"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти

407 0 Новини високих технологій

У IV частині "ДТА" ФБР ганяє на Buffalo, в China Town Wars на Rancher, також можуть бути задіяні вантажівки та інші транспортні засоби. Поліцейські машини хороші тим, що зазвичай вони високошвидкісні, є такі, які чудово пересуваються по бездоріжжю і по пересіченій місцевості. Зазвичай у всіх у них повний привід.

Rancher

З'являється в різних іграх, у тому числі в San Andreas і Вайс Сіті, в останній частині його можна перефарбувати, в інших - не можна. Машина досить об'ємна і громіздка, тим не менше це дуже швидкий позашляховик, оснащений мигалками і сиреною, як і належить поліцейській машині. У Вайс Сіті на машинах використовується другий тип сирен, він унікальний, його можна зустріти тільки на машині ФБР. Якщо ви граєте в "Сан-Андреас", ви можете поміняти колір, проте вам для цього знадобиться мод. Або можна використовувати трейнер, де є можливість для фарбування автомобілів.
виходить тільки при угоні. У "ГТА: Сан-Андреас" машина ФБР знаходиться в гаражах: в Лас-Вентурасе або в Сан-Фіерро.

"Буффало"

За аналог був взятий громадянське засіб, але його переробили для поліцейських. Прототипом є Dodge Charger SRT-8. На ньому можна виконувати поліцейські місії. Однак це урядовий транспорт, перефарбовувати його не можна, та станції слухати теж. Якщо ви наберете 4 зірки рівня розшуку, то ви його знайдете. У машини досить сильний двигун, він швидкісний, також можна його дістати, якщо ви виконуєте деякі місії.


"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
На "Буффало" розташовані спеціальні сигнали червоного і синього кольору. На мостах або загородженнях ви Buffalo не знайдете, оскільки зазвичай там працюють патрулі. Якщо "Буффало" ганяється за гравцем, то разом з ним не можна знайти Enforcer, оскільки дані машини є взаємозамінними. Цікавий факт, що якщо гравець набере на телефоні 227-555-0100 то цей чит дозволить вам отримати дану машину. А якщо ви заїдете в міжнародний аеропорт і проникніть на злітно-посадкову смугу, то може з'явитися "Буффало" або Enforcer. У "ГТА 5" машина ФБР з'являється у в'язниці "Булинбрук". Рекомендується викрасти в аеропорту, там найкраще місце для маневрів.

Вантажівка

FBI Truck практично не руйнуємо. У нього є задній привід, двигун дуже потужний. Використовується як позашляховик, добре рухається по пересіченій місцевості і має високу швидкість. Прототипом є Dodge Peacekeeper.
"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
Хоча здається, що це броньоване засіб, насправді захист кузова у нього середня. Щоб його зруйнувати, {blockId:"R-A-70350-39",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-39",async:!0};
if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0) blockSettings2.statId = 70350;
!function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/javascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");

"Вашингтон"

Цю машину вперше ввели в GTA Vice City - взяли перероблений цивільний автомобіль. Єдине, що відрізняє його від аналога, це колір. Зазвичай він або темно-сірий або білий. Досить швидкісний і добре керований. За його допомогою можна виконувати різні поліцейські місії. У "Вайс Сіті Сториес" при отриманні 5 зірок розшуку "Вашингтон" буде ганятися за гравцем.
"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
Передбачалося, що він буде використовуватися в "Сан-Андреас", але потім його з бета-версії видалили. Його можна перефарбувати, використовуючи Pay' ' Spray. Хоча його можна отримати в "Вайс Сіті Сториес", але це важко, його не можна відремонтувати, ні перефарбувати. В San Andreas у Майка Торено потрібно побачити громадянську машину "Вашингтон". У "Вайс Сіті Сториес" на парковці машини немає, можна тільки вкрасти.

"Куруме"

Задаючи питання, на яких машинах їздять ФБР в "ДТА", в пошукових запитах можна побачити і цю машину. Швидкісна, є седаном, може набрати швидкість 200 км/год, також використовується при поліцейських місіях.
"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
Була покращена швидкість, повний привід, прискорення. У машини 2 забарвлення: чорна та біла. Остання використовується у машин, які перегороджують персонажу шлях, перша в агентів ФБР, які здійснюють погоню за вами. Отримати її можна тільки якщо ви наберете 5 зірок розшуку. Прототипом є Dodge Stratus.

Enforcer

Якщо у вас 4 зірки розшуку, то, найімовірніше, ви побачите цю машину. Але зазвичай він використовується для того, щоб перевозити різні підрозділи SWAB. Дана машина броньована, тому вона погано повертається і важка. У зв'язку з даною обставиною вкрасти її практично не представляється можливим, оскільки, як тільки починаєте викрадати, спецназ відкриває вогонь, і машина може загорітися. Досвідчені гравці радять не віддати її, а лише використовувати, щоб стягнути бронежилет. Найчастіше використовується в GTA: San Andreas.

Танк

У Сан-форму андреаса ви побачите танк тільки один раз. При цьому завдання буде останнім за рахунком. Вам потрібна місія під назвою End of the line, після чого ви можете викрасти танк і відвезти його в гараж.
"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
Однак щоб танк залишився у вас в гаражі, ви повинні завдання провалити або ж де-небудь "вбитися". Плюс машини в тому, що у неї достатньо міцна броня, досить раритетна. Крім того, на даху є водяна гармата. Найчастіше використовуються в боях за якісь незахваченные місця.

Rhino

Цей танк також може бути використаний ФБР, щоб управляти зброєю, потрібно мишка (призначена на приціл).
"ГТА: Сан Андреас", машини ФБР: де взяти, як змінити, цікаві факти
Дана модель є кращою в GTA. Стріляє добре, може збити вертоліт. Краще об'їжджати будь-який відкритий вогонь, наприклад підірвану машину.

Як поміняти машину?

Заміна машини ФБР може бути виконана за допомогою отримання модів. У тому числі можна отримати Chevrolet Tahoe, Volkswagen Amaroka, Honda і багато інших. Найбільш популярними моделями є Range Rover SV, а також BMW X5 Cadillac Escalade. Якщо ви хочете замінити машину ФБР в грі, вам слід набрати в пошуковому рядку запит, при цьому потрібно вказати версію GTA. Вам будуть надані фотографія машини, її особливості, інформація, а також вимоги. При цьому буде вказано, яка модель замінюється. Зазвичай у модов автоматичний установник. Далі вам просто потрібно завантажити мод і встановити його, а потім насолоджуватися поїздкою на машині. Ще один спосіб взяти собі будь-яку машину, в тому числі і ФБР - програма Car Spawner, застосовується для "ГТА IV".

Популярі новини
Загрузка...