PHP: parse_url - аналіз локатора ресурсу

224 0 Новини високих технологій

Функція дозволяє автоматично виконати основне перетворення URL і записати його зміст в асоціативний масив. Масив отримує основні компоненти універсального локатора ресурсів. Аналіз і використання кожного компонента URL визначає програміст так, як необхідно для досягнення бажаного результату.

Область застосування функції

Функція PHP parse_url() дозволяє отримати важливу інформацію: протокол, порт, доменне ім'я сайту, рядок параметрів і інші дані, які містяться в URL. Насамперед, затребуване доменне ім'я, але й рядок параметрів теж важлива. Головне завдання функції - сформувати асоціативний масив з ключами: scheme, host, port, user, pass, path, query і fragment. Якщо компоненти user і pass мають специфічне застосування, то ім'я домену і доменної зони дуже важливі.


Тема парсинга надзвичайно затребувана останнім часом, але перш ніж займатися аналізом вмісту будь-якого веб-ресурсу важливо ідентифікувати його URL через PHP parse_url(): визначити доменне ім'я і його зону географічного розташування.
PHP: parse_url - аналіз локатора ресурсу
Всередині доменної зони ім'я домену унікально і виступає ключем до вмісту веб-ресурсу, а географія дозволяє вести статистику по країнах, з яких приходять клієнти. Компоненти path і query можуть допомогти визначитися з аналізом структури сторінок сайту, дослідити причини (текст запиту), з яким прийшов на сайт той чи інший відвідувач.
PHP: parse_url - аналіз локатора ресурсу
В даному прикладі функція parse_url() застосована до двох варіантів реальних URL. Видно, як зручно можна отримати всі компоненти вихідної рядки, розібрані по елементам масиву.

Аналіз приходять клієнтів

Парсинг просторів Інтернету - цікаве і практично вигідну заняття. Актуально займатися збором комерційних даних, практично проводити наукові дослідження. Функція PHP parse_url() знаходить своє застосування для кожного власника сайту в контексті вивчення клієнтської бази та її потреб.
PHP: parse_url - аналіз локатора ресурсу
Як правило, дії щодо поширення інформації про власному ресурсі пов'язані з грошовими витратами та розміщенням інформації на сторонніх сайтах. Ніщо не заважає власнику вказати посилання на свій ресурс, унікальні в кожному конкретному випадку. Використовуючи функцію PHP parse_url(), власник може відстежувати потоки клієнтів зі всіх ресурсів, на яких він розмістив інформацію.

Популярі новини
Загрузка...