГТА: Сан Андреас»: як вводити?

Код для реактивного ранця

За сюжетом гравець отримує реактивний ранець лише у другій половині гри. Але в деяких завданнях «ГТА: Сан Андреас» чит на джетпака стане в нагоді, якщо ви відчуваєте труднощі або просто хочете політати над містами і помилуватися краєвидом. Введіть на клавіатурі комбінацію ROCKETMAN або YECGAA, щоб гра прийняла чит звуковим оповіщенням і повідомленням на екрані. Перед вами з'явиться реактивний ранець, який буде крутитися у вигляді звичайного предмета. Щоб підібрати його, необхідно просто підійти на місце появи.


Чит на джетпака в «ГТА: Сан Андреас»: як вводити?

Як користуватися?

Щоб злетіти, достатньо натиснути «Пробіл» на клавіатурі. Висота польоту обмежена всього 100 метрами, тому піднятися вище не вийде. При цьому, перебуваючи в джетпаке, ви можете стріляти з ПП або пістолета. З введенням будь-яких комбінацій, що змінюють геймплей нечесним шляхом (до них підходить і код на джетпака), пов'язані деякі обмеження. Ви не зможете пройти гру на 100% після того, як скористаєтеся хоча б одним читкодом. Це відображається у статистиці, яку можна переглянути в меню паузи. Якщо ви не хочете псувати статистику, то доведеться проходити сюжетну лінію до місій на закинутому аеропорту в пустелі біля Лас-Вентураса. Якщо у вас не спрацювала комбінація ROCKETMAN, то спробуйте ввести YECGAA. Іноді деякі коди не працюють через невідповідну версії гри.

Популярі новини
Загрузка...