Що робити, якщо NFS Carbon вилітає?

169 0 Новини високих технологій

Є бажання пограти в улюблену гру, а вона не запускається? На жаль, багато геймери зіткнулися з проблемою, коли NFS Carbon вилітає, не запускається або взагалі не встановлюється. Як вирішити цю проблему?

Технічні проблеми

Для початку хочеться відзначити, що гра вийшла 12 років тому. І проблем, які неможливо було б вирішити, на сучасних комп'ютерних пристроях немає. Перше, що необхідно перевірити, якщо NFS Carbon вилітає, це відповідність мінімальним вимогам гри. Немає необхідності перевантажувати "залізо" і ставити нездійсненні завдання. Вимоги до гри наступні:
 • Оперативна пам'ять: 256 Мб.
 • Windows 2000|XP.
 • 6 Гб вільного місця на диску.
 • 14 Ггц процесор.
 • 64 Мб - відео.
 • Наявність DirectX 9.0.
 • Якщо ПК-пристрій відповідає цим вимогам, можна приступати до перевірки таких характеристик.


  Необхідно переконатися, встановлено відповідне програмне забезпечення і оновлені драйвери відеокарти. Якщо виробник відеокарти невідомий, його можна визначити в меню "Панель управління". Послідовність така:
 • "Параметри комп'ютера";
 • "Панель управління";
 • "Диспетчер пристроїв".
 • Далі в списку доступних пристроїв відкрити вкладку "Відеоадаптери" і дізнатися необхідну інформацію.
  Що робити, якщо NFS Carbon вилітає?
  Якщо ж марка заздалегідь відома, можна зайти на офіційний сайт фірми-виробника і встановити найсвіжішу версію драйверів. Важливо пам'ятати: встановлення неліцензійного програмного забезпечення може не вирішити проблему. Ще одним варіантом, чому вилітає NFS Carbon при запуску, може служити некоректна версія DirectX. Діючу програму можна завантажити на офіційному сайті Microsoft. При першому запуску не варто відразу встановлювати максимальні вимоги. Цілком можливо, що система відкине їх навіть при найпотужнішою начинки комп'ютера.

  Проблеми з установкою

  Можливим варіантом, чому вилітає NFS Carbon, може служити некоректна установка гри. Якщо гра була встановлена через завантажений в Інтернеті Repack, помилка може виникнути з причини несправності інсталяційного файлу. Необхідно виключити будь-які помилки, що формуються під час інсталяції. Варіант рішення: завантажити іншу версію гри або обзавестися ліцензійною версією.


  У разі виникнення проблем при установці з офіційного диска, збій може відбутися внаслідок блокування програми антивірусом. Тут допоможе тільки його тимчасове відключення. Гра обов'язково повинна бути встановлена в папку, шлях до якої не містить символи кирилиці. Якщо в назві однієї з папок такі присутні, їх необхідно замінити.

  Проблеми з сумісністю

  У тому випадку, коли дотримані всі вищеназвані умови, але NFS Carbon вилітає все одно, можна спробувати запустити від імені адміністратора. Якщо обліковий запис не володіє необхідними правами, подібна функція запуску з'явиться при кліку лівою кнопкою миші по ярлику гри. Проблема сумісності операційної системи також зустрічається досить часто. У більшості випадків NFS Carbon вилітає на Windows 10. Як вирішити цю проблему?
 • Клік правою кнопкою миші по ярлику гри.
 • "Виправлення проблем з сумісністю".
 • Що робити, якщо NFS Carbon вилітає?
  3. "Перевірити програму". 4. "ОК".
  Що робити, якщо NFS Carbon вилітає?
  Далі гра повинна запуститися автоматично. При повторному виникненні процедуру потрібно буде повторювати.

  Інші проблеми

  Іноді NFS Carbon вилітає без відомих на те причин. Йде гра, гонка в самому розпалі, і ось уже перед очима робочий стіл. У більшості випадків це викликано закономірністю, що виникає в самому ігровому процесі. Наприклад, автомобіль врізається в одне і те ж загородження. Продовжувати проходження гри при такому розвитку подій можливо, тільки уникаючи проблемних місць локацій.
  Що робити, якщо NFS Carbon вилітає?
  Якщо ж при вильоті вискакує якась помилка, насамперед її потрібно записати і відправити звіт в службу підтримки. Іноді розробники спеціально провокують гру на несправності, тим самим тестуючи баги програми на всілякі перешкоди. Останню проблему, описану в цій статті, можна віднести до технічних. Найчастіше картинка просто зависає, а система показує, що програма запущена. У такому разі продовжити гру вже навряд чи вийде. Цілком можливо, що стався перегрів відеокарти. Повторно подібна помилка на одному і тому ж місці ігрового процесу не повториться, але це сигнал до заміни слабкого процесора або відеокарти. При виникненні проблем вильоту ігор не варто звинувачувати розробників. У 99 % випадків помилка вирішується без стороннього втручання.

  Популярі новини
  Загрузка...