Сталкер "Серце Зони" - друга книга знаменитої трилогії

104 0 Новини високих технологій

Книги по всесвіту комп'ютерної гри «Сталкер» завжди виділялися серед іншої фантастики. Це абсолютно непередбачуваний розвиток відразу декількох знаменитих творів братів Стругацьких, загорнений у покривало національного російського колориту. Книги не просто доповнюють ігровий всесвіт, вони розширюють її в тисячі разів. Однією з таких книг є «Серце Зони» - друга частина в циклі пригод Хіміка і Пригорщі.

Сталкер "Серце Зони" - друга книга знаменитої трилогії

Захоплюючий сюжет

Багато книги по всесвіту гри «Сталкер» виділяються неймовірною посередністю. Вони не тільки не розкривають нові горизонти цієї Всесвіту, але і навіть мають серйозні проблеми з логічністю сюжету. Однак існує також чимало романів з захоплюючим сюжетом.


«Серце Зони» - це те, що захоплює з перших сторінок. Цей роман – друга частина, але починати читати книгу можна відразу, навіть не ознайомившись з сюжетом першої книги. Це говорить про те, що історія хоч і тісно пов'язана, але при цьому зовсім не позбавлена самостійності. Сюжет розвивається поступово. Автор плавно вводить читача в події, що відбуваються. Буденне атмосферний почало стрімко розвивається, переростаючи в відмінну військову сцену з участю найбільш таємничих угруповань Зони. Так, вступ незвично, але воно не затягнуто і не встигає набриднути. Стрімко розвивається події плавно перетікають в поїздку двох напарників на броньовику, душевні діалоги і містику аномальної Зони. Ці дві людини і є головними сталкерами «Серця Зони». Тут є і екшн-сцени, і сталкерская романтика, і елементи хоррору. Автор намагається розкрити сутність серця самої аномальної Зони, розповісти про її нелюдської сутності, розумною, жорстокою, але логічною і здатною до зворушливого співчуття.


Дійові особи

Події описуються від особи напарників – Хіміка і Пригорщі. Однак зустрічаються і нові важливі персонажі, наприклад легендарний Макс Болотник. Автор докладно розповідає історію цієї таємничої особистості. Описуючи образ його думок, він змушує співпереживати читачів антигерою, розуміти, що в його словах є частина правди. Читач виявляється по обидві сторони барикад – він хворіє одночасно за напарників і за команду антигероя. Читач займає певну сторону і дотримується її до самого фіналу книги.
Сталкер "Серце Зони" - друга книга знаменитої трилогії
«Серце Зони» виділяється не тільки історією персонажів, але й історією броньовика. Здавалося б, це просто машина, але вона настільки гармонійно включена в загальний сюжет, що читач переживає за неї так, ніби цей всюдихід належить йому.

Інша правда

Макс Болотник також прав, як і головні герої. Він наймит і зобов'язаний виконувати замовлення на вбивство тих, кому симпатизує. Коли ж обставини змушують його діяти разом зі своєю метою, він демонструє, як сильно поважає Хіміка. З Макса і Хіміка виходить відмінна, дуже згуртована команда, яка діє вкрай ефективно і вибирається з багатьох безвихідних ситуацій.
Сталкер "Серце Зони" - друга книга знаменитої трилогії
У романі «Серце Зони» існує інша правда. Та сама, яка розкриває несподівані позитивні сторони мутантів і самої Зони. Правда, яка показує, наскільки людяні бійці клану «Моноліт» і наскільки їх об'єднання нагадує справжнє братство. Те, що інші автори описую як зло і чиїм надають діям негативний зміст, в даному романі зроблено максимально нейтральним, а іноді і зовсім дуже доброзичливим до головним героям.

Інші книги

Роман Левицького «Серце Зони» - лише другий в циклі з трьох творів. Для того щоб історія була цілісною і повністю зрозумілою, рекомендується читати книги строго по порядку, докладно вникаючи в усі містичні дивацтва, про яких йде мова. Це найважливіша частина сюжету трьох книг, набагато більш важлива, ніж конфлікти між сталкерами.

Популярі новини
Загрузка...